Filtruj terminy

Neurolog dziecięcy, Pediatra

NCPL
Stefana Batorego 41C
32-005 Niepołomice

Witam jak mozna dostac kontakt do Pani Doktor? Czy mozna sie umowic na teleporade? Czy mozna umowic wizyte domowa?
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Ewa Śledziowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

NCPL
Stefana Batorego 41C
32-005 Niepołomice

Bardzo kompetentna Pani doktor, zawsze stawiała trafne diagnozy i proponowała skuteczne leczenie, nawet w przypadku rzadkich i skomplikowanych chorób, bo z taką sytuacją w naszym przypadku mieliśmy do czynienia. W czasie wizyt domowych poświęcała nam zawsze tyle czasu, ile było trzeba, nie patrząc na zegarek. Zawsze ze zrozumieniem słuchała o naszych problemach, mieliśmy też z nią bezproblemowy kontakt w sytuacjach kryzysowych. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Żony.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Maria Domagalska

al. Dębowa 38
32-005 Niepołomice

Witam, jestem mama obecnie 7 miesiecznego synka. do Pani doktor trafilismy gdy maly mial 2,5 miesiaca. wczesniej zwedzilismy lekarzy prywatnie i tez w naszej przychodni i kaplica. nasz syn mial potworne kolki, po kazdym jedzeniu wrzeszczal 2 godziny pozniej spal godzine i od nowa! przez miesiac jezdzilismy po lekarzach i nikt nie umial nam pomoc. mial do tego zatwardzenie i nie robil kupy przez 3 dni a jak juz robil ...

lekarz Adam Czubak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
ulica Korczaka 1
32-005 Niepołomice

Niestety, ale nie polecam wizyt u Pana doktora... Mechaniczne badanie, mechanicznie wypisana recepta, zdawkowe odpowiedzi na pytania, bez żadnego tłumaczenia co dziecku dolega... A leki to zawsze te same ( z czym by się nie przyszło) to zawsze wychodzimy z tym samym zestawem Bactrim (dawny biseptol) i Contrahist (bo czerwone gardło) albo już antybiotyk Taromentin.... naprawdę??? Czy ten lekarz zna tylko te leki??? I czy na prawdę zawsze musi być ...
Opinia dodana przez: Mama dzieci 6 i 3,5 lat

lekarz Elżbieta Maślany

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze
Batorego 41C
32-050 Niepołomice

Witam. Pani Doktor bardzo mi pomogła. Przemiła osoba. Zdecydowanie polecam. Bardzo serdeczna, domowa atmosfera w gabinecie. Pani Doktor bardzo uważnie słucha i szybko diagnozuje problem. Oczywiście trafnie. Polecam tą Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Maciej

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze
Batorego 41C
32-050 Niepołomice

lekarz Anna Wilkoń-Dutka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4

lekarz Danuta Ślusarek