Lekarze Pediatra Grudziądz

lekarz Justyna Kminikowska

Wojskowe Specjalistyczne Przychodnie Lekarskie w Grudziądzu
Legionów 57
86-300 Grudziądz

Leczymy się u naszej Pani Doktor Justyny już od kilku lat. Lubimy te wizyty, bo zawsze jest przyjaźnie i wszystko wiemy. Pani Doktor jest czujna, dociekliwa i pozytywnie nas zaskakuje. Dziękujemy i polecamy.
Opinia dodana przez: Dagny

lek. med. Grażyna Jarząbek

Jarząbek Grażyna
Mokre
86-300 Grudziądz

Pani doktor jest najlepsza. Za każdym razem rozpozna co dolega mojemu dziecku! Dokładnie rozpisuje leki Jest sympatyczna i spokojna. Jedyny normalny lekarz w przychodni Jedynka. Naprawdę polecam 😀

lekarz Maria Maciejko-Czudy

Internista, Pediatra

NZOZ "Rządz-Mniszek" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Łęgi 12
86-300 Grudziądz

Wspaniałe podejście do Dziecka. Moja 2,5-lenia Córka spokojnie pozwala się zbadać dzięki sposobowi w jaki Pani Doktor przeprowadza wizytę, wprowadza fajną atmosferę rozmawiając z Dzieckiem i tłumacząc co zaraz będzie robić. Nie traktuje pacjentów "taśmowo", wnikliwie stawia diagnozę i wyczerpująco o niej opowiada. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Magdalena Hilger

Staffa 13
86-300 Grudziądz

Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu, ponadto miła uprzejma z indywidualnym podejściem do pacjenta, poświęca tyle czasu na wizyty ile jest konieczne, leczymy synka u Pani doktor od 10 tygodnia życia i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie przynosi leczenie właśnie u Pani Doktor. Jest cierpliwa, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości nadwrażliwych rodziców, bardzo gorąco polecamy Panią Doktor - my nie zamienilibyśmy jej na żadną/-go inną/-ego.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz January Dziadek

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Super lekarz najlepszy.polecam☺.od kąt zaczęłam chodzić do tego doktora moje dzieci sie nie boja lekarza.i bardzo lubią doktora Dziadka
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zbigniew Radtke

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Wspaniały pediatra i człowiek! Zawsze bardzo miły, profesjonalny i szczerze zainteresowany dzieckiem. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Spieczna

Kalinkowa 36
86-300 Grudziądz

Fachowiec i specjalista. Zawsze trafna diagnoza.

lekarz Małgorzata Napieralska

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Dzisiaj Pani doktor, zmieniła swoje plany, żeby pomóc naszemu dziecku, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Cudowna Pani Doktor z mega podejściem do dzieci. Spędziła u nas dobre kilkadziesiąt minut, uważnie zbadała nasze dziecko. Pomiędzy rzeczową rozmową z nami, znalazła Pani doktor również czas na małą pogawędkę z naszą gadułą. Jestem ogromnie wdzięczny i pełen podziwu dla tej Pani. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie serce, świat byłby lepszy. :) pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Zuzanna Rolewicz

przychodnia rządz-mniszek
łęgi
Grudziądz

Pani Dr jest wspaniałym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Troszczy się o dzieci, które ją kochają. Zawsze znajdzie czas żeby odpowiedzieć na nurtujące rodzica pytania. To Anioł
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Lech Cesarz

Neonatolog, Pediatra

Długosza 7
86-300 Grudziądz

Lekarz pazerny na pieniądze. Gdy leczenie nie przynosi efektu zaprasza po recepty, ale płatne jak za wizytę. Sama wizyta trwa 5 minut. Lekarz bada tylko " problem " nie sprawdza uszu dziecka i innych. Osluchania trwa 15 sekund. Antybiotyk na wszystko. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Mariola Maciejewska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Zdecydowanie nie polecam. Dziecko z duszącym kaszlem a Pani stwierdziła, że to nic takiego. Po paru godzinach wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc. Anginy u dziecka tez nie rozpoznała. Zawiodłam się kilkukrotnie. Odradzam
Opinia dodana przez: Sfrustrowana

Nieznane Aftyka

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Najlepszy lekarz w Grudziądzu.Podejście do dziecka idealne wszystko wytłumaczy no i antybiotyki to ostateczność.Polecam

lekarz Jan Kończal

Poliklinika
tivoli med
86-300 Grudziądz

Jestem mamą trojga dzieci, najmłodszy synek od 4 miesiąca życia, kiedy zachorował na zapalenie krtani do około 2 roku życia "leczony" był przez pseudopediatrów. Dostawał antybiotyk za antybiotykiem, bo rzekomo nie było innego wyjścia. Trafialiśmydo szpitala, 2 tygodnie przerwy i znów nawrót choroby. Wariowaliśmy z mężem z rozpaczy... Dzięki znajomej która poleciła mi doktora Jana, trafiliśmy na wizytę. Owszem nie wypowiadał się dobrze o "lekarzach" którzy zajmowali się moim synem ...
Opinia dodana przez: Ew
jest bardzo dobrym doktorem i tylko jemu moge zaufac na 100 procent pozdrawiam Dorka
Nie wiem jak można pisać takie bzdury. Pani Marciniak to najlepszy pediatria. Ma bardzo dobre podejście do dzieci które w związku z tym chętnie idą na wizytę. Moje dzieci dużo chorowały i zawsze ich leczenie było prowadzone prawidłowo. Jeśli było trzeba były kierowane do specjalistów lub na badania. Dzięki temu w porę wykryto u nich choroby przewlekłe. Dziękuje za to że dzieci gdy były małe miały dobrego pediatrę.

lekarz Nieznane Umiński

przychodnia rządz-mniszek
łęgi
Grudziądz

Polecam Pana doktora , przyjął nas nawet w niedzielę, ma bardzo dobre podejście do dzieci, bada dokładnie, wszystko tłumaczy. To że może trochę gorzej można go zrozumieć to chyba nie przeszkadza w dobrym dobieraniu leków i leczeniu naszych dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Robert Pieczka

NZOZ "Przychodnia Lekarska Strzemiecin Panacea"
ulica Korczaka 25
86-300 Grudziądz

Bardzo niemiły lekarz. On nie tłumaczy tylko straszy. Byłam u niego podczas wizyty u dziadków więc to jednorazowa wizyta i współczuję tym, którzy mają takiego lekarza w przychodni rodzinnej.

lekarz Gabriela Gross

Alergolog, Pediatra