Lekarze Pediatra Konin

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Więcej takich lekarzy ☺️
Opinia dodana przez: Joanna

Aurelia Jacolik

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Po przejściach z innymi lekarzami, trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękuje, że stanęła na naszej drodze i prowadzi naszą córeczkę. Ufamy jej bezgranicznie, cokolwiek się dzieje, każda diagnoza jest trafna i leki odpowiednio dopasowane. Pani Doktor jest przesympatyczną, ciepłą osobą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Zawsze możemy liczyć na pomoc, nigdy nie odmawiam. Szczerze Polecama!
Chodzę do Pani doktor ze swoimi córkami od dawna. Zawsze pomaga rozwiązać każdy problem zdrowotny, uprzejma i z sercem podchodzi do dziecka. Polecam w 100%

dr Hanna Pieklik

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

świetny lekarz, profesjonalistka, duża kultura osobista. Dzieci to nasze skarby więc tylko takiemu lekarzowi można oddać pod opiekę i leczenie. Oby wszyscy lekarze byli tacy.

dr n. med. Joanna Bogaczyńska-Staniewicz

Rehasport Clinic
ul. Szpitalna 43
62-504 Konin

Dla mnie najlepszy pediatra, jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani doktor opiekuje się teraz już trojgiem naszych dzieci . Zawsze profesjonalnie, uprzejmie i co najważniejsze - trafnie zdiagnozowane. Wizyty zawsze bez pośpiechu z wielką wyrozumiałością dla dziecka i rodzica.
Opinia dodana przez: Urszula
lekarz ma podejscie do dzieci, doskonale potrafi dobrac leki i wyleczyc dziecko , polecam

lekarz Agnieszka Kielek

Pediatra, Kardiolog

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43
62-510 Konin

Polecam serdecznie wszystkim zatroskanym mamą. Dziecko od momentu pójścia do przedszkola było ciągle chore. A to katar a to kaszel temperatura itd. Pani doktor wytłumaczyła że jest to normalne zjawisko wśród dzieci które zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. Poprzedni pediatrzy (a było ich dwoje )znani w Koninie Najchętniej wypisywali antybiotyki . Pani Agnieszka do małego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jest Konkretnym i rzeczowym lekarzem odpowiada na wszystkie zadane pytania i rozwiewa ...
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Piotr Szczęsny

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ulica Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
62-510 Konin

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy. Doktor z prawdziwego zdarzenia, który posiada sporą wiedzę medyczną i umie ją w pełni wykorzystać. Bardzo dokładnie bada dziecko, jest pomocny i widać, że przejmuje się każdym swoim małym pacjentem. Potrafi postawić prawidłową diagnozę i bardzo dobrze dobrać odpowiednie leki.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Danuta Champlewska-Jędrzejewska

Psychiatra, Pediatra

Chopina 17c
62-510 Konin

Bardzo kompetentna i miła pani dr która na każdej wizycie poświęca dużo czasu do tego stosuje bardzo dobry dobór leków.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Maria Jolanta Menduś

Alergolog, Pediatra

Centrum Medyczne Multimed
Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Lekarz poświęcający dużo czasu pacjentowi, przeprowadza dokładny wywiad. Polecam serdecznie rzeczowe podejście
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Renata Waleriańczyk-Styczewska

Przychodnia Specjalistyczna KOMED 1
ul Poznańska 116
62-500 Konin

Z całego serca polecam, leczę moje dzieci u p. dr od urodzenia mojej młodszej córeczki tj od 4.5 roku i nigdy się nie zawiodlam
Opinia dodana przez: Oliwia

Magdalena Kasprzyk

Przychodnia Chorzeń
ul. Goździkowa
Konin

Odradzam, odradzam, odradzam - przyjęła moje dziecko, stwierdziła zapalenie oskrzeli lub moze zapalenie płuc?? Odesłała na rtg... zadzwoniłam z wynikiem oraz z prośba o wypisanie recepty. Pani dr stwierdziła, ze nie ma czasu i mam znaleźć sobie innego lekarza, aby mi ta receptę wypisał... Jasne, dziecko moze poczekać... dzien 1 wizyta u lekarza, Dzien 2 rtg /czekamy kolejny na wynik, dzien 3 pani dr nie ma czasu, dzien 4 inny ...

lekarz Aleksandra Rybczyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3
62-510 Konin

Jak ja czytam te krytyczne opinie to mi się nóż w kieszeni otwiera. Pani Doktor jest przede wszystkim dla nas lekarzem, nie koleżanką od pierdzenia landrynkami i rzygania tęczą za przeproszeniem. Ja kontakt z Panią Doktor miałam od 2020 na oddziale 3 onkologii w Poznańskim szpitalu. Dosłownie uratowała życie mojemu dziecku. I choć wiele osób może uważać Panią Doktor za oschłą, ja Jej zachowanie odbieram jako konkretne, rzeczowe i fachowe. ...
Opinia dodana przez: Marta Bukowiecka

lekarz Krystyna Prauza

Pulmonolog, Pediatra

ulica Wiśniowa 9
62-510 Konin

To nie prawda. Lekarz bardzo dobry , uczynny , pomoże wszystkim pacjentom , którzy się do nie zwrócą . Nigdy nie odmówi pomocy . Ma bardzo dobra opinie wśród swoich pacjentów Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magda Kopaczewska

ulica Górnicza 10/14
62-510 Konin

Totalnie nie polecam dr. Kopaczewskiej. Mój tata był chory,zadzwonił na teleporadę i pani doktor powiedziała ze wystawi mu l4 w poniedziałek,ponieważ tata dzwonił w piątek i pani powiedziała ze w soboty przychodnie nie działają wiec wystawi l4 w poniedziałek za sobotę i niedziele. Tata pod koniec miesiąca dostał informacje ze l4 nie pokazało się u pracodawcy. Okej można zapomnieć. Tata skontaktował się z panią doktor a ta bezczelnie powiedziała ze ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Stanisław Musiałkiewicz

Laryngolog, Pediatra

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
Malczewskiego 20
62-510 Konin

DNO!!! Pan "doktor" poswiecil mi cale 3 minuty swojego cennego czasu. Na chore zatoki dostalam zyrtex, a doktorek stwierdzil, ze to najlepszy lek przy bólu zatok. Generalnie byl chyba obrażony, ze ma pacjenta i nie skończy posiadowki w gabinecie przed czasem. Gdy zaczelam zadawac pytania usłyszałam: skonczylem, do widzenia. Brawo panie Musialkiewicz!! W ten sposob klienta sie traci nie zdobywa!!!
Opinia dodana przez: Anna

Piotr Kubiak

Alergolog, Pediatra

Kleczewska 16
Konin

Najgorszy lekarz jakiego dotad spotkalem. Razem z jego pielegniarka robia "łaske" ze przyjmuja ludzi. Lecze sie od 2 lat i nie spotkalem jeszcze tak niekompetetnych ludzi w sluzbie zdrowia. Mam problemy z jelitami, probowalem sie dostac do tego "goscia" od czerwca 2013 roku, dostalem sie wkoncu z łaski w styczniu 2014 roku, po jednej wizycie zostalem zapisany na kolejna w lutym, czekalem wiec ponad miesiac mimo moich nie ustajacych problemow ...

lekarz Barbara Chmielarz-Baranowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Matejki 38
62-510 Konin

Brak podejścia do dziecka, kiedy zmuszeni byliśmy stawić się z 3,5-latkiem na nocnym dyżurze w szpitalu. Brak dokładnego wywiadu. Żałowaliśmy, że przyjechaliśmy na ten dyżur pokonując w jedną stronę prawie 30 km. Przepisane lekarstwo (konieczny zastrzyk) musieliśmy pojechać sami wykupić w nocnej aptece oddalonej kilka km od szpitala (jak się dowiedziałam w zabiegowym lek jest tam też na miejscu ale lekarz decyduje, czy ktoś ma go kupić sam czy nie). ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krystyna Kowalewska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Rolna 1a
Konin

Lekarz wg. mnie słaby i nie polecam go. Choćby za podejście do pacjenta i uprzejmość a raczej jej brak. Pierwszy i ostatni raz u niego byłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

Halina Pecyna-Maciejewska

Medikus
62-510 Konin

Największa guła jaką, spotkałam. Na moją sugestie i pytanie, odparła mi "to ja tu jestem lekarzem". Kiedy moje młodsze dziecko miało problemy ze skórą, mimo opini dermatologa, wymądrzała się tak, że niewytrzymałam i powiedziałam żeby sama sobie dzwoniła do dermatologa jak niechce mi wierzyć. Po dłuższej rozmowie Pani dermatolog odłożyła słuchawkę, po prostu nigdy chyba niemiała dotyczenia z taką idiotką. Szczerze niepolecam!!!!!