Filtruj terminy

Lekarze Pediatra Olesno

lekarz Irena Rossa

Eichendorffa 2/5
46-300 Olesno

Rewelacyjną lekarka jako jedyna zwraca się bezpośrednio do dziecka kocha je i szanuję z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Ewa Wieczorek-Ladra

Lompy 5 lok. 4
46-300 Olesno

Pani doktor w momencie moich wątpliwości związanych z zabiegiem dziecka nadużyła swojej pozycji twierdząc, że teraz to już ona decyduje, bo podpisałem wszystkie zgody. Dowiedziałem się też że jestem nieodpowiedzialnym rodzicem. Nie dowiedziałem się natomiast prawi nic o sytuacji mojego dziecka.Na szczęście po interwencji Pani doktor miałem okazję rozmawiać z lekarzem kierującym odziałem, który mnie uspokoił i dał konkretne wskazówki oraz jasno i klarownie wyjaśnił jak mam dalej postępować z ...

lekarz Wojciech Gołda

Pulmonolog, Pediatra

Jaworowa 11
46-300 Olesno

Nieuprzejmy i niemiły. Jego praca wygląda jakby był tam za kare.Le zdiagnozował nasze dziecko przyjechaliśmy z typowymi objawami zapalenie mozdzku u dziecka w trakcie ospy (wszystkie charakterystyczne objawy z Google) a on stwierdził że fajny chłopak i mamy jechać do domu! Na drugi dzień odrazu wysłano nas do Opola gdyż dziecko było w bardzo złym stanie! Uważajcie na niego ze swoimi dziećmi!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Bijałd-Mikołajewicz

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
ulica Klonowa 1
46-300 Olesno

jedyne co zawdzięczam pani doktor to kilka miesięcy strachu o zdrowie swojego synka ponieważ po jego urodzeniu wmówiła mu wszystkie możliwe choroby, zamiast wytłumaczyć straszyła! miała pretensje o nie podjęte leczenie w trakcie ciąży o czym zdecydował lekarz pod którego byłam opieką i które było zupełnie nie uzasadnione i podjęte bez potrzeby mogło zaszkodzić dziecku o czym interesując się problemem wiedziałam nawet ja!

lekarz Barbara Szczepanik

Endokrynolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Proszewski Spółka Cywilna A. Proszewski, B. Tryhubczak Proszewska, A. Sikorska
ulica Pieloka 14

lekarz Jolanta Kowalska-Cholewa