Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pediatra Piekary Śląskie

Najcudowniejsza na świecie pediatra. SUPER podejście do małych dzieci. Moja córka z uśmiechem przychodzi na wizyty i z nich wychodzi. Zawsze ma czas dla dzieci i zawsze trafiona diagnoza i leki.

lekarz Grażyna Szewczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nankera 176 lok. 6
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz. Złota kobieta. Dobry człowiek. Swym podejściem życzliwością i cierpliwością zdobywa serca wielu pacjentów a dzieciaki ją uwielbiają. Polecam szczerze, ja już chyba z 20 lat do niej chodzę teraz moje dzieci. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Nadiamk

Dariusz Iskanin

medis+
ks.kpt.G.Waculika2 ul.Tarnogórska46a
Piekary Śląskie

Bardzo uprzejmy, kompleksowy i godny zaufania lekarz.

dr n. med. Jolanta Pietrzak

Alergolog, Pediatra

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, ...

Joanna Klama

Okulista, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Klama
Piekary Śląskie

Pani Doktor, jest bardzo uprzejma, tłumaczy każdy przepisany lek, poświęca czas na rozmowę o chorobie i wysłuchuje cierpliwie. Przyjmuje bez problemu w każdy dzień i o każdej porze (a nawet przyjeżdża), bez wygórowanych cen. Tylko martwi mnie to, że zaczęła na wszystkie dolegliwości naszego dziecka dawać antybiotyki... Jak jeden nie pomoże daje drugi, a potem trzeci.. ciężko o perfekcyjnego lekarza.

Joanna Wiechowska

Tynior&Tynior
Jana Pawła II
Piekary Śląskie

Pani doktor zawsze pomoże naszej Natalii nasza malutka uwielbia do niej chodzić bardzo profesjonalny lekarz pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Mama Natalii

lekarz Katarzyna Bargielska

witamed
skłodowskiej
41-947 Piekary Śląskie

Panią doktor Kasię polecam z całego serca. Najlepszy lekarz pediatra. Pełen profesjonalizm, wiedza, bardzo wysoka kultura osobista, empatia do pacjenta. Dobra komunikacja. Bardzo dokładnie bada pacjenta. Niczego nie bagatelizuje. Moimi synami opiekuje się od 1996 roku. Jako jedynynej, z tej branży chciało się wprowadzić mnie w rolę macierzyństwa. Wspomagać w trudnych chwilach. Bardzo dziękuję. Jest Pani naszym Skarbem!!!!! Czekać w kolejce trzeba, bo warto!!!! Czytając komentarze przykro, jeżeli rodzic swój ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Mielnik

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
41-904 Piekary Śląskie

Jako kardiolog dziecięcy "0". Jakim cudem uzyskała specjalizację. Lekarz ma być fachowcem od medycyny, a nie PR-u ( zwłaszcza swojego).

lekarz Wiesława Waler-Wygas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Rodzina"
ulica Roździeńskiego 34/11
Piekary Śląskie

Pani Doktor bardzo madra i kompetentna. Korzystaliśmy z wizyt kilka razy u Pani Doktor. Zawsze dokladnie zbadała dzieci, wyjaśniła co jak podawać, nie przepisuje pochopnie antybiotyków, jest starsza osoba i pracuje wolniej ale nie umniejsza to jej wiedzy, doswidczenia i trafnych diagnoz Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Anna Wardaszko

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Nie polecam. Mam 5miesieczna córkę. Pani doktor zajmuje się córka od urodzenia. Od 2.5 miesiąca córce wyskoczyly na nogach czerwone plamy.. pani doktor zamiast zobaczyć córkę trzykrornie przyjmowała nas tylko przez teleporady... Pani doktor zamiast nas przyjac ciągle przepisywala nowe kremy/maści.. jak można takiemu malenstwu przepisywac lekarstwa bez badania I zobaczenia dziecka.. sprobujmy wszystkiego może akurat to pomoże... tak się czułam.. jakby dziecko było królikiem doświadczonym...poszliśmy do innego lekarza... okazało ...
Opinia dodana przez: Natalia

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11

lekarz Anna Obersztyn

lekarz Dawid Nowak

NZOZ "LAMBDA" Sp. z o. o.
ul. Wyzwolenia 2A

lekarz Arkadiusz Wierzyk

Wojska Polskiego 55

lekarz Danuta Wróblewska-Bogucka

Tynior&Tynior
Jana Pawła II

lekarz Elżbieta Łukasik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Orzeł" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie