Otylosc

Wolny termin: jutro o 17:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i uzyskałam pomoc. Kompetencje i zaangażowanie mega profesjonalizm. Jedyny minus- opóźnienie dwugodzinne przez co nie zdążyłam na swoje dodatkowe zajęcia. Osoby, które potrzebują więcej czasu powinny od razu w grafiku zajmować czas dwóch wizyt, ponieważ szkoda pędzić przez miasto na umówioną godzinę a później czekać dwie godziny na swoją kolej.

Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
33-300 Nowy Sącz

Cenię specjalistów, którzy potrafią indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Wiedza, umiejętności Pani dietetyk są na bardzo wysokim poziomie, tłumacząc zalecenia zawsze zwraca uwagę co mają na celu i na jakim problemie się skupiają, przez co zawsze po wizycie wiem wszystko co potrzebuję. Panią Iwonę polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i zrzucić kilka kilogramów.

Opinia dodana przez: Michał
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
01-577 Żoliborz, Warszawa

Wolny termin: jutro o 19:45. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: jutro o 19:45. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: 24 Maj o 09:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Diabetolog, Dietetyk

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 28 Maj o 18:00. Sprawdź inny.
Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Małgorzata Więch

mgr Małgorzata Więch

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Psychiatra Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Psychiatra, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Dietetyk Warszawa mgr Joanna Wasiluk

Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk
Ul. Głębocka 56

Zdecydowanie polecam Panią Joannę. Układa diety rzeczywiście indywidualnie, są smaczne, proste w przygotowaniu i oczywiście skuteczne. Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Wizyty konkretne i motywujące. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Janina