Otyłość

Wolny termin: 28 Lut o 19:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Specjalista godny polecenia. Fachowość i kompetencje na najwyższym poziomie, dodatkowo
miły i uprzejmy. Polecam z czystym sercem.

miły i uprzejmy. Polecam z czystym sercem.

Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
Nowy Sącz

Pani Iwona ma świetne podejście do pacjenta co bardzo jest ważne bo mało jest takich osób. Od razu widać że podchodzi profesjonalnie do pacjenta i tłumaczy wszystko tak żeby było jasne. Uśmiechnięta i miła dzięki czemu z przyjemnością iść na taką wizytę 😊 Polecam Panią Iwonę

Chirurg ogólny Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

Kraków

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!

Opinia dodana przez: Alicja
Dietetyk Gniezno dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
Gniezno

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Kraków

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
Żoliborz, Warszawa

Kraków

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr