pediatra kraków

dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

ul. Strzelecka 2
Stare Miasto, Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.

lekarz Ewa Starzycka-Bigaj

Św. Krzyża 5
Kraków

Pani doktor to wyjątkowy lekarz o niespotykanej cierpliwości wobec pacjenta, wysokiej kulturze osobistej. Jest godna polecenia, profesjonalna i bardzo dokładna w badaniu, taka sama wobec pacjentów prywatnych w gabinecie prywatnym jak i na oddziale okulistycznym na Kopernika. Jej siła spokoju i opanowania bardzo pomaga w przezwyciężeniu lęku przed operacją.

Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Bogumiła Grüner

ul. Prądnicka 66/4
Kraków

Wspaniały lekarz, wszystko bardzo dobrze tłumaczy i ewidentnie zna się na swoim fachu. Dokładnie bada przed ewentualnym odczulaniem i w razie problemów szybko i konsekwentnie działa. Lekarz jest naprawdę godny polecenia!

lekarz Maciej Meissner

wizyty domowe

Kraków

Polecam,godny zaufania lekarz,odpowiednie podejście do dzieci,sumienny,szczegółowo odpowiadał na wątpliwości,interesował się stanem dziecka, nawet po wizycie,pomógł gdy inni lekarze zawiedli

wdzięczna mama

lekarz Urszula Kucharska-Mendrala

ul. Jana Kasprowicza 9a/2
Kraków

Świetny kontakt. Wielka empatia i pomoc pacjentowi jak tylko może. Pełen profesjonalizm przy podejściu do małego pacjenta. Doskonały kontakt z dzieckiem. Diagnoza i leczenie objawów a nie wyników to jej motto. Serdecznie dziękujemy za wszystko i każdemu polecam !!!!

Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Urszula Jedynak-Wąsowicz

ulica Pawła z Krosno 11
Kraków

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.

Opinia dodana przez: Irek Klimas

lekarz Wojciech Kruk

Centrum Medyczne Liszki

Kraków

Witam jestem mamą czteroletniego chłopca który od urodzenia ma przewlekłe katary, byliśmy u kilku pediatrów, kilku laryngologów, alergologów ale nie ma poprawy. W związku z tym mam ogromną prośbę do osób które tutaj pisały o podanie namiaru na pana doktora. Dzwoniłam do centrum medycznego liszki ale pani w rejestracji powiedziała że pan doktor ma dużo pacjentów i nas nie zarejestruje, chyba że mam znajomości. Mój email bachra@wp.pl

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Skrzyński

Pediatra   (+2 więcej)

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
Kraków

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

lekarz Marek Knapik

SZPITAL MSWiA
KRONIKARZA GALLA
Kraków

pan doktor to wspaniały lekarz, trafiliśmy do niego ponieważ pomimo wielu badań i wizyt u lekarzy nikt nie potrafił ocenić co dolega naszemu nastoletniemu synowi.Nawet pobyt w szpitalu niczego nie wykazał. Polecono nam pana doktora, okazał się wyjątkowo miłym człowiekiem i świetnym specjalistą. On jeden zdiagnozował u naszego dziecka to czego inni lekarze nie potrafili. To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Takie małe wyjaśnienie - pan doktor nazywa się Michał Knapik ze szpitala MSWiA w Krakowie przy ul. Kronikarza Galla