Filtruj terminy

dr n. med. Jan Faryna

Cytolog, Patomorfolog

Krolowej Aldony 3
Warszawa

Szkoda wymyślać słów aby określić cechy i fachowość tego CZŁOWIEKA bo łatwo jest w Jego przypadku przecukrzyć.Lepsze fakty -dzwoni do mnie o 20:23 ,by się upewnić czy to ja dostarczyłem do konsultacji rozmazy badane w innym laboratorium /na wynik-opis czekałem 3 tygodnie a sprawa dotyczy raka trzustki !!!-wynik bez diagnozy bo ponoć materiał "skąpy'' . O 21:32 dostaje mail-a z wynikiem !!! Materiał był wystarczający a za skąpy materiał zapłaciłem ...
Opinia dodana przez: Tadeusz J.

Jan Maj

Internista, Patomorfolog

Maj Jan, lek. med. hematolog, patolog. Diagnostyka
Warszawa

Rewelacja! Lekarz godny polecenia. Zadziwiające podejście do sprawy, do pacjenta, przede wszystkim podejście jak do człowieka. Poświęca dużo uwagi i posiada ogromną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Mamady Sano

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Warszawa

Świetny człowiek. Brał próbki ode mnie, zbadał i nic nie znalazł. Nie ma zmian w wątrobie, bo się sama odbudowała. Nerki też mam dobre, poza kamieniem, który lekarz kazał wyczyścić. A tak się tego bałem.
Opinia dodana przez: Łukasz W.

dr hab. n. med. Danuta Różewska

Patomorfolog, USG

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Nie polecam Przez wiele lat co roku mialam u Pani doktor robione usg piersi w fundacji peso Pomimo tego po roku od ostatniego badania sama wymacalam guza ponad 5 cm Niestety rak
Opinia dodana przez: Izabela

Maria Owczarska

Internista, Patomorfolog

Instytut Hematologii i Transfuzjologii
02-776 Warszawa

Nie wiem vzy ta pani jest kompetentna jako lekarz, ale na pewno ma gdzieś pacjentów i ich potrzeby. Zadzwoniła do mnie w poniedziałek, podczas gdy telewizyta była umówiona na piątek. Na moją informację, że wskutek braku porady telefonicznej musiałam.pilnie pójść prywatnie i za przysługujacy mi na ryczałt lek ratujący życie zapłacić 130 zł,.i że bardzo jej za to dziękuję, rozłączyła się nie rzucając nawet "przepraszam".
Opinia dodana przez: Luiza

prof. Renata Maryniak

Patomorfolog

Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Warszawa

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????///
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Jerzy Skorski