Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Pediatra Mińsk Mazowiecki

lekarz Karolina Szymońska

05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza z najlepszych. Lekarz z powołania. Dokładna, sympatyczna, z podejściem zarówno do dziecka jak i rodzica. Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Grzegorz Żukowski

ul. Kościuszki 13 "Budopol"
05-300 Mińsk Mazowiecki

Nie mam słów by opisać jaki Świetnym specjalistą jet ten lekarz !!!! spokojny, zawsze wszystko dobrze wytłumaczy .daje bardzo duże poczucie bezpieczenstwa , on jest nie oceniony !! zawsze ma trafione diagnozy .. gdy córka miala kaszel a rodzinna darla sie na mnie by jechac do szpitala bo jest ostre zapalenie gornych drog oddechowych choc wiedzialam ze nie jest tak zle pojechalam do niego sie poradzic uspokoil mnie przepisal syrop ...
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Elżbieta Frydrysiak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam :) dobre podejscie do dziecka i rodzica, szczegółowe badanie, wszystko dobrze wytłumaczone :)

lekarz Mariola Zych pawlak

Melisa
Mińsk Mazowiecki

Bardzo dobry pediatra.Ja leczę u pani doktor swoje dzieci i polecam ją innym .Zawsze pomaga w problemach zdrowotnych.jeśli chodzi o jej sposób bycia, ja się nie spotkałam z nieuprzejmością. Niektórzy rodzice przesadzają i chcą być mądrzejsi od lekarza a na to żaden lekarz nie pozwoli

lekarz Beata Samson

Neonatolog, Pediatra

Mińsk Mazowiecki

kilka razy bylismy z dzieckiem u Pani doktor. Zawsze dokladnie bada, stawia trafna diagnoze i wszystko wyjasnia. Nie daje od razu antybiotyku tak jak niestety inni lekarze ale stara sie innymi lekami wyleczyc chorobe. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Andrzej Poziemski

Sp ZOZ w Mińsku Mazowieckim
Wielkopolska 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Zdecydowanie nie polecam pana dr poziemskiego(pisze z malej litery ze wzgledu na to jak potraktowal moja zone) czlowiek z rozdrazniona przeszloscia nie mily do tego arogancki, Jezeli chodzi o przyjmowanie w szpitalu w minsku radze wszystkim zeby panu doktorowi nie zawracali glowy nawet jezeli przyjdziece z chorym dzieckiem nie udzieli zadnej informacji albo karze wam zostac w szpitalu albo wypier..w doslownym znaczeniu tego slowa
Opinia dodana przez: DAMIAN

lekarz Anna Chądzyńska

Stefana Kard.Wyszyńskiego 111
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam! Termin umówienia wizyty bardzo szybki. Przyjęci zostaliśmy tego samego dnia. Czas wizyty dostosowany indywidualnie, byliśmy tyle ile trwało badanie, wyjaśnienie kwestii związanych z chorobą oraz był też czas na zadawanie pytań w związku z tym co niepokoi w zachowaniu / rozwoju dziecka. Odpowiedzi były wyczerpujące. Brak presji konieczności zakończenia wizyty. Innym zaś razem, w związku z brakiem możliwości dodzwonienia się do Pani doktor, zostaliśmy pokierowani co mamy robić SMSowo. ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Dariusz Wocial

Poradnia Dzieci Chorych
ul. Kościuszki 9
05-300 Mińsk Mazowiecki

Nie polecam! Lekarz z łaską przyszedł, aby zbadać nasze dziecko na SORze, które miało prawie 40 stopni gorączki. Rzucając przy okazji tekst, że musiał zostawić cały oddział chorych dzieci, by tu przyjść. Bardzo niesympatyczny. Do tego nietrafnie je zdiagnozował przepisując antybiotyk 8-miesięcznemu dziecku, który wcale mu nie pomógł zwalczyć choroby i wysokiej gorączki.
Opinia dodana przez: Monika

dr Justyna Łygas

Centrum Zdrowia Dziecka
Mińsk Mazowiecki

Wyjątkowo niemiła Pani doktor. Po przyjęciu dziecka na oddział noworodkowy traktowała rodziców w sposób bardzo nieuprzejmy i szorstki. O wszystko się czepiała, mówiła głupie i krytyczne komentarze. To nasze pierwsze dziecko i może nie wiedzieliśmy dokładnie w jaki sposób je prawidłowo pielęgnować, ale Pani doktor dosłownie zmieszała nas z błotem, tak jakbyśmy przyszli z jakiejś patologii i chcieli zrobić krzywdę dziecku. Doprowadziła mnie tym do płaczu i poczucia, że nie ...
Najgorszy lekarz forever 🥺 chodziłem do Pani doktor od 6 roku życia. Byłem u niej co kilka miesięcy ponieważ miałem astmę oskrzelową. Osłuchiwała mnie i badała. Kiedy byłem w 6 klasie i przyjechałem na wizytę do Pani Tupalskiej nie było jej tylko nowa Pani alergolog która zdziwiona oznajmiła mamie że mam krzywy kręgosłup. Mama że łzami w oczach stwierdziła że nie miała o tym pojęcia a Pani Tupalska przez tyle ...
Opinia dodana przez: Anonym

lekarz Izabella Kędziora

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo cenię Panią doktor, jeszcze nigdy nie odmówiła mi wizyty jak przyszłam wyjątkowo niezapisana. Przejmuje się moim zdrowiem, stawia trafne diagnozy. Uśmiechnięta, nigdy nie potraktowała mnie jak narzucającego intruza, choć często mam problemy zdrowotne o których mąż mówi że sobie wymyślam. Ja jestem bardzo zadowolona. Przeprowadziłam się z Siedlec, miałam dwóch czy trzech lekarzy i żaden nie traktował mnie tak dobrze. Czuję się zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Beata Niedojadło-Samson