Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Pediatra Nakło nad Notecią

lekarz Danuta Kotowska

Nakło nad Notecią

Wszystkim polecam! Lekarz, który opiekuje się mną od prawie 30 lat (Pani Kotowska pracowała na oddziale noworodkowym szpitala, w którym przsyzłam na świat). Kompleksowo traktuje pacjenta, jak najlpeszego kleinta, poświęca dużo czasu. Świetne podejście do najmłodszych!

dr Michał Józefowicz

Gimnazjalna 1a lok. 45
89-100 Nakło nad Notecią

Ponieważ przeprowadziłam się o 60 km dalej od Nakła ubolewam okropnie nad tym, że nie mogę w każdej potrzebie pojechać do Pana dr... Robię to jednak zawsze, gdy szykuje się poważna choroba! Serdeczny, wyważony, skupiony - słucha, na co skarży się pacjent i koryguje leki, jeśli za pierwszym razem nie pomogą (nie upiera się przy starych-znanych, korzysta z nowych rozw.)
Opinia dodana przez: zocha

lekarz Jolanta Korczak

"Krajna-Zdrowie MD" Sp. z o.o.
inna Kazimierza Wielkiego 16
89-100 Nakło nad Notecią

Dr Korczak ma duże pojęcie o chorobach dziecięcych, dobrze zdiagnozowała i wyleczyła moje dzieci wiele razy, ma świetne podejście do dzieci, wzbudza w nich zaufanie i wizyta dla dziecka jest przyjemna. Ale jedno wielkie zastrzeżenie mam takie, że dla mnie nigdy nie była przyjemna wizyta z dzieckiem u tej pani. Uważam, że nie była dla mnie miła.
Opinia dodana przez: Jolka

lekarz Piotr Kozioł

MEDICUS
Nakło nad Notecią
89-100 Nakło nad Notecią

Bardzo dobry lekarz, choć ma tendencję do wypisywania w kółko tych samych leków. Dobre podejście do dzieci, miły, uprzejmy.

lekarz Halina Gliszczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią

lekarz Ilona Dzijak-Muniak

lekarz Jolanta Krawczyk