Lekarze Pediatra Mysłowice

Lekarz rodzinny, Pediatra

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta
leczyła moje dzieci od urodzenia do 18 roku zycia i nigdy nie miałam potrzeby zmiany lekarza była świetna

lekarz Marcin Grduszak

Łokietka 6
41-400 Mysłowice

Lekarz bardzo przyjazny dla pacjenta. Dostałam odpowiedni lek i wrazie gdyby mi nie przeszło skierowanie do specjalisty w tej dziedzinie.

lekarz Justyna Kozakiewicz-Stolecka

Mikołowska 38D/62
41-400 Mysłowice

Bardzo dobra lekarka jeśli chodzi o leczenie i podejście do pacjenta. Wszystko tłumaczy i bardzo się angażuje .Empatyczna

lekarz Anna Świątek-Baczkowska

Reumatolog, Pediatra

MINI -KLINIKA
gen.J.Ziętka 74c
Mysłowice

Przemiła pani doktor. Miła i bardzo kompetentna. Rzeczowa oraz cierpliwa. Wytłumaczyła nam wszystko. Przeprowadziły długi wywiad oraz badanie. Dopytywała o wszystko. Udzieliła nam kompleksowej porady, wytłumaczyła zalecenia, pokierowała nas na dodatkowy tor myślenia i wskazała kierunki dalszego leczenia. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo dobry pediatra. Osoba bardzo doświadczona i konkretna. Odpowie na każde pytanie. Doskonale zna swoich pacjentów. Ja jestem zadowolona z tego, że moje dziecko jest pod jej opieką.

lekarz Radosława Barnaś-Baniel

ulica Zapolskiej 24
41-400 Mysłowice

Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia, a mam dwójkę dzieci w wieku 5 i 7 lat. Od urodzenia leczymy sie u pani doktor i pomimo przeprowadzki do innego miasta nadal do niej przyjeżdzamy. Pani doktor ma bardzo duża wiedzę i podchodzi do wszystkiego rzetelnie i bardzo racjonalnie. Polecam Panią doktor Barnaś wszystkim moim znajomym.
Opinia dodana przez: Magdalena

Gabriela Skowron

Neonatolog, Pediatra

Pro-Vita
Hlonda
Mysłowice

Chodze z corka do Pani doktor od dwoch lat. Przepisalam sie od innego pediatry z nadzieją, ze Pani doktor bedzie bardzie zaangazowana podczas wizyty. Niestety... Pani doktor jest bardzo nieuprzejmna, niekompetentna. Obojetnie podchodzi do problemu. Odnioslam wrażenie podczas ostatniej wizyty, ze wrecz odrzuca ja dziecko. Idąc do lekarza oczekuje otrzymania pomocy, wyjaśnienia. Tutaj tego nie ma. Z łaska skierowanie na badania lub innego lekarza. Jest to moja pierwsza opinia, gdyż ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

3 Maja 58
41-408 Mysłowice

Nie polecam - do wizyty nie doszło. Pani doktor zdecydowanie idzie na ilość, nie jakość. Mimo zapisu na daną godzinę, przed gabinetem blisko 20 osób, którym nie zostało jeszcze udzielone świadczenie, a którzy to byli zapisania na godziny wcześniejsze. Sytuacja losowa, przypadkowy traf - niestety nie, zgodnie z informacjami przekazanymi przez innych pacjentów, to typowe zachowanie Pani doktor (na innych stronach opiniotwórczych widnieją opisy podobnych sytuacji). Ja rozumiem, że czas ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Katarzyna Adler

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 1 im. św. Karola Boromeusza
ulica Mikołowska 1
41-400 Mysłowice

Niestety Pani doktor traktuje ludzi z góry albo kiedy ma na to ochotę. W przychodni jest nieuprzejma i notorycznie się spóźnia. Nie można jej zwrócić uwagi bo przecież jest "lepsza", od innych. Nie udziela nawet odpowiedzi na pytania jeśli się do niej podejdzie. Ostatnio chciałam tylko by zerkla na niepokojący wynik badań u dziecka- niestety trzeba dwa tygodnie czekać i się zapisać. Szok. Nie tak powinien postępować pediatra
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janina Kohut