Pedagog

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Pedagog Nowy Sącz mgr Michał Bek

mgr Michał Bek

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Gabriela Narutowicza 2
Nowy Sącz

U pana Michała panuje miła i życzliwa atmosfera. Otrzymałam pomoc i jestem zadowolona z rezultatów spotkań. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jadwiga
Wolny termin: 25 Sty o 16:00. Sprawdź inny.

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
Katowice

Wolny termin: 26 Sty o 17:30. Sprawdź inny.
Pedagog Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Psychoterapeuta, Terapeuta

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech
Pedagog Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Joanna to wspaniały logopeda z fantastycznym podejściem do dzieci. Pacjentem/klientem zajmuje się kompleksowo pracując nad obecnymi wadami wskazując również te elementy nad którymi trzeba pracować by uniknąć kolejnych problemów w przyszłości. Kompetentna, konkretna i wymagająca, wykazująca dużą wrażliwość. Profesjonalizm godny polecenia.

Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Małgorzata Nikonowicz

Psychoterapeuta, Terapeuta

Terapik Diagnoza Terapia
Sienkiewicza 4
Kolno

Bardzo duża wiedza i zaangażowanie, różnorodność stosowanych metod + otwartość i życzliwość = terapeuta godny polecenia.

Opinia dodana przez: Krystyna
Pedagog Wrocław lekarz Dorota Zielińska

lekarz Dorota Zielińska

Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Prywatny Gabinet Neurologopedyczny
Arbuzowa 23/1
Stabłowice, Wrocław

Bardzo gorąco polecam terapię u Pani magister! Nie tylko dzieciom i osobom z problemami neurologopedycznymi. Gabinet Pani Doroty Zielińskiej powinni odwiedzać wszyscy, którzy na co dzień, zawodowo pracują głosem. Jestem dziennikarką radiową i lektorem. Przez wiele lat zmagałam się z dysfonią. Często pojawiały się u mnie problemy z natężeniem (mój głos brzmiał zbyt cicho lub zbyt głośno). Miałam też problemy z częstotliwością (głos był nienaturalnie wysoki lub niski). Nierzadko miałam również chroniczną chrypkę i patologiczne nawyki kompensacyjne np. chrząkanie. Wszystkie te rzeczy czasami zupełnie uniemożliwiały mi pracę. Pani magister nie tylko pomogła mi pozbyć się dolegliwości. Na terapii prowadzonej przez nią wypracowałam też dobre nawyki i dowiedziałam się bardzo wielu praktycznych informacji o tym jak na co dzień dbać o swój głos.

Opinia dodana przez: Ewa Kurdas

mgr Stefania Kania