Lekarze Pediatra Katowice

Neurolog dziecięcy, Pediatra

GCZD
medyków 16
Katowice

Polecam Panią Doktor. Szczegółowo i z zaangażowaniem przeprowadza badanie, poświęca bardzo dużo czasu, wszystko omawia i doradza. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu.
Opinia dodana przez: Tomasz Adamczyk

Izabela Kujawa

40-160 Katowice

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Uprzejma, kompetentna, nie przepisuje od razu antybiotyków, ale pozwala, aby organizm sam zawalczył. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest godna polecenia, stara się dziecko dokładnie zbadać po uprzednim wywiadzie z rodzicami. Stawia trafne diagnozy, jako przykład szkarlatyna której nie mógł stwierdzić lekarz na pogotowiu, a Pani doktor przed badaniem jak tylko dziecko zobaczyła od razy stwierdziła szkarlatynę. Stara się dziecko wyleczyć bez antybiotyków. Zawsze odbiera telefon i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Jako ciekawostkę w Zespole Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach panią doktor bardzo dobrze znają ...
Opinia dodana przez: korybantes

lekarz Aleksandra Mizera-Błaszczyk

NovaMed
Katowice, ul. Bogucicka 18a
Katowice

Z wizyt u pediatry już dawno nie korzystam, ale Pani Dr. Mizera była moim pediatrą od 3 miesiąca życia do 21 roku życia. Pani Doktor zawsze fachowo podchodzi do pacjenta oraz indywidualnie. Całe życie zmagam się z niedowagą i jest to kwestia genów, co udało się ustalić Pani doktor po przez badania kontrolne które mi zlecała. Rozpoznała też u mnie krztuśca w wieku 17 lat, mimo że inny lekarz stwierdził ...
Opinia dodana przez: Beata

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
40-129 Katowice

chodziłem jako dziecko, i teraz chodzę jako dorosły :) najlepsza i najbardziej kompetentna pani Doktor z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność ;)
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Roman Wazowski

Pediatra, Wizyty domowe

Katowice

Bardzo dobry lekarz, zawsze trafiona diagnoza, ma fantastyczne podejście do dzieci. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy i potrafi uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego rodzica :) polecam pana Romana z całego serca!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Maria Kampa-Gałązka

Ossowskiego 24a lok. 1
40-843 Katowice

Do Pani dr. Gałązki chodzę ze swoimi dziećmi od kilku lat. Zawsze stawia trafną diagnozę, jest uprzejma i ma świetne podejscie do dzieci. POLECAM

lekarz Krystyna Krawiec

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

Bardzo profesjonalna, miła, uśmiechnięta kobieta. Zawsze stawia dobrą diagnozę, dobiera odpowiednie leki.Nigdy mnie nie zawiodła, jest świetnym lekarzem. Wizyty są miłe, konkretne i przyjemne ( dzieci się nie boją). Polecam wszystkim- nie tylko rodzicom, ponieważ doktor Krawiec jest również bardzo dobrym lekarzem rodzinnym.

lekarz Ingryda Krzemińska

Centrum Medicover Chorzowska
Chorzowska 50
40-101 Katowice

Fantastyczna pani doktor! Profesjonalny i rzetelny specjalista. Nowoczesny gabinet i sprzet. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Hanna Grobelna-Wysoczańska

Rehabilitant, Pediatra

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepsza Pani doktor jaka spotkałam na swojej drodze, wszystko dokładnie wytłumaczy, z ogromnym sercem dla pacjentów, jedyna osoba której nie boję się powierzyć leczenia moich synów
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Beata Nowicka-Kryca

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest najlepsza . zawsze trafiona diagnoza , odpowiednio dobrane leki , świetne podejście .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Wilk-Tyl

Staffa 33
40-576 Katowice

Pani Doktor godna polecenia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, nawet zadawane kilka razy :) ogromna wiedza, fachowe podejście do każdego maluszka, empatyczna. Dziękujemy za opiekę nad naszą Kluseczką.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Zofia Walencka

Neonatolog, Pediatra

Med4Kids
Krzywa 6
40-061 Katowice

Bardzo cudowna osoba i zawsze uśmiechnięta i skora do żartów ;) co więcej bardzo dobry lekarz zawsze wszystko wytłumaczone perfekcyjnie ;) nawet gdy nie ma jej w przychodni da wskazówki telefoniczne!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Robert Krawczyk

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

lekarz godny polecenia uprzejmy wytlumaczy dokladnie leczenie nie liczy poswieconego czasu bardzo dobre podejscie do dzieci

lekarz Wioletta Graczyk

"MEDICINE" Twoi Lekarze Sp. z o.o.
Armii Krajowej 44
40-698 Katowice

Pani doktor to lekarz z powołania, jest mądra , kompetentna, dokształcona , dociekliwa .Nigdy nie zostawi rodziców bez rzeczowej porady .Działa na rodziców jak uspakajający kompres .Zawsze odbierze telefon i poradzi co dalej .Serdecznie polecam Panią Doktor bo to najlepszy pediatra we Włocławku.Mama Jasia i Marty.
Opinia dodana przez: niezadowolona

lekarz Barbara Kunsdorf-Bochnia

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Krucza 24 lok. 45
40-758 Katowice

Efektywna lekarka - obsługuje w szpitalu kilka osób na raz. Dokładna - jak trzeba ponawia badania. Przy czym uprzejma, choć konkretna. Dobrze zdiagnozowala mają 4 letnia córkę, choć objawy wskazywały na co innego, przez co lekarz rodzinny nie był w stanie pomoc.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Kaczor

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Pani Doktor jest najlepszym pediatrą na jakiego dotychczas trafiłam, jest zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Katarzyna Kściuk-Szojda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Pani doktor prowadzila mnie od zawsze i uważam ze jest najlepsza w Katowicach wiele osób sobie chwali wizyty u Pani i będę jej wierna dlatego swoje dzieci równiezzapiszę do doktor Szojdy będą miały należytą opieke i bardzo skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Anna Jarosz-Lesz

ulica Sowińskiego 17
40-272 Katowice

Doskonała Pani doktor która cudownie zajęła się moim wnukiem po bardzo ciężkim porodzie córki. Niezwykle empatyczne podejście do rodziców i faktyczna chęć niesienia pomocy. Maluszek był doskonale prowadzony a Pani doktor nie szczędziła porad i cierpliwie tłumaczyła jak obchodzić się z wcześniaczkiem w jego stanie. Skutkiem opieki wnuczek opuścił szpital w bardzo dobrej kondycji. Dziękujemy Pani Doktor!
Opinia dodana przez: LILIANA

lekarz Maciej Kajor

Radockiego 270
Katowice

najlepszy lekarz i cudowny człowiek, uratował moje dziecko, jest wspaniałym i bardzo kulturalnym człowiekiem z powołaniem. Takich ludzi jest na świecie niewielu