Filtruj terminy

lekarz Irena Konopka

Neonatolog, Pediatra

Reymonta 82b
46-100 Namysłów

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .

Ewa Sakowska

Gabinet Lekarski Pediatryczny
1 Maja 26
46-100 Namysłów

Najlepsza Pani doktor na świecie. Super podejście do dzieci. Ogromny zasób wiedzy. Uprzejma i miła. Dziękujemy za pomoc w szybkim powrocie do zdrowia!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Małgorzata Medyk - Wójcik

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie
Piłsudskiego 13
46-100 Namysłów

Lekarz jakich mało! Nasza kochana Pani Doktor, uprzejma zawsze pomocna, czujna, a przede wszystkim zawsze chętna do pomocy. Nigdy nie odeśle z kwitkiem, zawsze stara się pomoc i nigdy mnie nie zawiodła. Polecam bardzo. Lepszego lekarza nie znajdziecie

lekarz Grażyna Suchecka

American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Namysłów
ulica Mickiewicza 8A
46-100 Namysłów

Niestety nie zgodzę się z powyższymi opiniami. Pani dr może jest i uśmiechnięta, ale wszystkie moje uwagi, że dziecko może mieć alergię, uznawała za fanaberię i obwiniała ząbkowanie. Poza tym za każdym razem jak byłam u pani dr był też i przedstawiciel medyczny, a potem tylko wciskanie szczepionek.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Kos

pl. Wolności 3
46-100 Namysłów

Jestem zawiedziona tą lekarką. Dwa razy syn trafił na nią i dwa razy wizyta skończyła się na przepisaniu syropów na bazie bzu itp... ostatnia wizyta. - dziecko gorączkowało, zatoki zawalone że aż miło, kaszle a ona że to wirusowe i że mu przejdzie... 2 dni później wizyta prywatna u innego lekarza i co się okazuje? Zapalenie gardła i spojówek i antybiotyk.... Nie jestem sama za antybiotykami ale pytałam o coś ...
Opinia dodana przez: Viola

lekarz Piotr Rogalski

ulica Obrońców Pokoju 9A/2
46-100 Namysłów

lekarz z powołania,jest to najlepszy lekarz dla moich dzieci,konkretny i bardzo dobrze się zna,nawet nie chcę słyszeć o innym lekarzu jak dzieciaki są chore polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Zdzisław Karczewski

ulica Pocztowa 7
46-100 Namysłów

Pan Doktor to najbardziej gburowaty lekarz z jakim miałam do czynienia. Nieuprzejmość to jego drugie imię. A ten brak kompetencji i przestarzała wiedza medyczna… Panie Doktorze, mamy 2022 rok - wytyczne z lat 90 już nie obowiązują! Pan Doktor nie bada dokładnie Pacjentów, ze wszystkim ma problem, a zwłaszcza ze zleceniem potrzebnych badań diagnostycznych. Tylko antybiotyk, antybiotyk, antybiotyk… chroń nas przed takimi lekarzami, dla których Pacjent to intruz. Ubolewam, że ...

lekarz Małgorzata Wójcik

Sikorskiego 6 lok. 110
46-100 Namysłów

fantastyczny lekarz !!!!!!!!!!!!!Jestem mamą 7 letniej Oli która trafila w trybie pilnym do USD Pani doktor zajeła sie moja córką po jednej rozmowie telefonicznej zadzwoniłam opowiedziałam jakie sa objawy a Pani doktor na drugi dzień kazała mi sie zgłosic z dzieckiem na oddział zleciła wszystkie wymagane badania jest bardzo miła i uprzejma !!!!!!!!!!!

lekarz Danuta Wróblewska

ulica Obrońców Pokoju 9A/2