Pediatra Pruszcz Gdański

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 1

dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

Pruszcz Gdański

Ja do dr Karpowicza chodzę od kilku lat z synem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Dowiedziałam się że już nie będzie przyjmował w Starogardzie Gdańskim i jestem załamana no ale cóż pojadę za tym lekarzem nawet na koniec świata.Znalazłam i wiem gdzie teraz przyjmuje i zaraz umówię syna na wizytę.Polecam tego lekarza!!!Nasze dzieci są w dobrych rękach;-)

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 2

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak
dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak
dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 3

dr n. med. Beata Sztangierska

Diabetolog, Endokrynolog

Pruszcz Gdański

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.

Opinia dodana przez: Natalia
Wolny termin: 23 Lis o 14:00. Sprawdź inny. # 4

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

None
ul. Sosnowa 30

Wspaniały lekarz.
Zawsze trafne diagnozy, poparte bardzo dużą praktyką lekarską w szpitalu (a nie tylko w przychodni).
Leczenie antybiotykami ...

Wspaniały lekarz.
Leczenie antybiotykami to ostateczność.
Przy okazji... RODZICE, antybiotyk wyjaławia organizm, z jednej strony szybko pomaga, a z drugiej strony robi spustoszenie w organizmie "otwierając" go na kolejne wirusy. Pamiętajcie - leczenie antybiotykami to nie jest dobre rozwiązanie.
Pani doktor Kowalik-Kufel leczy na znanych i powszechnych lekach, a nie na tych z najnowszych reklam!
Pani doktor jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Dzieci ją uwielbiają.
Lekarz GODNY zaufania i polecenia!!!

Tata dwóch córek

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Dominik Świętoń

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
Pruszcz Gdański

bardzo dobry lekarz, w moim długim już życiu bardzo rzadko taki się zdarzał. Uprzejmy, dokładny, nawiązujący kontakt z pacjentem i dający mądre zalecenia i rady. Czuć że kocha swoją pracę i lubi ludzi. Szczerze polecam, oby był w Pruszczu jak najdłużej, wiem że inni pacjenci bardzo Pana Doktora Świętonia chwalą. Jest za co.

Opinia dodana przez: halina

Henryk Lemczak

Internista, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Pruszcz Gdański

Bardzo sympatyczny pan doktor. Dobrze leczy, ma dobry kontak z dziecmi, lekarz godny polecenia :-) v

Opinia dodana przez: ola

lekarz Bożena Nowak-Zając

Pogodna 1
Pruszcz Gdański

Po przeczytaniu tych opinii jestem w szoku.Leczyłam swoją ciężko chorą córkę (ciężka postać mózgowego porażenia dziecięcego) przez wiele lat najpierw u mamy dr.Zając a potem u niej samej.Jestem zaskoczona takimi opiniami.Mimo wielu chorób i dolegliwości u córki zawsze mogłam liczyć na pomoc - w świątek, piątek czy niedzielę.Dojeżdżałam z Sopotu a potem z Gdańska.Nigdy nie odmówiła pomocy.Odchodziła dosłownie od garnków.Zawsze szczegółowo badała moje dziecko, przepisywała skuteczne leki.Dziś moja córka ma 30 lat.I prawdę mówiąc to,że żyje zawdzięczam w dużej mierze dr. Zając i Jej mamie.Mimo to na pytanie czy poleciłabym tego lekarza napisałam,że nie wiem bo po przeczytaniu tylu negatywnych opinii zwątpiłam.Czy lekarz może się aż tak zmienić?