Pediatra Gdynia

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 1

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Ja do dr Karpowicza chodzę od kilku lat z synem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Dowiedziałam się że już nie będzie przyjmował w Starogardzie Gdańskim i jestem załamana no ale cóż pojadę za tym lekarzem nawet na koniec świata.Znalazłam i wiem gdzie teraz przyjmuje i zaraz umówię syna na wizytę.Polecam tego lekarza!!!Nasze dzieci są w dobrych rękach;-)

Armatorów 9
81-843 Gdynia

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

Cylkowskiego 24
81-465 Gdynia

Mój 5 letnia córeczka daje się zbadać tylko pani doktor. Ostatnio przeprowadziliśmy się do innej dzielnicy, ale nadal jeździmy do placówki, w której przyjmuje dr Zielińska. Jest nieoceniona. Doskonały fachowiec, który w pacjencie widzi człowieka, a nie jednostkę chorobową.

Gdynia

Leczy moje dzieci od 16 lat - godny zaufania . Kiedy była potrzeba pojawiał sie również w domu . Kiedy wiedział ,że sami sobie nieporadzimy - szpital w ostatecznośći . Pracuje nie tylko w przechodni ale i w akademii . Szacunek ogromny mu się należy

Szpital im .PCK

Gdynia

wspaniały fachowiec, złota kobieta.Rozwiąże każdy problem i zawzse jest pomocna, polecam wszystkim tego lekarza.

Clinica Medica
Staniszewskigo 1
Gdynia

Przemiła i kompetentna Pani Doktor! Naprawdę takiego lekarza szukałam dla swojej córeczki. Konkretna, odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, trafnie stawia diagnozę i przepisuje właściwe leczenie. Jej wizyta była jak powiew wiosny, choć zima za oknem . Cudowna odmiana po tych wszystkich doświadczeniach w przychodni i prywatnych wizytach domowych lekarzy, którzy bombardują dzieci antybiotykami.

Opinia dodana przez: Małgorzata K.

Partyzantów 34/6
81-423 Gdynia

Godna polecenia, kompetentna, rewelacyjne podejście do dzieci, mało już jest takich lekarzy, mam ogromny szacunek i zaufanie

Opinia dodana przez: Anna

Przemysława 10
81-509 Gdynia

Lekarz z pełną klasą, spokojem. Godny polecenia, w 100% zaufania! Diagnoza zawsze szczegółowa i trafna (to najważniejsze)!

Opinia dodana przez: ewa

dr Hanna Kawalec

Pediatra, Wizyty domowe

VITAMINA Gab. Lek.
Śwoetojańska 49/17
81-391 Gdynia

Super lekarz :) Kompetentna, sympatyczna bardzo dobre podejście do dzieci. Szanuje zdanie rodzica. Pomocna.

Opinia dodana przez: Beata

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Profesjonalizm plus zaangażowanie. Polecam :)

Profesjonalizm plus zaangażowanie. Polecam :)