Lekarze Pediatra Białystok

lekarz Maria Tychoniuk-Pogorzelska

Poliklinika MSWiA
Białystok

Najlepsza Pani doktor jaką znam od urodzenia ( mam 29 lat ). Leczyła mnie od zawsze i nigdy nie zawiodła. Polecam każdemu kto ma dziecko.
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Anna Bołtowicz

Endokrynolog, Pediatra

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Pani Bołtowicz posiada bardzo profesjonalne podejście, jest przy tym uprzejma i wyrozumiała. Co ważne - można zrobić badanie krwi zarówno na miejscu z rana przed wizytą jak i w miejscu zamieszkania. U pani doktor najbardziej cenię sobie kulturę osobistą i etykę pracy

lekarz Robert Kosmowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
ulica Lipowa 47
15-424 Białystok

Pełen profesjonalizm. Właściwe podejście do pacjenta. Człowiek z pasją i zaangażowaniem Każdy kto ceni sobie fachowe podejście medyczne powinien się umówić na wizytę.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Bożena Nowowiejska

Pulmonolog, Pediatra

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Cudowny człowiek. Rewelacyjna lekarz. Cierpliwie i uważnie słucha rodzica, prawidłowo ocenia sytuację zdrowotną. Właśnie moja córka powraca "do siebie" po prawie dwumiesięcznym kaszlu. Podczas wizyty pomogła nam w ustaleniu natychmiastowej konsultacji laryngologicznej (krwawienia z noska). Na drugi dzień po wizycie telefonowała, by uzyskać informację co się dzieje z dzieckiem. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na tak wspaniałą Panią doktor. Życzę jej dużo siły i zdrowia, bo dzieci takich prawdziwych lekarzy ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Lilia Tołopiło

Włościańska 94
15-199 Białystok

super pediatra, nie ma lepszego w Białymstoku, polecam, chodzą do tej Pani wszystkie moje kolezanki ze swoimi dziećmi!

lekarz Anna Romanik

Pulmonolog, Pediatra

ulica Powstańców 5/11
15-666 Białystok

Z całego serca polecam Panią Doktor. Lekarz z powołania, Dr Romanik zawsze wysłucha, wesprze, doradzi nie tylko w sprawach medycznych ale też wychowawczych. Wizyta nie trwa 5-10 min, tylko tyle, ile dana sytuacja wymaga. Z gabinetu zawsze wychodzimy z dziećmi pewni, że są w dobrych rękach, z trafnymi zaleceniami i diagnozami. Pani Doktor podchodzi do dzieci z ogromnym sercem i zaangażowaniem, a One Ją wprost uwielbiają. Pani Doktor, dziękuję!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Elżbieta Malinowska

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Bardzo kompetentna lekarka, leczę u niej moją córeczke w Centrum Medycznym Warszawska, Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma, ma świetne podejście do dzieci, poświęca dużo czasu na badanie i bardzo dokładnie tłumaczy problemy zdrowotne pacjenta. Polecam

lekarz Adam Czaban

ulica Boya-Żeleńskiego 6
15-198 Białystok

Pediatra z doświadczeniem i wiedzą. Godny zaufania i polecenia. Uprzejmy, podchodzący do każdego przypadku z profesjonalizmem.

lekarz Ida Wawrentowicz

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Kompetentny , uprzejmy lekarz , godny polecenia . Informacje na temat zdrowia pacjenta precyzyjne .
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Nikolina Liwoch-Nienartowicz

ulica Kraszewskiego Józefa Igna 28/61
15-025 Białystok

Bardzo empatyczna pani dr! Z odpowiednim podejściem i zaangażowaniem stara się pomóc. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i okazane serce w walce o zdrowie naszego synka.
Opinia dodana przez: Pacjent Julian ☺️

lekarz Joanna Tołwińska

Mickiewicza 48 lok. 103
15-232 Białystok

Pani Doktor posiada szeroką wiedzę specjalistyczną a do tego ma wspaniałe podejście do dzieci, nawiązała dobry kontakt nawet z dzieckiem w spektrum autyzmu. Wszystko dokładnie wyjaśnia i poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego wymaga. Dziękujemy i polecamy wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Grażyna Rudzińska

ulica Mickiewicza 42/83
15-232 Białystok

Bardzo dobry lekarz. Dawno nie spotkałam się z taką kompetencją i profesjonalnoscia. Konkretne podejście do dziecka .Zycze sobie więcej takich lekarzy i dziękuję że moje dziecko trafiło właśnie na Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Irma Kordyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

pani doktor leczyła mnie 45 lat temu. Wielki szacunek i podziękowania. ( dyspozycja taką wiedzą nie wyróznia zbyt wielu lekarzy pediatrów)
Opinia dodana przez: SYLWIA

lekarz Barbara Kiryluk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Rewelacyjna Pani doktor, godna polecenia. Dokładnie wysłucha Lekarz godny zaufania. Jestem ogromnie zadowolona że trafiłam z synkiem właśnie do tej Pani neurolog, profesjonalizm w 100,% Polecam z całego serca jak dla mnie nie ma lepszego lekarza Dla Pani doktor pacjent jest bardzo ważny
Opinia dodana przez: Ewelina kopczewska

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

dr n. med. Grzegorz Sołtysiuk

Pediatra, Wizyty domowe

Białystok

bardzo dziękujemy panu doktorowi za ratunek. ile razy popatrzę na moje dziecko, to myślę o tym, że to właśnie pan doktor wyciągnął nas z nieszczęścia, dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.
exstra lekarz miła sympatyczna kompetentna

lekarz Wendmu Ayano-Meskele

Interhem Opieka Hospicyjna
Władysława Broniewskiego 4
15-748 Białystok

kompetentny,uprzejmy,sumienny,godny polecenia , bardzo duża wiedza medyczna,zawsze uśmiechnięty i miły
Opinia dodana przez: Honorata