Filtruj terminy

Alergolog, Pediatra

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

lekarz Maria Rybicka

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Pania doktor mogę polecić każdemu jest osoba uprzejmą godna polecenia indywidualne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: agnieszka

dr n. med. Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Zdrowia Dziecka CDT Medicus
Słoneczna 1
Lubin

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, ...
Opinia dodana przez: Joanna Kopeć

lekarz Maria Łagowska-Kościaniuk

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Świetna piediatra. Dzieciaki ją bardzo lubią, fajnie podejście do nich. Nie raz uratowała moje dzieci przed szpitalem. Polecam

lekarz Dariusz Dębicki

Gabinet Dermatologiczny
ul. Grabowa 5/7
59-300 Lubin

Doktor miły i widac, że lubi dzieci, ale bardzo bagatelizuje sobie choroby. Przez metody jakie stosuje Pan doktor trafiłam z 7-mio miesięcznym synem do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, był w strasznym stanie, przez to że doktor nie chce przepisywać antybiotyków. Rozumiem żeby ich nie naduzywac, ale była wtedy taka koniecznosc, a doktor przepisywal tylko syropki i kropelki do nosa bez recepty, tak to ja sama moglam syna leczyc, po ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. med. Joanna Koziarz

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Bardzo mila i trafia w diagnoze Polecam chodze do Pani doktor z dzieckiem i zawsze poprawa Dlatego Polecam Jako lekarza pierwszego kontaktu
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Jadwiga Dobrowolska-Kalota

MEDICUS
Leśna 8
59-300 Lubin

To taka lekarz"mama" swietne podejscie do dzieci,moje leczy od 19 lat i nie chca innego,dziękujemy i zdrówka pani doktor zyczymy.

lekarz Anna Rożek

Słowackiego 19 lok. 3
59-300 Lubin

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, super podejście do dziecka i do rodzica. Duże wsparcie dostaliśmy od pani doktor po porodzie i dziękujemy pięknie za pomoc!
Opinia dodana przez: Ania
Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Kompetentna, cierpliwa, nigdy nie odmówi przyjęcia nawet jeśli musi zostać po godzinach w pracy Szkoda, że już nie pracuje w Lubinie.

dr Jan Partyka

LUBMED
Lubin, ul. Armii Krajowej
59-300 Lubin

Świetny lekarz leczył moje dzieci od narodzin i teraz dzięki zdobytemu zaufaniu moje wnuki są pod doktora opieką gdyż zawsze stawiał trafną diagnozę i szybko wracały do zdrowia.

lekarz Elżbieta Gruszczyńska

Kasztanowa 8A
59-300 Lubin

Ja polecam Panią doktor w 100% Zawsze stawia trafną diagnozę, zadaje bardzo dużo pytań podczas badania, ma świetne podejście do dzieci i jest bardzo uprzejma. Czas poświęcony dla dziecka na wizycie nie jest ani za krótki, ani za długi. Pani doktor Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby i co bardzo ważne, pamięta doskonale swojego małego pacjenta i można do niej zawsze zadzwonić i doradzi co podać dziecku. Nie omawia chorób, jak ...
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Aneta Białecka-Szymczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA-VITA"
Wyszyńskiego 6
59-300 Lubin

Polecam ! Ogromna wiedza nie tylko z pediatrii ale też z różnych alergii !!! Na tle dzisiejszych różnych pediatrów , pani doktor sprawia jakby była z innej lepszej planety !!!
Opinia dodana przez: dagmard

lekarz MaŁgorzata Smorag

ZOZ LUBIN
PROCHOWICE SWIERCZEWSKIEGO5
59-190 Lubin

Lekarz teoretyk. Dużo teorii mało praktyki. Byłam w szpitalu pod opieką Pani Smorąg, krytykowała wszystko co dotyczyło mojego wychowania dziecka i wszystkich pacjentek dookoła. Źle karmię, przewijam, usypiam. A później dowiedziałam się ,że ta Pani doktor nawet nie wie o czym mówi bo sama nie ma dzieci. Najlepszy był wykład na temat złych nawyków żywieniowych, niestety takie słowa z ust kobiety ze 100 kg nadwagą nie są żadnym autorytetem.
Opinia dodana przez: Jacek
Zawsze było na plus, że są małe kolejki i że nie spieszył się z przepisywaniem antybiotyków, ale za to spieszył się podczas badań, żeby jak najszybciej odprawić pacjenta. Poza tym, gdy już przepisze antybiotyk czy inne lekarstwo, to zawsze trzeba "brać to samo co ostatnio" - jakby każdy przypadek był taki sam. Jeśli trafisz, że ma dobry humor to spoko, ale jak się trafi na zły dzień lub zasugeruje diagnozę ...
Opinia dodana przez: Brzęczyszczykiewicz

lekarz Mirosława Sygnatowicz

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o
Gen.J.Bema 5-6
59-300 Lubin

Dramat a nie lekarz . Nie polecam byłam u niego na wizycie prywatnej i nie wyobrażam sobie jak traktuje ludzi na NFZ.

lekarz Anna Małecka

Neonatolog, Pediatra