Lekarze Pediatra Gniezno

lekarz Ewa Różycka

Neonatolog, Pediatra

Budowlanych 11 lok. 16
62-200 Gniezno

Pani doktor opiekowała się moim maleństwem w szpitalu, a kiedyś dawno temu opiekowała sie również mną gdy byłam noworodkiem. Lekarz godny zaufania i polecenia.Traktuje pacjenta indywidualnie i poświęca mu czas. Po prostu kocha dzieci

Wiesława Różewicka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.
62-200 Gniezno

Polecam Panią dr W. Różewicką z całego serca. Jest bardzo sympatyczną Panią, która wysłucha oraz doradzi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mojej córeczce zleciła sama od siebie szereg badań, za co bardzo dziękujemy. Wypytuje się zawsze o córeczkę i jej zdrowie. Pani dr Różewicka stawia bardzo dobre diagnozy oraz przede wszystkim szybko i skutecznie leczy dzięki szerokim spektrum badań. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr Różewickiej, gdyż przy każdej ...
Opinia dodana przez: Aneta

Wojciech Chmielewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 2 - Gabinet dla dzieci zdrowych
Gniezno

Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta i kompleksowo podchodzi do problemu. Potrafi wysłuchać, a co ważne dobrać właściwe leki. Do tego to miły oraz empatyczny człowiek, co według mnie jest kluczowe w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: Paulla

lekarz Aldona Dubis

Os. Kazimierza Wielkiego 53/5
62-200 Gniezno

Lekarz z powołaniem. Idealne podejście do dzieci. Czytelne przekazanie diagnozy. Polecam w 100 % osoba które nadal mają wątpliwości.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marian Fluder

Chirurg ogólny, Pediatra

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania, najlepszy z najlepszych.Nigdy nie odmówi pomocy. Kompetentny,cierpliwy , wszystko spokojnie wytłumaczy i przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wychodząc z gabinetu czujemy się uspokojeni i wiemy że lepiej nie mogliśmy trafić, nie tak jak w przychodni 3 minuty i nie wiadomo nic (antybiotyk i do domu, a później jeszcze kolejny i kolejny) .
Opinia dodana przez: Ewa
Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Miły, sympatyczny lekarz z powołania. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi a w tym zawodzie to chyba najważniejsze.

dr n. med. Małgorzata Kędzierska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Amicor
62-200 Gniezno

Najlepszy lekarz!!!Zawsze troskliwie przyjmuje pacjenta, daje skierowanie-jeśli jest taka potrzeba i to bez żadnych pretensji, szuka przyczyny choroby. Czuję się "zaopiekowania". Wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marzena Szczepańska

Mazowiecka 10
62-200 Gniezno

W gabinecie Pani doktor wiem, że moje dziecko jest pod fachową opieką. Wszystko na plus: *rzetelny wywiad zarówno z rodzicem jak i z dzieckiem, *dokładne i uważne badanie, *szczegółowe wyjaśnienie problemu, *plan leczenia. Poza tym sympatycznie. Pani doktor ma odpowiednie podejście do dziecka. Wszystko w jak najlepszym porządku. Wzorowa wizyta u specjalisty. Polecam
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Krzysztof Godek

Alergolog, Pediatra

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

lekarz Irena Przybylska

Poradnie Specjalistyczne
Kościuszki 5
62-200 Gniezno

dobry lekarz bardzo dokladnie bada pacjenta

lekarz Danuta Kowalska

Choroby zakaźne, Pediatra

Libelta 39 lok. 2
62-200 Gniezno

Pani Doktor cudowna. Zawsze znajdzie czas,czy to niedziela czy piątek wieczorem. Wizyty na godziny,więc max 3min czekania na wizytę. Mały pacjent zawsze zbadany od stóp do głów i u nas zawsze trafna diagnoza i 100% skuteczne leczenie. Polecam z całego serca,bo tacy lekarze teraz to nie codzienność 😄
Opinia dodana przez: Dominika

dr Ewa Jachimczyk

jana
62-200 Gniezno

Najlepsza pediatra w Gnieźnie i okolicy, interesuje się pacjentem i robi wszystko by mu pomóc, tylko dzięki niej dziś żyję, nie ma drugiego tak dobrego pediatry jak pani dr Ewa Jachimczyk.
Opinia dodana przez: Damian
Pani Doktor widocznie pracuje za karę w przychodni. Ma pretensje do pacjentów, że w ogóle przychodzą na wizytę i się na nie umawiają. Po drugie leczyć to już w ogóle nie potrafi. Według Niej Wit C i wapno wyleczą wszystkie choroby... Przez takich lekarzy trzeba tylko prywatnie uderzać bo natakie niekompetentne osoby w ogóle szkoda czas marnować...
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Dorota Jakubowska

Myśliwiecka 4a lok. 2
62-200 Gniezno

Pani doktor przed szczepieniem nie wykonała oceny stanu zdrowia mojego dziecka. Sprawia wrażenie osoby szorstkiej powinna raczej pracować z dorosłymi niż z dziecmi., nie to co Pan Przybylski. Dlatego nie polecam jej nikomu. Pozatym jest bardzo nie miła i robi wszystko jakby bez powołania. NA MOJE POWINNA IŚĆ JUŻ NA EMERYTURĘ STARSILUDZIE POWINNI ODPO ZYWAC A NIE SPĘDZAĆ SEN Z POWIEK RODZICOM. Chciałam ją grzecznie zapytać o coś co mnie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Józef Czech

Słowackiego 39
62-200 Gniezno

Gadatliwy, ale zamiast skupić się na chorobie to gadał mi o swoim życiu ... Zapisał mi syropek, nie przechodziło, poszłam do innego lekarza. Do niego już nie pojde.

lekarz Ewa Zielińska

Przychodnia Rejonowa nr 1
Wyszyńskiego 4.
62-200 Gniezno

Ta kobieta chyba pomyliła zawód , jej butność i arogancja w stosunku do rodzica i dziecka są razace , rodzic musi znosic fochy tej kobiety nigdy więcej do niej nie przyjdę i polecam to samo innym

lekarz Wojciech Gawrysiak

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

Bylem u tego lekarza z 2 letnia córka. Lekarz nie wzbodza zaufania, generalnie odnioslem wrazenie ze sam nie wie co ma robic. Dzis dziecko ma goraczke coraz wyzsza i czuje sie coraz gorzej cobwidac golem okiem i prawdopodobnie skonczymy w nocybw szpitalu.
Opinia dodana przez: Paweł

Alfred Rajczyk

Alergolog dziecięcy, Ginekolog

Gniezno

Jeden z tych "lekarzy", dla którego wszyscy mają Covid, z tym, że pan Rajczyk to wersja FORTE. Boli Cie gardło - masz Covid, boli Cię ucho - masz Covid, boli Cię zwieracz - masz Covid. Diagnozę uzależnia od tego, na co się szczepiłeś. Szczepiłes się na Covid - masz grypę, szczepiłeś się na grypę - masz Covid. Nie szczepiłeś się wcale - masz Covid. Obojętnie z jakimi objawami przychodzisz. Diagnozę ...
Jest niekompetentna. Dziecku, który jest alergikiem zapisała lek, którego nie wolno brać alergikom. Nie zna się na tym co robi. Nie leczyłabym u niej nawet psa, gdyby była weterynarzem. NIE POLECAM!

lekarz Beata Byttner

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ