Lekarze Pediatra Gdańsk

Małgorzata Skowron

Przychodnia Nowy Chełm
Wilanowska
Gdańsk

Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Tata z Szymkiem

dr n. med. Adam Szarszewski

Pediatra, Gastroenterolog

Heweliusza 17 lok. 3
80-890 Gdańsk

DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.

Urszula Wyrwińska

ul. Piastowska
Gdańsk

Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Katarzyna Jungowska

Niedżwiednik
Gdańsk

Wspaniała ,ciepła o niesamowicie wielkim sercu .Chyba pierwszy raz w życiu spotkałam tak cudownego lekarza .Zajmuje się moją mamą od ponad roku i w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza.W pełni zajmuje się chorym ,bada dokładnie ,wszystko wytłumaczy ,jest uśmiechnięta i tu się czuje,że Lekarz jest całkowicie oddany pacjentowi.W naszej smutnej ,szarej rzeczywistości ,kiedy wiemy jaka jest sytuacja w służbie zdrowie ,kiedy rzadkością jest tak cudowny kontakt lekarza ...
Opinia dodana przez: Bożena Hebel

lekarz Aneta Popławska

Gdańskie Centrum Zdrowia
Oliwska 62
80-563 Gdańsk

Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Ewa Wołowska

Alergolog, Pediatra

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82 lok. 2/16
80-244 Gdańsk

Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Bogusława Cimoszko

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

lekarz Jacek Gołębiewski

ul. Polanki 101/2
80-302 Gdańsk

Znakomita Pani doktor,świetny kontakt,bardzo miła.Potrafi wysłuchać doradzić i zbadać od stóp do głów.POLECAM

lekarz Krystyna Michalak

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Bardzo dobra pani doktor. Prowadzi dwoje moich dzieci. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Wnika w problem,szuka rozwiązań. Zna pacjentów.Szczerze polecam. Emilia-mama Klaudii i Adama

Dorota Masłowska-Kijowska

Internista, Pediatra

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Profesjonalne podejście. Zawsze wysłucha i rzetelnie oceni. Nie szuka leczenia na siłę jeśli istnieje alternatywa. polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Maciej Chojnicki

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

invikta
Gdańsk

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom ...

lekarz Grażyna Witkowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Doskonały pediatra Polecam Panią Doktor. Moja córeczka ją uwielbia. Bardzo dokładnie bada dzieci Kompetentna osoba i bardzo miła.
Opinia dodana przez: KrystynaZbigniew
Wspaniały pediatra. Naprawdę mogę poleciać tą Panią Doktor. W każdym jej geście podczas badania mojej córeczki było tyle ciepła i czułosci, ze moje maleństwo nawet nie zapłakało ( co jeszce się nigdy nie zdarzyło podczas wizyty lekarskiej ).

Grażyna Gawrońska

Mickiewicza
Gdańsk

Niesamowita pani doktor z powołania. Jestem leczona u niej od dziecka i nie zamieniłabym na żadną inną lekarke. Pani doktor posiada niesamowitą wiedzie i doskonale ją wykorzystuje. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marta Mrozik

ul. Magellana 12A/42
80-288 Gdańsk

Doktor Marta Mrozik to najwspanialszy pediatra u jakiego byłam z córka. Pełna empatii i wsparcia, zawsze wysłucha obaw rodzica i wnikliwie zbada małego pacjenta. Jestem wdzięczna, że trafiłam z córka pod skrzydła tej cudownej Pani doktor!
Opinia dodana przez: Klaudyna

lekarz Teresa Kowalska-Knitter

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT STOGI
Stryjewskiego 29c
80-631 Gdańsk

lekarz godny zaufania ma super podejscie do pacjenta !!! wszystko zawsze wytlumaczy i co najwarzniejsze jes bardzo kompetentna polecam lekarz z powolania

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdańsk

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lekarz Marianna Tumasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Kompetentna, sympatyczna i z empatią podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i poświęca tyle czasu ile trzeba.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta