Lekarze Pediatra Jelenia Góra

lekarz Józef Ciechanowski

Reja 31
58-500 Jelenia Góra

Mam do tego lekarza zaufanie gdyż jest dobrym lekarzem leczy mnie od kilku lat. Jak trzeba to doradzi gdzie się udać. Nawet pomorze wyszukać numer telefonu. Szczerze to dzięki niemu widzę na te moje czy. Mirella

lekarz Ewa Szafrańska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Romana Jaworska-Bobkier

Neonatolog, Pediatra

Wesoła 24
58-500 Jelenia Góra

Zdecydowanie polecam!rzadko spotyka się tak dobrego lekarza.Wysłucha, doradzi...i zawsze się sprawdzi.Traktuje dziecko jak człowieka nie jak przedmiot jak to niektórzy lekarze. To szczęście mieć takiego lekarza:)

lekarz Paweł Michnowski

Wyspiańskiego 81
58-500 Jelenia Góra

Super podejście do dziecka - na wizycie domowej najpierw zero zainteresowania małym pacjentem, niech sobie na gościa popatrzy :-). Dopiero jak maluch się oswoi zaczyna go badać. Nie spieszy się, nie straszy i JEST KOMPETENTNY. Normalnie szok - że jeszcze są tacy ludzie. A i nie "wali" antybiotyków na pęczki.

dr n. med. Kinga Michalska

przychodnia Zabobrze
Paderewskiego 92
Jelenia Góra

Nie znam lepszego lekarza w JG i okolicach. Niestety zdążyłam poznać ich wielu.. miła,uśmiechnieta ...hipnotyzuje dziecko:)..patrzy w Pania Doktor jak w obrazek. 1000% trafnych diagnoz. Zawsze. Geniusz w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Adam Aleksandrowicz

Neonatolog, Pediatra

prywatnie i w szpitalu
ul.Prusa
58-500 Jelenia Góra

Super lekarz, specjalnie z Wrocławia ludzie do niego przyjeżdżają . Potrafi rodziców sprowadzić na ziemie dlatego nie wszystkim się to podoba ( jest za szczery :) ). Polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Zawsze dokładnie bada moje dziecko, dla pewności wysyła na dodatkowe badania. Nigdy nie odmawia wizyty. Moje dziecko bardzo chetnie do niej chodzi i baje się badać wręcz z uśmiechem na twarzy:).

dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Alergolog

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

lekarz Helena Marcisz-Wolska

Pulmonolog, Pediatra

58-506 Jelenia Góra

Doswiadczenie gora , szybko, sprawnie, konkretnie. Dziekujemy Pani doktor za przyjecie nas. Polecamy z calego serca.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Alicja Muszka

Noskowskiego 1 lok. 34
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały człowiek i lekarz. Prowadziła moje dzieci od początku. Zawsze trafnie oceniła ich stan zdrowia, a ponadto skierowała do właściwych specjalistów we właściwym czasie. Zawsze wyczerpująco wytłumaczyła wszelkie wątpliwości. Poświęciła dzieciom tyle czasu co było po prostu potrzebne. Zawsze bez pośpiechu i spokojnie. Moje dzieci ją kochają. Polecam ją jako lekarza wszystkim swoim znajomym. Mam pełne zaufanie do jej rad.

Krystyna Misiek

58-506 Jelenia Góra

Niemiła, bezczelna, arogancka....na dziecko nawet nie spojrzała i odesłała nas z kwitkiem dalej!!! Ta pani chyba minęła się z powołaniem, na pewno nie powinna być pediatra!!

lekarz Bogumiła Stankiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Zdecydowanie nie polecam jako pediatry. Pielęgniarki położne z Promedu polecają ją, gdyż jest to ich szefowa. Nie ma ona żadnego podejścia do dzieci, traktuje je jak worek kartofli. Nie jestem w stanie zweryfikować jej wiedzy medycznej, gdyż nie jestem lekarzem. Dlatego w ocenie daję 3. Ale wiem, że jest wielu innych specjalistów, którzy posiadają fachową wiedzę i mają podejście do dzieci. Jeżeli macie tylko możliwość, unikajcie tej kobiety rodem z ...
Opinia dodana przez: JG

lekarz Grażyna Kielar

Staffa 5/2
58-500 Jelenia Góra

Pani doktor ma beznadziejne podejście do małego pacjenta,niekompetentna i nie miła. Na prawie każde zadane przezemnie pytanie dotyczące zdrowia dziecka odpowiada "nie wiem", "ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie". Stanowczo niepolecam tej Pani.

lekarz Monika Dziewiątka

Słoneczna 7

lekarz Joanna Stanisz

Alergolog, Pediatra

lekarz Teresa Głuszczuk

Kolberga 3 / 4

lekarz Wanda Schneider

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lekarz Rodzinny"
ulica Długa 21/3

lekarz Sylwia Skowrońska

lekarz Monika Cudo

Słoneczna 7

lekarz Małgorzata Rybińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOKTOR"
ulica Grottgera 10