Filtruj terminy

Lekarze Pediatra Kędzierzyn-Koźle

lekarz Danuta Gmyrek

Waryńskiego 10b lok. 1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor pamięta swoich pacjentów. Ma podejście do dzieci. Powięca dużo czasu, bada kompleksowo . I jest bardzo życzliwa . Zawsze też wspiera radą " telefonicznie ". Bardzo jest miła

lekarz Barbara Baranowa

ulica Smolenia 3/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz z powołania. Życzliwa, serdeczna, ludzka. Ma ogromne doświadczenie i wspaniałe podejście do dzieci. Bada bardzo dokładnie, wszystko analizuje. Pomocna w każdej sytuacji. Nawet zdarzyło mi się zadzwonic jak była na urlopie, przeprosiłam i chciałam zakończyć rozmowę, a Pani dr na to, ze przecież może spróbować pomóc na odległość. I oczywiscie pomogła. Ma niesamowitą pamięć. Dla mnie IDEAŁ!!!

lekarz Mariusz Cywiński

Pediatra, USG

Jodłowa 17
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo polecam. Nie trzeba wszystkiego dopytywać. Lekarz wszystko wyjaśnia zrozumiale, jak przebiega leczenie, na czym polega choroba co może się dziać itd. Badanie jest dokładne i diagnoza u nas zawsze trafna w 100%. To samo z lekami, zawsze dobrane idealnie i od razu widać poprawę. Fajne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ida Posiadała

Limanowskiego 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy lekarz pediatra z jakim mieliśmy do czynienia, wspaniałe podejście do dzieci i niespotykane w XXI wieku zaangażowanie w wykonywany zawód, mnóstwo serca i cierpliwości, dobre diagnozy, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Urszula Grzybowska

Pediatra, Pulmonolog

Przychodnia Przyszpitalna
24 Kwietnia 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Polecam wizyty u pani doktor. Fachowa opieka i pomoc. Dobre podejście do dzieci. :)

lekarz Beata Chodór

"Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris" Prokopczuk Spółka Jawna
ulica Gazowa 2B
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Beatka to najlepsza Kardiolog jaką spotkałam, jest dokładna, empatyczna, ma bardzo dobre podejście do dzieci przez co uwielbiają wizyty w poradni. Prawdziwy lekarz z powołania i sercem na dłoni oby było więcej takich kardiologów. ♥️
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Ewelina Skupińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Rodzinna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna nr 1
Ludwika Waryńskiego 3/1
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego lekarza dziecinnego POLECAM!!! Panią Doktor

lekarz Krystyna Chyla

Filtrowa 1a
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo spokojne, rzeczowe podejście do dzieci. Ma świetny kontakt z maluchami, potrafi też sobie poradzić z dorosłymi :) Polecam.

lekarz Tadeusz Perzanowski

Korfantego 17a lok. 5
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry pan lekarz polecam go........................................................................................................................................................

lekarz Renata Olszanecka

Przychodnia Lekarska Kędzierzyn-Koźle
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor leczy moich dwoje dzieci. Zawsze podczas wizyty jest przygotowana i pamięta problemy zdrowotne moich dzieci (co budzi mój podziw, bo dzieci jest wiele). Dla dzieci jest bardzo miła, dla rodziców również. Ma bezgraniczną cierpliwość do dzieci. Bardzo kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych, nie skupia się wyłącznie na swojej specjalizacji. Wystawia skierowania i na badania, i do innych specjalistów, jeśli stan dziecka tego wymaga. Dokładnie bada. Skrupulatnie wszystko notuje ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Kuczera

Lekarz rodzinny, Pediatra

al. Róż 28
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Z czystym sumieniem polecę każdemu- bardzo kompetentna, przepisuje leki skuteczne i tanie (niekoniecznie te znane i reklamowane). Wcześniej chodziłam do przychodni do innego lekarza i 100 za leki była nie moja, tu płacę za wizytę i leki razem 100 czy często nawet mniej... A czas poświęcony synkowi jest wielokrotnie dłuższy niż w przychodni.Pani dr warta polecenia.
Opinia dodana przez: ewaRa

Lech Osiński

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo jestem zadowolona z Pana doktora, przeszłam z dziećmi przez tylu lekarzy i żaden dobrze nie zdiagnozował. Dzieci się męczyły kilka tygodni, po wizycie u Pana doktora po 3 dniach u dzieci nastąpiła poprawa, w końcu znalazł się lekarz który poświęcił czas na zbadanie dzieci. Nie wiem skąd te opinie że Pan doktor jest nierzetelny czy nie miły, ja odniosłam wręcz przeciwne wrażenie i cieszę się bo ostatnim razem wizyty ...
Opinia dodana przez: Monika D.

lekarz Hanna Jurasz-Wajman

Pionierów 7 lok. 25
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Nie miła to za mało powiedziane, wredna zgorzkniała i stara s...(każdy dopowie sobie ten epitet. Nie warto chodzić z nią w jakikolwiek dialog bo złośliwe i z łaską odpowiada na jakiekolwiek pytania.Jakim cudem została pediatrą dziecięcym?!

lekarz Beata Kamusella

Marii 8