Lekarze Pediatra Poznań

lek. med. Katarzyna Wiśniewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

Panią Doktor poznałam w szpitalu będąc w nim niespodziewanie z synem. Urzekło mnie jej podejście, analiza, dociekliwość do przypadku:) Lekarze Specjaliści postawili diagnozę - dojrzewanie jak to zazwyczaj jest w okresie nastoletnim jednakże Pani Doktor zdecydowanie drążyła dalej jako nasz Lekarz prowadzący. Jestem i zawsze będę jej za to wdzięczna bo znalazła przyczynę, nie odpuściła! TO LEKARZ Z PASJĄ, ZAANGAŻOWANIEM I CUDOWNYM PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW. Będę korzystać prywatnie ...
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Nefrolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefrolog, Hipertensjolog

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły. Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Pediatra
                                       lekarz Marta  Koralewska

lekarz Marta Koralewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

Polecamy Panią Doktor. Trafna diagnoza i leczenie. Dobre podejście do dziecka. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. pani Doktor odpowiadała wnikliwie na zadawane pytania.
Opinia dodana przez: IWONA

dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Reumatolog, Pediatra

Murawa 37b
60-321 Poznań

Wspaniały lekarz! Pani Doktor uratowała życie mojej ciężko chorej còreczki,ktòra dzisiaj jest piękną i wykształconą kobietą i już mamą małego chłopca.Pani Bornakowska-Zabel już przed ponad 20-toma laty stosowała najnowocześniejsze metody leczenia,znane w USA i Niemczech.Jesteśmy zachwyceni jej profesionalnością i wyjątkową serdecznością.Dziękujemy za wszystko 🙏🏻
Opinia dodana przez: Adrianna Lenhardt

lekarz Monika Gajewska

Ludmiły 12
61-054 Poznań

Pani dr jest niesamowita. Poświęca dziecku bardzo dużo czasu, zawsze słucha uważnie w czym jest problem i zleca potrzebne badania. Chętnie odpowiada na każde pytanie, tel, sms...100% lekarz z powołana! Cudowne podejście do dzieci - trafne diagnozy...same pozytywy. Taki lekarz nie zdarza się co dzień. Cieszę się bardzo, że trafiliśmy do niej z naszą córeczką!

lekarz Grażyna Proma-Kornobis

os.łecha 120
os. Rusa 11 lok. 17
61-245 Poznań

Bardzo dobre podejście do dzieci i dobra diagnoza.

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny
Na Stoku 5
61-663 Poznań

Rewelacyjny specjalista. Poswieca duzo czasu malemu pacjentowi, przeprowadza dokladny wywiad z rodzicem. Wspaniale podejscie do pacjenta!
Opinia dodana przez: K

dr Andrzej Święcicki

Lekarz rodzinny, Pediatra

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy, ale Pan dr Święcicki to pierwszy lekarz, który słucha. Jest bardzo uważny, cierpliwy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Uspokaja. A metody leczenia są naprawdę zadziwiająco skuteczne. Nie mogę więc zrozumieć, dlaczego homeopatia ma tylu przeciwników.Pan Doktor codziennie ma dyżury telefoniczne. W czasie choroby dziecka Pan Doktor jest w stałym kontakcie. To naprawdę niespotykane i bezcenne. Jestem mu ogromnie wdzięczna

lekarz Małgorzata Chudobiecka

Os. Winiary 48/6
60-665 Poznań

Pani doktor prowadzi wszystkie moje dzieci, jest niezwykle troskliwa i bardzo dokładnie przeprowadza badania. Zawsze mogę zadać pytanie i nie zostanę bez odpowiedzi. Rozwiewa moje wątpliwości i w razie niepokoju zleca badania dodatkowe. Zna każde dziecko, nawet jak często nie choruje. Super lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta!!!

dr n. med. Agnieszka Bujnowska

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

Gorąco polecam Panią Doktor Agnieszkę Bujnowską. Bardzo dobry lekarz,wspaniały człowiek. Podejście do małego pacjenta cudowne. Diagnoza i leki zawsze trafione. Jesteśmy pod opieką Pani Doktor już 11 lat. Wszystkim serdecznie polecamy Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Elżbieta Sporakowska

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Córka jest pod opieką Pani Dr od pierwszych dni życia już trzy lata. Każda wizyta to przynajmniej godzina zapoznania się z problemem. Bardzo trafne diagnozy i zalecenia powodują, że nie szukam innych lekarzy. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom.
Opinia dodana przez: Aa

lekarz Elżbieta Myszka

Grimma 26
60-193 Poznań

Leczę u P.doktor dzieci już od wielu lat, i nie znam lepszego i bardziej dokładnego lekarza. Wizyta trwa zawsze min 1 godzinę! Dzieci są badane bardzo dokładnie- waga, ocena rozwoju od ostatniej wizyty, obejrzenie brzuszka, objawy oponowe, węzły chłonne, itd. Pani doktor zbiera również wszystkie informacje do ew zachorowań i przebiegu leczenia od ostatniej wizyty i dopiero na podstawie tych wszystkich danych ustala sposób leczenia, który dotyczy nie tylko wyleczenia ...

lekarz Grzegorz Biegański

Pediatra, Lekarz sportowy

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

Wyjątkowy lekarz z ogromna wiedza medyczna z niesamowita intuicja co do stawiania diagnozy Bardzo skutecznie i skrupulatnie wprowadzający leki do leczenia pacjenta Fantastyczny lekarz o ogromnym sercu i poczuciu humoru posiada wyjątkowa cechę prawdziwego lekarza z powołania leczy i ratuje każdego swojego pacjenta do końca Ma bardzo duza cierpliwość i spokój Wiele lat temu uratował mojego dopiero co narodzonego jedynego syna poświęcając się lecząc go dzień i noc Uratował go ...
Opinia dodana przez: Beata Z. I Adrian Z.

lekarz Irena Narska

Anestezjolog, Pediatra

poradnia Pulmunologii Wieku Rozwojowego
ul. Szamarzewskiego 82/84
61-848 Poznań

Po raz pierwszy spotkałam się w publicznej placówce służby zdrowia z tak fachowym, kompleksowym i równocześnie serdecznym potraktowaniem pacjenta. Z porad Pani dr Narskiej moje dziecko korzysta od kilku lat. Pani Doktor jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z małym pacjentem, zawsze uśmiechnięta i szczerze zastroskana o zdrowie dzieci, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą stworzyć miłą i ciepłą atmosferę podczas wizyty. Co do profesjonalizmu nie mam żadnych zastrzeżeń- moje dziecko zostało przebadane ...

lekarz Aldona Siwińska

Kardiolog, Pediatra

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

wspaniała Pani Doktor,27 lat temu oprócz diagnozy serduszka u mojego syna wcześniaka zauważyła,że jest problem z nerką.bardzo sympatyczna i empatyczna,lekarz z powołania, dziś syn wyrósł na wspaniałego mężczyznę.Bardzo za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jarosław Wlazło

Pulmonolog, Pediatra

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Solna 21
61-736 Poznań

Super lekarz, polecam, bardzo kompetentny, miły,pomocny,cieszę się że trafiliśmy do Pana doktora 🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Wioletta Stacha

Perzycka 122 D
60-182 Poznań

Wczoraj pierwszy raz byłam u Pani doktor w zakresie alergolog; pierwszy raz od kiedy jestem pełnoletnia miałam do czynienia z tak przemiłym równie sympatycznym i zaangażowanym lekarzem, a przy tym tak bardzo kompetentnym. I tutaj uwaga: PIERWSZY RAZ ALERGOLOG mnie osłuchał! Bardzo gorąco polecam wizyty u Pani doktor, lepiej nie mogłam trafić...lepszego alergologa w Pozaniu nie ma.
Opinia dodana przez: Emilia

dr hab. n. med. Marian Krawczyński

Białostocka 4
61-047 Poznań

Pomimo wileu konsultacji i starań dopiero dzięki temu człowiekowi nasza córka została dokładnie przebadana i ustalono na co choruje. Jestem Mu bezgranicznie wdzięczna, zarówno za zaangażowanie jak i pełne miłości podejście do ludzi. O kompetencji wogóle już chyba nie muszę zapewniać. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: juta175

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ nad Matką i Dzieckiem
Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Ewa Kowalska-Schütz

os. Kosmonautów 22a lok. 8
61-642 Poznań

Pani Doktor leczy naszego syna już od 12 lat, sama także korzystałam z jej porad - wspaniały lekarz i człowiek, godna polecam.