Lekarze Pediatra Częstochowa

lekarz Zbigniew Banasiak

ul. Stanisławy 8
Częstochowa

pan dokyor to wspaniały człowiek leczył moje dzieci syn w tej chwili ma 24 lata więc to bylo dawno ale zawsze mogłam na niego liczyć nawet w niedzielęjeśli była taka potrzeba.Pisze bood dawnw nie ma o doktorze wiadomości nie wieiem czy przyjmuje jeszcze .Bardzo prosze jeśli ktoś coś wie proszę o wiadomość.Dziękuję
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Pawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Znana mi od wielu lat. Bardzo dobry lekarz w każdej kwestii! Dokładna, wnikliwa, kompetentna, przemiła i zawsze uśmiechnięta. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny
Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA
Takiego lekarza to ze świecą szukać. Pani doktor zawsze szuka przyczyn aby dobrze leczyć i wyleczyć.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Janusz Kulczyński

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Pozytywna ,polecam kompetentny lekarz z duźym dowiadczeniem zawodowym i super podejsciem do dziecka.Bylam kilka razy i jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Majka

lekarz Małgorzata Tyrek

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za wizytę lekarską u mojej mamy. Cudowny lekarz z ogromną wiedzą medyczną,przyjazny pacjentowi ,co rzadko się zdarza.Potrafi z dużą cierpliwością poświęcić swój cenny czas pacjentowi. Bardzo dziękuję Pani Doktor
Opinia dodana przez: stenia

lekarz Marzenna Bartosik-Sładkowska

ulica Wielkoborska 154/156
42-280 Częstochowa

Poznałam Panią doktor podczas pobytu w szpitalu z wówczas 6 tygodniowym synkiem. Mały miał zapalenie płuc. Doktor Bartosik- Sladkowska podczas pełnienia dyżuru bardzo czesto do nas zagladala, podobnie jak do innych pacjentów. Zawsze była sympatyczna, uśmiechnięta i przyjmowała sie maluchami. Na każde pytanie odpowiadała mi wyczerpująco i nigdy nie poczułam od nie olewki. Nawet pielęgniarki gonila kiedy nie chciały wziąć dziecko na czyszczenie noska. Bardzo pozytywna osoba a lekarka świetna. ...
Opinia dodana przez: Olka

Edward Madyś

Częstochowa

Byłam zachwycona podejściem do mojego dziecka, mała nawet nie zapłakała. Lekarz rzeczowy, empatyczny i co najważniejsze skuteczny.

lekarz Paulina Chorek-Liwoch

ul. Rudnicka 4
42-200 Częstochowa

Świetna pani doktor ma takie podejście do dzieci, ze moje 2 letnie dziecko nigdy nie płacze...leczy z głową i nie daje antybiotyków jeśli go nie trzeba!
Opinia dodana przez: monika

lekarz Elżbieta Polczyk-Breczko

Caritas Włoszczowa
Lenartowicza 10/20 lok. 6
42-200 Częstochowa

Moje dzieciaki są pod opieką pani Doktor. mam do niej zaufanie, z każdym problemem mogę do niej zadzwonić,jeśli to nie jest konieczne nie wypisuje drogich leków, oddana pacjentom.Pomogła w wielu trudnych chwilach związanych z chorobami dzieci

lekarz Danuta Wink

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Jestem bardzo zadowolona z pani dr Wink leczy moje trzy kochane szczęścia i nigdy sie nie zawiodłam POLECAM!!!

lekarz Paweł Klimczyk

Pulmonolog, Pediatra

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

super lekarz i fachowiec, chodzę z córką od dwóch lat i gorąco polecam nie ma lepszego w Częstochowie i okolicach

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Pediatra

ulica Focha 69/71/21
42-217 Częstochowa

Genialny lekarz same plusy, wcześniej chodziłam z moim synkiem do dr. Krzysztofa Śmicha i chorował cały czas, obecnie widać dużą poprawę. Dziękuję doktorze.

lekarz Jerzy Przudzik

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

Najdoskonalszy pediatra jakiego znałam i znam Dzisiaj juz takich nie ma Ogromna wiedzia i doświadczenie Doskonałe wyczucie medyczne - /dar Boży/ Człowiek pełen empatii i miłosci do dzieci. To On i jego pokolenie leczyło i ratowało życie ludzi ,tych najmniejszych tez tak jak On Dzisiaj to juz historia medycyny tej najpiękniejszej,uczciwej i prawdziwej

lekarz Monika Pachura

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Ja nie zgodzę się z poprzednią opinią. Pani doktor wskazała dla syna badania u specjalistów, które trzeba wykonać. Daje antybiotyk - i bardzo dobrze, przedtem dziecko miało katar cały miesiąc i było leczony wielką ilością syropów, które nie działały, teraz jest doleczony i zaczynamy uodpornienie. Pan Doktor zawsze znajdzie czas i miejsce, żeby dzieci zbadać, choćby Jej nie było w gabinecie. Cierpliwie udziela też rad telefonicznie. Jeśli nie może rozmawiać ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Ewa Grzybowska

42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Irena Ogrodniczak

Neonatolog, Pediatra

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna "Duo-Med"
Nałkowskiej 11
42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz jakiego znam! Pani Doktor uratowała mi życie, gdy miałam około 2 lat. Dziś jestem o ponad 20 lat starsza i jestem wdzięczna za to, ze trafiłam pod opiekę Pani Doktor. Zawsze nie mogłam doczekać się wizyty, gdzie u innych specjalistów kończyło się to płaczem. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie leczyć moje dzieci.

lekarz Joanna Wójcik

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Kukuczki 18/47
42-200 Częstochowa

Wyjątkowa osoba i wyjątkowy lekarz, którego w dzisiejszych czasach ze świecą szukać. Wyjątkowe podejście do dzieci małych i dużych. Uspokoi i odpowie na pytania nawet dla najbardziej zatroskanych Rodziców, Mój Tata nawet w wieku 60 lat chodził do Pani Doktor, bo czuł, ze jest w dobrych rękach. Po każdym antybiotyku prosi o wizytę kontrolną i wykonanie badań. Cała 4 moich dzieci chodzi do Pani Doktor plus Tata, czyli Dziadek😉Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mama 4 dzieci

lekarz Anna Mroczek-Bielobradek

Jasnogórska 38 lok. 19
42-200 Częstochowa

bardzo kompetentna lekarz, wspaniale wszystko objaśnia, wydaje bardzo dobrą diagnozę. Jak najbardziej godna polecenia

lekarz Marek Jaszczak

gen. Sowińskiego 19
42-200 Częstochowa

stanowczo odradzam tego człowieka! też myślałam, że on jest super, do czasu, aż moje dziecko poważnie zachorowało.... wtedy codziennie, przez cały tydzień byłam u niego, do tego dzwoniłam co chwilę, że u synka nie ma poprawy... ufałam, że będzie ok.... ale jego stan nie dawał mi spokoju i późnym wieczorem stwierdziłam, że muszę jechać znów do dr. na 7-ej wizycie pan dr stwierdził, że nie wie co synkowi dolega...(ale za ...
Opinia dodana przez: ja rozgoryczona