Lekarze Pediatra Radom

lekarz Anna Chowaniec-Rodak

Gabinet
Długa 74
26-600 Radom

To jest anioł nie lekarz ratujący życie małym i dużym pacjentom,, zawsze można na nią liczyć, nigdy nie odmówiła przyjęcia nawet po godzinach pracy pomimo zmęczenia nie raz przyjęła dzieci to doktor z poświęceniem do swoich pacjentów oddana całym sercem.Zawdzieczam pani doktor bardzo dużo zawsze będę miło wspominać, aby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marta Nazimek

Pediatra, Diabetolog

Radomski Szpital Specjalistyczny O/Dziecięcy
Radom, ul. Tochternana1
26-600 Radom

Bardzo dobry pediatra polecam z całego serca, zawsze trafna diagnoza i super podejście do dzieci.Lekarz kompetentny, miły
Opinia dodana przez: Esperanta

Joanna Sobień

Wyścigowa
26-600 Radom

bardzo miła i przesympatyczna, ma dobre podejscie do dzieci i młodzieży

lekarz Agnieszka Ziembowska

FIZJO - med
Kilińskiego 6
26-600 Radom

Naprawde dobry Pediatra ! Moją córkę która ma obecnie 1.5 roku prowadzi od samych narodzin dr. Ziębowska. Nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do konowałów z mojej osiedlowe przychodni w radomiu ! Widać różnice naprawde ale przekonać sie trzeba samemu. Agata

lekarz Maria Misterka

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Lekarz z doświadczeniem, godny polecenia ...:)

lekarz Grzegorz Smelcerz

ulica Mieszka I 11/67
26-600 Radom

Pan doktor z niezwykle przyjaznym i nienatarczywym podejściem do dziecka, a dziecko z tych, co lekarzy się raczej boją. Wizyta przebiegła w tak miłej i sympatycznej atmosferze, że córka za chwilę chciała wejść do innego gabinetu lekarskiego, a z przychodni musieliśmy wynosić na rękach, bo był płacz. Doktor ma świetne sposoby na zbadanie dziecka, tłumaczy rodzicowi możliwości leczenia i jest niezwykle kompetentny. Korzystałam kiedyś również z teleporady i dr Smelcerz ...

lekarz Elżbieta Kiercz-Słyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia "Asklepios"
26-600 Radom

Świetna Lekarka nastawiona na cel jakim jest dobro pacjenta. Duża wiedza i skuteczność. Jestem bardzo zadowolony, że Pani Doktor zajęła się naszą córką. Polecam Panią Doktor Elżbietę wszystkim szukającym Lekarza, a nie tylko kogoś do uprzejmych rozmówek.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Danuta Prażmowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Żeromskiego 115/117/5
26-600 Radom

P.dr Danuta Prazmowska to nie tylko cudowny lekarz,ale rowniez wspanialy czlowiek.To kobieta pelna empatii o wielkim sercu.Leczyla moja Rodzine okolo20lat. Wyjechalismy z Polski,ale wciaz pamietamy p.doktor.Takich ludxi sie nie zapomina.
Opinia dodana przez: Malgorzata Fusinska

lekarz Urszula Musielak-Telżyńska

Wyścigowa 8/17
26-600 Radom

Wspaniała Pani doktor-do dzieci rewelacyjne podejście, natomiast do rodziców surowa (ale to tak naprawdę zaleta!). Nigdy nie pomyliła się w diagnozie chorób moich dzieci,leczenie to góra dwa leki, dzięki którym moje dzieci pięknie zdrowiały. Wileki żal, że odeszła z przychodni w Radzyminie. Nie ma jej tam równych.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krystyna Zapała

gen. Bema 2 lok. 9
26-600 Radom

Witam mam 40 lat i żyję dzięki Pani Doktor w 1971 roku uratowała mi życie.moi rodzice spędzili mnóstwo czasu u pani doktor ze mną na rękach to ona jedna postawiła trafną diagnozę za co bardzo jej dziękuję!!!!życzę Zdrówka Pani Doktor!!!!!!!!!!Izabela Majewska dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za życie!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Izabelka

lekarz Stanisława Szcześniak-Mazur

Staszica 34 lok. 6
26-600 Radom

Pani doktor nie aplikuje antybiotyku a dzień dobry stara się zaradzic innymi sposobami.polecam fachowość gwarantowana.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Joanna Strawa

Internista, Pediatra

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Cudowny fachowiec.Pomocna i zaangażowana w leczenie,kompetencje na najwyższym poziomie,brawo dla pani doktor
Opinia dodana przez: daga

lekarz Renata Jarecka-Sobczyk

Poliklinika MSW
Radom ul.Orląt Lwowskich 15
26-600 Radom

Wspaniały lekarz, zawsze stawia trafną diagnozę, bardzo pomocna i miła osoba. Leczymy się już kilka lat i nigdy się nie zawiodłam. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maria Piotrowska

Endokrynolog, Pediatra

Prażmowskiego 33a/gab. nr 213
26-600 Radom

Wspaniała lekarka z powołania. Leczy mnie od dziecka. Zawsze zaangażowana, empatyczna. Każdy pacjent jest dla niej ważny. Dociekliwa, ma kompleksowe podejście. Zawsze stawia trafna diagnozę i dobiera właściwe leczenie. Trudno się dostać na wizytę, ale warto próbować.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Paprocki

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Limanowskiego 80 lok. 7
26-600 Radom

lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.

lekarz Danuta Macierzyńska

Alergolog, Pediatra

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Pani doktor leczyła mojego syna prawie 10 lat z doskonałym skutkiem. Posiada intuicję w doborze terapii, trochę szorstka dla rodziców, delikatna dla dzieci.
Opinia dodana przez: anna k.
Najlepsza Pani doktor w Radomiu. Może sprawia wrażenie osoby która się spieszy ale ja się jej nie dziwie bo jej telefon nie przestaje dzwonić a Ona chce pomoc jak największej liczbie osób i jestem pewna że tu nie chodzi o kasę. Wiele razy przyjęła mnie mimo że nie miała już miejsca Jest Moim lekarzem rodzinnym od 13 lat. Mam 4 dzieci i ZAWSZE mogłam i mogę na Panią doktor liczyć. ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Joanna Kielska-Bolek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Józefów
26-600 Radom

Świetny lekarz a do tego świetny człowiek. Ma niesamowitą wiedzę popartą doświadczeniem. Nie raz pokazała swoje świetne kompetencje. Bardzo serdzecznie polecam tego pediatrę.
Opinia dodana przez: Jakub
Witam. Jakiś czas temu byłam na wizycie z niemowlakiem u Pani doktor. Dodam, iż syn urodził się 2 miesiące przed terminem w związku z czym miał bardzo dużo kontroli u różnych lekarzy. Jednak mimo to nie miał pobranej krwi, więc Pani doktor zaczęła mnie obrażać, że jestem niewyedukowana twierdząc, iż to moja wina. To nie pierwsza wizyta u Pani doktor, która badała go pobieżnie, a jak pojawił się problem niepobranej ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Mazurkiewicz

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "POŁUDNIE" w Radomiu
Czarnoleska 19
26-600 Radom

Bardzo polecam panią doktor! Bada dziecko dokładnie, wyjaśnia co się z dzieckiem dzieje, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Jest miła i kompetentna. Unika przepisywania antybiotyków, chyba, że jest to absolutnie konieczne. Jest raczej zwolenniczką domowych sposobów leczenia, jedynie wspieranych lekami (nam pani doktor nie przepisuje antybiotyków ani drogich leków antybiotyków, dlatego dziwię się, że czytałam o tym w komentarzach, ale każdy ma prawo do własnego zdania), a przede wszystkim tych ...
Opinia dodana przez: Kamila