Lekarze Pasłęk

lekarz Ryszard Janiszewski

14-400 Pasłęk

Zgadzam się z poprzednikiem. Doskonały lekarz i człowiek , znam Go od wielu lat , pomagał mi w chorobie, doradzał w wielu ważnych, życiowych sprawach. Nigdy się na tej znajomości nie zawiodłam. Zawsze życzliwie, z ogromną wiedzą wszystko mi tłumaczył. Szczerze poleciłabym Pan Doktora każdemu, choć życzę wszystkim dużo zdrowia. Mojemu lekarzowi rodzinnemu przede wszystkim. Teresa K.

lekarz Mirosław Koryśko

14-400 Pasłęk

Mam trochę szczęścia, trafiłam nie do lekarza a do Specjalisty Ortopedy Traumatologa Mirosława Kraśko. JUDYM w obecnym czasie. Wizyta 40 minut i to nie tylko porada, a pomoc w bólu natychmiast , to konkretne wyjaśnienia, uspokojenie, brak mi słów . Dziękuję za serdeczność w perfekcjonalności zawodowej. Teresa Maczyta
Opinia dodana przez: TERESA MACZYTA

lekarz Romuald Jeznach

Psychiatra

Jagiełły 27
14-400 Pasłęk

Leczę się od wielu lat u tego doktora. Nie zamienię go na innego! Jedynie on potrafił mi pomóc .Myśle ze gdyby nie on to bym się już dawno wykończyła. Polecam go z całego serca

lekarz Anetta Oszwa

Radiolog

14-400 Pasłęk

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna wizyta, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze radiologami ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Oszwy ! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuję
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Marek Gawieńczuk

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Filia w Pasłęku
14-400 Pasłęk

Pan Marek okazał się pierwszą osobą która podjęła się wykonania zabiegu. Mimo że był trochę bolesny Pan doktor był bardzo cierpliwy i wykazał się ogromną troską i współczuciem. Profesjonalny, życzliwy, dodający otuchy- polecam z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Aleksandra S

lekarz Mirosław Borkowski

Neurolog

Poradnie Specjalistyczne
Władysława Jagiełły 27
14-400 Pasłęk

Wspaniały, profesjonalny Lekarz... Będę mu dozgonnie wdzięczna za opiekę i leczenie, którym mnie otoczył. Poza tym bardzo ciepły i wyrozumiały człowiek
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Małgorzata Hajer

14-400 Pasłęk

Przemiła pani doktor. Robi bardzo dokładnie USG i od razu tłumaczy. Nigdzie nie spotkałem się z takim profesjonalnym podejściem.
Opinia dodana przez: Pacjent

prof. dr hab. n. med. Sebastian Ławrynowicz

Indywidualna Specjslistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Ławrynowicz
Plac Grunwaldzki 8
82-300 Pasłęk

Najlepszy ginekolog w Pasłęku. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Marta

Józef Rojek

Pasłęk

Szalenie miły lekarz ale nie wiem jak to jest u niego na wizycie publicznej; dawna afera szpitalna z cesarką też daje do myślenia (nie żeby od razu oceniać) nie wiem - nie wydaję w tej kwestii opinii; co najwyżej radzę się "dokształcić" pod kątem pana dr. Generalnie nie mam zastrzeżeń do tego lekarza z jednym wyjątkiem - nie odp. informacja płynąca do pacjenta (np. nie przekazanie istotnej info dotyczącej spirali)także ...
Opinia dodana przez: Ania21_25

lekarz Elżbieta Król

14-400 Pasłęk

Miła, sympatyczna, kompetentna lekarka z bardzo dobrym podejściem, godna polecenia. Więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Wyziębiony

lekarz Witold Żak

Pasłęk

Bardzo profesjonalny dentysta , jestem bardzo zadowolona z usług Pana Witolda, Wszytko krok po kroku wytłumaczone i nic mnie nie bolało. Nie odniosłam wrażenia lekceważenia pacjenta, wręcz przeciwnie.
Opinia dodana przez: Kasia W

lekarz Arkadiusz Patyk

14-400 Pasłęk

Niestety nie polecam Pana doktora. Byłam dzisiaj, 10 listopada 2023 w MediPunkt w Malborku. 3 tygodnie wcześniej katar zatkał mi ucho i chciałam, żeby mi Pan doktor to ucho przepłukał. No niestety tak się nie stało. Usłyszałam, że najpierw musiałby sprawdzić kamerką (usługa dodatkowo płatna), co dzieje się w uchu. Przepisał mi receptę na krople do nosa (cena 72,50 zł) I tyle, wizyta trwała 3 minuty i kosztowała 200 zł.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Karolina Wróblewska-Szuba

Kopernika 39/3
14-400 Pasłęk

Lekarz z najgorszej półki. Traktujący ludzi w szpitalu jak zbędne (przepraszam za wyrażenie) "mięso", które przeszkadza spać na dyżurze. Taki rodzaj lekarzy powinien tracić uprawnienia do wykonywania zawodu.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Oksana Borsuk

14-400 Pasłęk

Pani Oksana ma braki w wiedzy na tak podstawowym etapie jak odsłuchiwanie pacjenta. Do tego jest arogancka, chamska. Nie potrafi też wystawić zwolnienia lekarskiego.

lek. dent. Lech Litwin

Zielona Pasłęcka
14-400 Pasłęk

Najgorszy lekarz jaki jest on juz nie wie co robi!!! Stary pierdziel juz na emeryturę niech idzie zrobi błąd i zwala na pacjeta chory człowiek.

lekarz Andrzej Witkowski

Przychodnia wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
11 Listopada 3
14-400 Pasłęk

Jak żyje takiej sytuacji nigdy nie spotkałam... Pan ,który określa sie okulistą dziecięcym, nie przyjął chorego dziecka z ostrym zapaleniem spojówek. Wizytę dziecko miało umówioną do tegoż jego mościa,ale z jakiś powodów Pan stwierdził, że oko cztero i pół latka, różni się czymś od oka pięciolatka i starszego latka,a on bada dzieci ktore ukończyły 5 lat.Dziecko po dwóch godzinach jazdy z innej miejscowości po dotarciu na miejsce zostało bezpardonowo odesłane ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Roland Bednarski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
14-400 Pasłęk

Duży problem ze zdobyciem numeru telefonu do rejestracji medycyny pracy w Pasłęku. Nigdzie nie można uzyskać informacji, czy Pan Doktor będzie przyjmował. Brak zrozumienia pacjentów przybywających nie tylko z Pasłęka, ale także innych odległych miejscowości o 50-70 km. Brak empatii, profesjonalizmu i szacunku dla osób potrzebujących pomocy. Nie polecam.

lekarz Piotr Iwaniszczuk

14-400 Pasłęk

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Zero zainteresowania pacjentem w przypadku wizyty na NFZ. Zero rozmowy i nie podane zalecenia ani przeciwwskazania. Kazał zdjąć gips i tyle go widziano.
Opinia dodana przez: Monika Pliś

lekarz Zbigniew Linkiewicz