Lekarze Pediatra Jastrzębie-Zdrój

lekarz Katarzyna Faruga

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Kasia

dr Stanisława Hajduk

Specjalistyczna indywidualna peaktyka lekarska
Jastrzębie-Zdrój

Przewspaniała Pani Doktor. Byłam jej pacjetką jako mała dziewczynka,zawsze miła,uśmiechnięta i serdeczna. Diagnozy zawsze były trafne, a wdrożone leczenie skuteczne. Już jako dorosła osoba trafiłam do Pani doktor z moim małym synkiem. Pani doktor pomimo tylu lat doskonale pamiętała moje imię, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie zawiodlam sie, ponieważ mojemu synkowi również pomogła. Myślę,że gdybym nadal mieszkała w Jastrzebiu, byłaby naszym lekarzem prowadzącym. Pozdrwaiam! Polecam
Opinia dodana przez: Aśka

Zbigniew Chmiel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Najlepszy pediatra jakiego znam! Dokładny, sumienny, kulturalny, dokładny. Moje dzieci uwielbiały pana doktora. Z racji zmieny miejsca zamieszkania mamy innego lekarza..ale pan doktor jest po prostu najlepszy.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

dr Grażyna Zembrowska

WSS nr 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

GRAŻYNA ZEMBROWSKA ,MAM JAK NAJLEPSZE ZDANIE O PANI DOKTOR ,PRZEZ WIELE LAT LECZYŁA MOJE CÓRKI KTÓRE WYROSŁY NA ZDROWE DZIEWCZYNY, ZAWSZE GOTOWA POMÓC O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY WSPANIAŁA OSOBA O DUŻYM I DOBRYM SERCU , SONIA GIBIEC.

lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

Wojewudzki Szpital Specjalistyczny nr 2
Jastrzębie-Zdrój

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Anestezjolog, Pediatra

Czecha 15
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Brakuje skali gwiazdek dla takich lekarzy jak Pan Krzysztof! Profesjonalista, który ma czas wysłuchać/dopytać małego pacjenta oraz rodzica do końca i postawić słuszną diagnozę, zaplanować leczenie a nawet wskazać rehablilitację w celu szybszego powrotu do zdrowia. W świetle "pandemi" potrafi przyjąć bez zbędnych fanaberii. Polecam wszystkim i dziękuję Panu serdecznie za leczenie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Marcin

dr Renata Zarzecka

Wss nr 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Bardzo polecam. Pani doktor jest jedynym lekarzem który potrafi wyprowadzić moja córkę z choroby nie korzystając z Antybiotyków. Indywidualne i profesjonalne podejście do dziecka.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Eugenia Karłowska

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Chodziłam z moją 6 latką od lekarza do lekarza, ciągle mi mówili, że wymyślam, że jestem nadopiekuńcza a dziecku nic nie jest. 7 lekarzy traktowało mnie jak idiotkę. A pami doktor po jednej wizycie i zadaniu kilku pytań, jakby wiedziała sama co się dzieje w moim domu, wysłała mnie do specjalisty rozpoznając zaburzenia ze spektrum autyzmu i alergię na gluten! Mowila, ze sama nie moze dac diagnozy, ale wreszcie ktos ...

lekarz Halina Hołówko

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Świetny lekarz!! Pomaga w każdej sytuacji, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze ma czas dla swoich pacjentów.

lekarz Iwona Jagiełłowicz

Jastrzębie Zdrój ul. Harcerska
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani dr Jagiełłowicz jest wspaniałym lekarzem, super podejście, przemyślane decyzje i zawsze wnikliwe szukanie przyczyny dolegliwości. Nie ociąga się z wypisaniem skierowania do specjalisty, jeśli widzi poważniejszy problem. Przy tym wszystkim bardzo życzliwa i zawsze uśmiechnięta osoba. Jestem mamą, która zakończyła współpracę z Panią doktor z racji tego , iż moje małe dzieciaczki są już dorosłymi osobami. W tym miejscu składam wyrazy podziękowania za wszystkie lata opieki.
Opinia dodana przez: zadowolona mama

dr Magdalena Rembiesa-Jastrzębska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

W dniun8.06 bylam z 2 synem u Pani doktor na wizycie. Miałam nagrane jak dziecko ciezkonoddycha w nocy i jakie ma atakinkaszlu ( syn z astma oskrelowa ) powiedzialam jakie podje leki i że nie pomagają. Pani doktor stwierdzila zapalenie krtani, osluchala i powiedziała że osluchowo czyściutko. Wizyta była o godzinie 12:50 o 21: 00 dziecko zabrało pogotowie z silnymi dusznościami. Diagnoza szpitala ostre zapalenie oskrzeli oraz silna dychawica oskrelowa. ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Weronika Stefańska

Poradnia Stomatologiczna DENTALUX
os. 1000-lecia 15 E
44-268 Jastrzębie-Zdrój

Lekarz naprawde godny polecenia. Pani jest uprzejma, fachowa i zadaje sporo pytan w celu rozpoznania choroby. Mozna zadawac pytania natury lekarskiej i nie dostanie sie przyslowiowej "zjeby" czy olania. Czesto zmienialem lekarza bo sie dogadac nie umialem ale tutaj mysle ze zostane na dluzej. Jedyny problem to ze ciezko sie do pani doktor dostac no ale to jakby nie patrzec zaleta a nie wada .
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Katarzyna Zborek

NZOZ HERMED
Krasickiego 21
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Z całego serca polecam Panią Doktor. Chodzimy z synem od urodzenia. Pani Doktor zawsze pomocna, konkretnie stawia diagnozy, nie przepisuje antybiotyków od razu. Dużym plusem jest szybki termin wizyty - Zebrzydowice. Kontakt z dzieckiem - idelany.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Gabriela Geisler

Endokrynolog, Pediatra

NWZOZ "Medicus 99"
ulica Dworcowa 1D
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Świetna pani doktor. Trafiłam do niej przez przypadek, leczy mnie już od kilku miesięcy i przyznam, że nie mogłabym sobie życzyć lepszego specjalisty. Już na sam plus zasługuje fakt, że wzięła pod uwagę mój poważny stan i jako jedyna zgodziła się przyjąć mnie na wizytę pomimo pełnej już kolejki pacjentów. Podczas wizyty poświęca wystarczająco czasu, wszystko ładnie tłumaczy (nawet narysuje jeśli trzeba!) oraz dokładnie rozpisuje dawkowanie leków. Ogółem bardzo miła ...
Opinia dodana przez: Anna

Teresa Czepiel

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Dobre podejście do dzieci, zawsze wysłucha nie zbywa. Leczę u Pani doktor dwójkę dzieci, przepisuje potrzebne badania, w razie wątpliwości zawsze wspiera rodzica.

lekarz Aleksandra Lamparska-Warchalska

Psychiatra, Pediatra

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

-50% Twoja opinia jest sprawdzana Więcej o opiniach Podgląd Twojej opinii SPRAWDZANIE Aleksandra Lamparska-Warchalska Aleksandra Lamparska-Warchalska psychiatra Przez 4 lata chodzenia do pani doktor olewanie i brak postawienia prawidłowej diagnozy i prawidłowego leczenie ,co skończyło się 4 próbami samobójczymi i 4 pobytami w szpitalu psychiatrycznym, przyjmowaniem przez syna ogromnej dawki leków,by jakoś wyprowadzić go z choroby przez pani zaniedbania,a to, co pani doktor wmawiała przez ten cały czas (zaburzenia emocji ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Marta Juda

Pediatra, Pulmonolog

Ambulatorium Pediatryczne
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pani dr Juda zawsze rzetelnie bada moją córkę. Stawia trafne diagnozy. Nie ma problemu żeby otrzymać dodatkowe badania lub L4 na dziecko. Ma dobre podejście do dzieci. Córka nigdy u niej nie płacze i wykonuje polecenia np.otwarcie szeroko buzi do badania. Co u innych pediatrów zawsze kończyło się płaczem. Polecam panią dr. Jest dobrym specjalista w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Iwona Wiewióra

Oddział Noworodkowy
WSS Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie-Zdrój

Nie polecam. Nie uprzejma osoba. Wiedzę o niemowlakach ma sprzed 20 lat, po tym jak powiedziałam, że roczny syn piję mleko w nocy oraz budzi się kilka raz bo chce smoczek, to usłyszałam że funduje dziecku niedorozwój... Kilka razy prosiłam o skierowanie do neurologa to Pani u maluszka nic nie widziała i nie dała skierowania. Wizytę u neurologa syn miał prywatnie i wyszło kilka poważnych problemów zdrowotnych

lek. dent. Anna Szypuła

NZOZ "ZDROWIE" Sp. z o. o.
ul. Wrocławska 27/40
44-335 Jastrzębie-Zdrój

szkoda komentarza lekarz bez nadziejny nie polecam, nikomu rade uciekac z tej przychodni