Lekarze Pediatra Pruszcz Gdański

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

ul. Sosnowa 30
83-010 Pruszcz Gdański

Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

83-300 Pruszcz Gdański

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lekarz Dominik Świętoń

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
83-000 Pruszcz Gdański

bardzo dobry lekarz, w moim długim już życiu bardzo rzadko taki się zdarzał. Uprzejmy, dokładny, nawiązujący kontakt z pacjentem i dający mądre zalecenia i rady. Czuć że kocha swoją pracę i lubi ludzi. Szczerze polecam, oby był w Pruszczu jak najdłużej, wiem że inni pacjenci bardzo Pana Doktora Świętonia chwalą. Jest za co.
Opinia dodana przez: halina

dr n. med. Beata Sztangierska

Diabetolog, Pediatra

83-300 Pruszcz Gdański

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

83-300 Pruszcz Gdański

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast ...
Opinia dodana przez: Mariano

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

83-300 Pruszcz Gdański

Moje dziecko urodziło się bez odbytu, zamiast odbytu powyżej miało malutką przetokę (dziurkę wielkości główki od szpilki), Pani doktor widziała to, nawet wsadzała na siłę w to termometr i powiedziała że noworodek się nie wypróżnia bo ma nietolerancję laktozy i żylaka. Po 2 daniach przeszedł operację ratująca życie która trwała okolo 5 godzin, był w strasznym stanie, gdybym nie pojechała na sor dziecko by zmarło.
Opinia dodana przez: Anna

Henryk Lemczak

Internista, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo sympatyczny pan doktor. Dobrze leczy, ma dobry kontak z dziecmi, lekarz godny polecenia :-) v
Opinia dodana przez: ola

lekarz Bożena Nowak-Zając

Pogodna 1
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo dobra lekarka wyleczyła mi 4 tygodniowe dziecko , w przechodni nie chcieli się moim dzieckiem zająć. Bardzo polecam panią doktor dziecko bada szczegółowo już parę razy byliśmy i zawsze choroba i leki odpowiednio trafione.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Katarzyna Pietrzyk-Szymczak

83-300 Pruszcz Gdański

Nie polecam!! Pseudo pani doktor u dziecka z lewostronnym zapaleniem płuc stwierdziła, że ma anginę. A osłuchowo jest czyste. Skandal jak lekarz z niby takim doświadczeniem może się tak pomylić.
Opinia dodana przez: Monika

Przychodnia Swissmed
Wita Stwosza 1

lekarz Hanna Michniewicz-Odyniec

Pulmonolog, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"
Cyprysowa 2/1,1a,2,2b