Lekarze Pediatra Gdynia

lekarz Dorota Duralewska

Przemysława 10
81-509 Gdynia

Gorąco polecam ! Pani D. Duralewska rzeczowa, spokojna, kompetentna. Pełna spokoju, szczerości, profesjonalizmu i wiedzy. Cieszę się, ze trafiłam na takiego lekarza dla dzieci.
Opinia dodana przez: Bbb

lekarz Ewa Głuszczak

Neonatolog, Pediatra

Armatorów 9
81-843 Gdynia

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

lekarz Jarosław Skłucki

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Byłam bardzo zadowolona z doktora , zawsze potrafił pomoc mojej córce . Prowadził ją od urodzenia do trzech lat, bardzo żałuje ze odszedł z przychodni. Jak tylko znajdę możliwość umówienia wizyty prywatnie na Abrahama to odrazu pędzę . Mam teraz problem z córeczka i żaden lekarz nie jest w stanie mi pomoc . Jest godny polecenia . Pediatra super , pierwszy raz trafiłam na tak wspaniałego człowieka który wszystko wytłumaczył ...
Opinia dodana przez: Katrzyna
Pan dr Komarnicki to najlepszy pediatra do jakiego udało nam się trafić. Ponieważ nasz córeczka po urodzeniu miała wiele problemów zdrowotnych, odwiedziliśmy całkiem sporą grupę pediatrów ... Z całego serca polecam dr Komarnickiego. Przemiły lekarz, z szacunkiem traktuję rodziców i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Ciepły, zrównoważony i wyedukowany lekarz. Nie przyjmuje na akord, każdy z pacjentów jest dla niego ważny i nie traktuje ludzi przedmiotowo. Polecam. To nasz ...

lekarz Alina Kalinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKIM" Gabinety Stomatologiczne FILIA 3
Podchorążych 10a
81-133 Gdynia

Godna polecenia, kompetentna, rewelacyjne podejście do dzieci, mało już jest takich lekarzy, mam ogromny szacunek i zaufanie
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Cisowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Benisławskiego 19a lok. 2
81-173 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. Zawsze, jako jedyny, wystawił córce trafną diagnozę i skutecznie wyleczył każdą chorobę. Jesteśmy za to Panu Doktorowi bardzo wdzięczni.

lek. med. Marta Toczyska

Clinica Medica
Staniszewskigo 1
Gdynia

Przemiła i kompetentna Pani Doktor! Naprawdę takiego lekarza szukałam dla swojej córeczki. Konkretna, odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, trafnie stawia diagnozę i przepisuje właściwe leczenie. Jej wizyta była jak powiew wiosny, choć zima za oknem . Cudowna odmiana po tych wszystkich doświadczeniach w przychodni i prywatnych wizytach domowych lekarzy, którzy bombardują dzieci antybiotykami.
Opinia dodana przez: Małgorzata K.
wspaniały fachowiec, złota kobieta.Rozwiąże każdy problem i zawzse jest pomocna, polecam wszystkim tego lekarza.

lekarz Jerzy Kosno

LUX MED
ulica Morska 127
81-222 Gdynia

Pan doktor Jerzy leczy dwójkę moich pociech już kilka lat.Jest konkretny ,dokładny w ocenie badań i wypytywaniu o objawy chorobowe.Daje poczucie bezpieczeństwa i tłumaczy zawiłości leczenia itp.Dzieci idą do Niego na wizytę bez strachu.

lekarz Halina Pietkun

Aleja Piłsudskiego 30
81-400 Gdynia

Pani Doktor jest cudownym nie tylko lekarzem ale też człowiekiem. Nigdy nie odmówi pomocy, zawsze ciepła, sympatyczna, a do tego świetny specjalista jako lekarz. Wcześniej wielokrotnie pomogła mojej córce wyjść z choroby, a teraz także i mi. Wizyta nie ogranicza się tylko do badania, ponieważ Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, za co również jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i szczerze polecam jako lekarza!
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Hanna Kawalec

Pediatra, Wizyty domowe

Gabinet
Gdynia

Zdecydowanie polecam Panią Dr H. Kawalec. Rewelacyjne podejście do małego pacjenta. Wszystko tłumaczy, szuka rozwiązań, rozmawia z małym pacjentem. Kiedy byłam z moim prawie 6-letnim synkiem, zwracała się do niego, zadawał pytanie jemu.... Super. Cierpliwa i przemiła osoba. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jolanta Kulesza

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Profesjonalizm plus zaangażowanie. Polecam :)

lekarz Jadwiga Zielińska

Cylkowskiego 24
81-465 Gdynia

Dr Jadwiga Zielinska is an amazing doctor, she is by far the best pediatrician I've met in my life. Apart from being highly professional, she is understanding, calm and very patient. After detailed interviews, blood tests and physical examinations she found a solution for my teenager son's health issues which were lifelong and couldn't be resolved by many others.
Bardzo uprzejmy kompetentny lekarz. Zgłębia problem i zbiera dokładny wywiad. Bardzo polecam. Duża wiedza

lekarz Bożena Smal

ul. ks. Jana Pawła Siega 1a/4
81-573 Gdynia

Pani Doktor przyjechała do nas o 24 w nocy. Nie mogliśmy znaleść na tamtą chwilę testów, ale wg objawów stwierdzona została grypa. Co później się potwierdziło, bo w którejś aptece w końcu udało się zakupić testy. Całą rodzina z grypą, a ile siebie pamiętamy nigdy nie chorowaliśmy na grypę. Przesympatyczna Pani Doktor! Dziękujemy z całego serca :)
Opinia dodana przez: Olesia

dr n. med. Marek Wlazłowski

Hematolog, Onkolog

3 Maja 27/31 lok. 10
81-364 Gdynia

Bardzo zaimponował mi Dr Wlazłowski, gdyż jest kompetenty, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi dużo czasu, kompleksowo podchodzi do problemu. Leczy mnie i jest super! Z pewnością poleciłabym go znajomemu! ; >

lekarz Łucja Ciszewska-Kania

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Antoniego Abrahama 51C/7
81-366 Gdynia

Solidny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Jest partnerem do merytorycznej rozmowy i powiada, że to "rodzic jest dla dziecka pierwszym lekarzem". Nie narzuca swojego zdania i nie twierdzi, że wie lepiej za to stara się znaleźć przyczynę. Rzadko się spotyka takiego specjalistę, który stara się spokojnie wysłuchać rodzica swoich małych pacjentów i do tego poświęci tak wiele czasu aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości i pytania.
Opinia dodana przez: Wojtson

dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast ...
Opinia dodana przez: Mariano

lekarz Iwona Kondera

Trocka 19
81-533 Gdynia

Pani doktor Iwona Kondera jest najlepszym pediatrą jakiego dotąd spotkałam. Od pięciu lat jesteśmy pod jej opieką. Jest kompetentnym lekarzem i bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem, widać ,że kocha dzieci i i ich dobro jest najważniejsze. Zawsze pomocna, nigdy nie odmówiła nam przyjęcia dziecka gdy już nie było miejsca. Dziękuję Pani Doktor! Polecam Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maria Martyńska

Przychodnia Lekarska Witomino
ulica Konwaliowa 2
81-651 Gdynia

Fantastyczny lekarz! Prawdziwy, z powołania. Syn ma wiele problemów zdrowotnych, zawsze fachowo, zawsze pełna informacja, trafne diagnozy, bez leczenia "na ślepo", zawsze antybiotyk to ostateczność, super podejście do najpierw dziecka, teraz do nastolatka. Wielu pediatrów "przerobiliśmy", ale dr Martyńska jest najlepsza!! Szczerze polecam <3.
Opinia dodana przez: Joanna