Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pediatra Nysa

Wszystko zdecydowanie na 5. Pomimo, iż już nie powonieniem chodzić do pediatry to nie chce mi się przepisywać, a ostatnie wizyty z konkretnymi problemami zazwyczaj były nie tylko diagnozą ale również małym wykładem o problemie i miłą rozmową. Zdecydowanie polecam!!!

lekarz Czesław Błaszczyszyn

Neonatolog, Pediatra

Rubinowa 5
48-300 Nysa

Najlepszy pediatra w Nysie.Polecam.Pełna kompetencja, wiedza i podejście do pacjenta.Diagnoza postawiona zawsze poprawnie,
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Plizga

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

Szczerze polecam. Bardzo kompetentny lekarz. Świetne podejście do małego pacjenta. Pan doktor uważnie nas wysłuchał i dokładnie zbadał synka. Z pewnością nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Cechuje go empatia. A wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Moim zdaniem najlepszy pediatra w okolicy.
Dr Margola poznałam 20 lat temu po dość ciężkim porodzie w Nysie. Był jedynym człowiekiem który nie tylko zajął się moim wcześniakiem, ale zainteresował go mój kiepski stan psychiczny. Jest on jedynym człowiekiem którego wspominam miło z porodówki i z miesięcznego pobytu tam. Człowiek o ogromnej wiedzy, a przede wszystkim empatii.
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Anna Orzechowska

Wyczółkowskiego 19
48-300 Nysa

bardzo dobry pediatra Wspaniała Pani doktor,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Moje dzieci są pod opieką tego lekarza od pierwszych dni swojego życia - polecam każdej mamie tą pediatrę. Ja jestem bardzo zadowolona.

lekarz Ewa Machowska

ulica Mariacka 6/8
48-300 Nysa

Wspaniałe podejście do dzieci. Nigdy nic nie zostało zlekceważone, pani doktor tak samo przyjezdza do domu, gdy dzieci były maleńkie. Nawet w dobie covid normalne badania zamiast teleporad, a gdy tylko chciałam coś dopytać, to telefonicznie także zawsze mogę na Nią liczyć.

lekarz Janina Kolenda

Przychodnia Vita Nysa
Nysa

Bardzo często robi łaskę jeśli chodzi o wypisywanie skierowań na badanie krwi, czy też na inne badania. Obojętne podejście do pacjenta. Nigdy nie spotkałem się z uśmiechem na jej twarzy. Nie polecam.

lekarz Robert Szyller

22 stycznia
Nysa

Pan doktor mija się z prawdą mi powiedział że mam dobrą morfologię i nie mam stanu zapalnego a okazuje się że tak nie jest crp.(wskaźnik stanu zapalnego mam 1.13 a normą jest 0.5) morfologia też wcale dobra nie jest

lekarz Beata Hager-Kaczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
48-300 Nysa

Nikomu nie polecam Pani Kaczyńskiej oraz przychodni w której przyjmuje Medikus Paczków. Przyjmuje również w Nocnej Opiece w Nysie. Nie przyjęła mnie bo dziecko z gorączką, bolącym gardłem i kaszlące nie kwalifikowało się do obejrzenia przez arogancką Panią doktor, która stwierdziła że jak dziecko ma więcej niż 6 lat nie wymiotuje i nie ma duszności to pomyłką jest że matka przyszła do Nocnej "pomyłki". Inaczej tego nazwać nie można. Płaci ...

lekarz Kazimierz Rozumek

Pulmonolog, Lekarz rodzinny