Lekarze Pediatra Przemyśl

Marzy mi się by inni pediatrzy mieli taka wiedzę i podejście do dzieci i rodziców. Polecam. W szpitalu wykazuje się wielkim zrozumieniem i świetnym podejściem. Można pytać o wszystko i zawsze spokojnie wyjaśni i wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Qwertina
Najlepsza od lat. Mimo ze juz moja córka ma 20 lat a leczyła ja cale dzieciństwo. Najlepsza lekarka.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Artur Winiarczyk

Kardiolog, Pediatra

Zawiszy Czarnego 20a
37-700 Przemyśl

Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.

lekarz Teresa Fabian

Pediatra, Otolaryngolog

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Lekarz godny polecenia ! Konkretna Pani doktor, fachowa uprzejma i miła. Człowiek po wyjsciu x gabinetu odrazu czuje sie zdrowszy.
Opinia dodana przez: tom

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy - Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wyb. M. F. Focha 31
37-700 Przemyśl

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Juliusz Praczyński

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Serbańska 5
37-700 Przemyśl

Pana Doktora poznałam jakieś 12 lat temu. Jeździłam do niego ze starszą córką, teraz też z młodszą, a nie raz także i ja z mężem byliśmy w roli pacjentów. Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor zawsze bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzi do problemu. Kilka razy w porę wykrył i wyleczył poważną infekcję, nawet wtedy kiedy inni lekarze odsyłali nas z kwitkiem, bo przecież nic się nie dzieje. Nie znaczy to także, ...
Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Ma świetne podejście do dzieci. Uprzejmy dla rodzica. Indywidualne leczenie, trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Halina Koperda

Endokrynolog, Pediatra

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Janina Chudoment

Wybrzeże Jana Pawła II 36 lok. 15
37-700 Przemyśl

lekarz z dużym i wieloletnim doswiadczeniem... tłumaczący wszystko dokładnie bez zbędnej lekarskiej terminologii która dla laika jest niepotrzebnym utrudnieniem......bada wnikliwie...pyta i tłumaczy tak aby postawić trafną diagnozę.Leki ktore przypisuje nie rujnują finansowo....polecam

lekarz Wiesław Niemiec

Pulmonolog, Alergolog

św. Józefa 7
Przemyśl

U Dokotora leczę się od dwóch lat. Jak dotąd nie spotkałem się z tak dobrym człowiekiem i tak fachową opieką medyczną. Godny zaufania, bardzo miły - lekarz z powołania! Widza na temat wszelakich dolegliwości (nawet nie związanych z alergiami) jest powalająca. Szczerze polecam!

lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl

Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! Odniosę się do swoich dwóch wizyt u pseudo doktora. Wybraliśmy się pierwszy raz do "doktora" bo każdy polecał i zachwycał... I to był błąd. Nasz maluszek płakał cały czas, zauważyliśmy i niego czerwone gardełko i ciężej oddychał. Lekarz stwierdził że dziecko jest zdrowe i nic mu nie dolega. Nie dało mi to spokoju i pojechaliśmy z dzieckiem na SOR. Okazało się że ma ...
U doktora lecze trójkę dzieci. Zawsze stawia celne diagnozy. Moje dzieci go lubią, ma do nich podejście. Dziękuję
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Henryk Kluz

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz, ktorego nikt nie poleca. Szczegolnie mieszkancy Staszowa i okolic. Najlepsze efekty leczenia uzyskuja u zdrowych dzieci

lekarz Włodzimierz Bodnar

Pulmonolog, Pediatra

Dolińskiego 6 lok. 10
37-700 Przemyśl

Wspaniały lekarz, wspaniały, pokorny człowiek. Doktorze, dziękuję Panu za pomoc. Niestety - jak widać - trudno być prorokiem we własnym kraju... To lekarz, którego interesuje dobro pacjenta i DOBRO LUDZKOŚCI !!! Niech Bóg ma Pana Bodnara w opiece.
Opinia dodana przez: M

lekarz Danuta Pyzik

ulica Kochanowskiego 61
37-700 Przemyśl

Lecze córke od 15 lat u pani doktor. Naprawde jestesmy obie zadowolone. Lekarz z poczuciem humoru ale i godnym nasladowania podejsciem do dzieci. Córka dzieki pani doktor wyrosła w zaufaniu do lekarzy. Pani Danuta to ciepla i serdeczna lekarka. Polecam z całego serca!

lekarz Edyta Wdowiak

"Danmed" s.c.
Bohaterów Getta 1
37-700 Przemyśl

no cóż Pani dr to osoba zapracowana...nie da się ukryć że sporo pacjentów własnie do niej jest zapisanych...bo co tu dużo pisać nie ma dobrego lekarza akurat w tej przychodni, a ci którzy są dobrzy przyjmują prywatnie. Pani dokto zrobiła na mnie dobre wrażenie...raczej dobre ponieważ nie do końca tłumaczy chorobe i kurację kórą zaleca stosować....Idąc do apteki zawsze trzymam sie za kieszeń , ponieważ gdy chorują moje dzieciaki zawsze ...

lekarz Joanna Klein

bp. Glazera 20 lok. 83
37-700 Przemyśl

Lekarka bardzo nieprofesjonalna, jest bardzo niemiła dla ludzi. Brak wiedzy przez co jedynym wytłumaczeniem jest COVID-19. Wizyta u pani kończy się zawsze skierowaniem na badanie mimo tego, że objawów covida brak.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Ewa Kołodziejczyk

Bielskiego 41 lok. 8
37-700 Przemyśl

Niemiła pani doktor w stosunku do mnie, przede mną przyszła do niej jej koleżanka i było słychać bardzo fajną rozmowę a poza tym powiedziała mi tylko to co już wiedziałam
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Barbara Kotwicka-Kondro

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTOMED - Poradnie Urazowo-Ortopedyczna, Preluxacyjna, Reumatologiczna i Leczenia Osteoporozy
ulica Basztowa 13
37-700 Przemyśl

Chodziłam do Pani doktor z dwiema córkami, z jedną odbyłam 4 wizyty z drugą dwie. Jestem przerażona poziomem wykonywania zawodu przez tę kobietę. Nie pozwala rodzicom mówić, a ja należę do tych którzy nie przekrzykują i grzecznie prosiłam czy mogę coś dodać - nie. to ona zadaje pytania. na podstawie odpowiedzi wyciąga wnioski. zleciła badania dodatkowe pomimo, ze miałam wyniki sprzed pół roku i roku, próbowałam szukać w dokumentacji na ...
Lekarz-osoba zajmująca się przywracaniem zdrowia poprzez badanie,diagnozowanie! Jak czytam opisy wyżej ,to mam wrażenie ,że ktoś opisuje moment w którym to ja miałam PRZYJEMNOŚĆ spotkać Pana NIE Lekarza.Poprosilam tego Pana o zbadanie mojego dziecka,ponieważ podejrzewałam u niego chorobę zakaźną(którą mają dzieci u niego w przedszkolu)i która w moim mniemaniu uderzyła mu na ucho. Człowiek ten zaczął od razu na mnie krzyczeć,że jego nie interesuje co ja podejrzewam!Po wymruczeniu pod nosem ...
Opinia dodana przez: Mama