Lekarze Pediatra Kielce

Wspanialy lekarz, cudowna, pomocna osoba. Prowsdzila mnie jako Dziecko i dla swojego Dziecka nawet nie myslalam o innym lekarzu prowadzacym
Opinia dodana przez: Judyta

lekarz Bożena Chamerska

Pulmonolog, Pediatra

Beskidzka 6
25-550 Kielce

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od ...
Moim zdanie Pani doktor Henryka Guzik jest wspaniałym pediatrą z ogromnym doświadczeniem.

lekarz Grażyna Borzęcka

Astronautów lok. 4
25-337 Kielce

Polecam bardzo dobry lekarz dla całej rodziny .Zawsze dostępna,do domu chorego przyjedzie na czas.Super lekarz :)

lekarz Dariusz Adamczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Osoba, której w pełni należy zaufać. W 100% polecam. Szkoda, że w Kielcach nie przyjmuje w Poliklinice jak dawniej... O tym jakim jest Lekarzem świadczą kolejki pod gabinetem prywatnym. Gdyby każdy lekarz traktował swoich pacjentów z takim szacunkiem i miał taką wiedzę... Dziękuję

lekarz Urszula Patińo-Duran

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Władysława Orkana 16/72
25-548 Kielce

Pani doktor jest bardzo miłą i ciepła osobą. Dokładnie bada i słucha pacjenta. Diagnoza trafna😉 polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Sieczko

Internista, Pediatra

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem, potrafi się w czuć w rolę chorego i pomóc pod każdym względem. Mi pani doktor pomaga do dziś i jestem zadowolony i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz

Barbara Szczepańska

Izba Przyjęć - Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Władysława Buszkowskiego w Kielcach
Kielce

WSPANIALY PEDIATRA. Swietne podejscie do dziecka. Bardzo dobry kontakt. Pani dr przyjmowala moje dziecko na izbie przyjec w szpitaliku na Langiewicza, mimo bardzo duzej ilosci pacjentow, poswiecila nam mnostwo czasu i spokojnie bez pospiechu odpowiedziala na kazde pytanie. POLECAM
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Halina Tarnowska

Epidemiolog, Pediatra

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Elżbieta Skotarczyk-Kowalska

Szpital
Langiewicza 2
25-381 Kielce

Cudowny lekarz, konkretnie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Ma dobre podejście do dzieci, córka z chęcią przyjeżdża na wizyty
Opinia dodana przez: Patrycja Marzec

dr n. med. Tadeusz Obarzanowski

Alergolog, Pediatra

Sienkiewicza 65
Kielce

Lekarz świetny, ale nie wiem z jakiego powodu nie chce oglądać dziecka w czasie infekcji. Skąd ja mam wiedzieć czy to zmiany alergiczne czy inne? Dziwne i nie do wyjaśnienia.

lekarz Maria Kotwa-Siwoń

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
Pocieszka 11 środa 17-18:00
Kielce

Jeden z najlepszych pediatrów w mieście, takich lekarzy już nie ma. Kompetentna i dokładna, poza tym ma intuicję

Teresa Czapla

Lucyna Kurowska-Pałka Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 23
25-370 Kielce

Kobieta ma werwę i można się jej troszkę przestraszyć. Analizuje wszystko co rodzic przekazuje i domaga się informacji szczegółowych. Działa, może czasem bez potrzeby daje skierowania na badania ale lepiej, ze nie boi się sprawdzić. Jest konkretna w tym co mówi. Nie boi się pytań rodziców.
Opinia dodana przez: Sally

Wioletta Korzeluch

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Szpital Dziecięcy
Kielce

Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Barbara Gładysz

ul. puscha 7/39
Kielce

Dr. Gładysz jest bardzo sympatyczna pomimo tego iż byłam i niej z dzieckiem w ośrodku więc była to wizyta bezpłatna , ale naprawdę polecam, zna się na swojej pracy i ma super podejście do maluchów :)

lek. med. Beata Kaliniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

PRZYCHODNIA RODZINNA KALINKA
UL.K. KAZNOWSKIEGO 5 LOK. 6U
25-636 Kielce

Polecam Pania doktor z całego serca. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jest kompetentna i ma super podejście do małego pacjenta (syn bardzo lubi wizyty u Pani doktor). Zawsze dokładnie go zbada, w razie potrzeby zleci badania, nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Nigdy nie odmawia pomocy, mimo że ma dużo pacjentów (tak jak zdarzyło się nam w innej przychodni). Szczerze polecam.

Jolanta Kozłowska-Murawska

Gabinet Pediatryczno-Alergologiczny
Kielce

Jestem bardzo zadowolony z leczenia. Miałem bardzo silną alergię. Czasami nie byłem w stanie funkcjonować od 2/3 dni nawet do tygodnia. Pani doktor wyleczyła mnie całkowicie. Jest SUPER Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Tomasz Łęczycki

NZOZ ZDROWIE-PLUS
ul. Warszawska 34
25-312 Kielce

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Trafnie diagnozuje, jest bardzo miły. Ze spokojem oddaje w jego ręce już drugie dziecko. Gorąco polecam!!!

lekarz Joanna Komorowicz

ulica Górna 19A
25-415 Kielce

Niestety z biegiem czasu muszę stwierdzić, że ten lekarz robi coraz gorsze wrażenie. Może i posiada wiedzę i intencje nie najgorsze, ale jest duże ALE. Liczy się dla niego tylko jej zdanie i jest w stanie nawet podważyć diagnozę innego lekarza albo powiedzieć, cytuje:"na pewno nie byli Państwo u mnie, bo ja takich kropli nie przepisuje", oczywiście z wyższością w głosie. Dzieci według niej mają stać na baczność i nie ...