Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pediatra Sulechów

polecam każdemu kto ma problemy zdrowotne z dziećmi i nie tylko.Bardzo uprzejma osoba, zawsze znajdzie czas na wizytę i rozmowę.Widzi to czego inni lekarze (często przez rutynę) nie dostrzegają.

lekarz Anna Krzyślak

Rehabilitant, Pediatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska
66-100 Sulechów

Wspaniały lekarz. Oceniający stan pacjenta w każdym aspekcie i zlecający zabiegi pod kątem dolegliwości. Przy tym życzliwa i skuteczna. Pozdrawiam Panią serdecznie.

lekarz Anna Kuhn

Neonatolog, Pediatra

Walki Młodych 9 lok. 7
66-100 Sulechów

Wspaniała Pani doktor, z kompleksowym podejściem. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba. Zanim powie diagnozę i przepisze leki to widać, że myśli i analizuje. Szanuje też wolę rodziców i współpracuje z nimi. Naprawdę rzadko się spotyka dziś takich lekarzy, którzy nie są butni choć mają ogromne doświadczenie. A dla naszego niemowlaka była bardzo delikatna, spokojna i uśmiechnięta. Młody patrzył jak w obrazek i nie protestował przy żadnym badaniu dzięki spokojnemu ...
Opinia dodana przez: Anna i Amadeusz

lekarz Ewa Grochocka

Wizyty domowe, Pediatra

aa2
Sulechów

Chciałem dodać tu swoją opinię, ponieważ uważam że Pani Doktor Ewa Grochocka zasługuje na najwyższą ocenę jako specjalista ze swej dziedziny, bardzo pomogła synowi mojej znajomej, której to syn był w strasznym stanie po nieprofesjonalnej operacji (zabiegu) zszycia podniebienia miękkiego. Pani Doktor zachowała się profesjonalnie i służyła fachową pomocą, a nawet poleciła znakomitego profesora z dziedziny właśnie zabiegów operacyjnych podniebienia miękkiego czy też twardego, nie to co ci partacze z ...

lekarz Irena Chlebuś

66-100 Sulechów

Bardzo dobry lekarz pediatra i lekarz rodzinny. Od wielu lat ja z moja rodzina jesteśmy pod opieka Pani doktor, trafione diagnozy, skierowania bez problemu, poświęcenie czasu. Dzieciaki Panią uwielbiają.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Iwona Stanek-Deruba

66-100 Sulechów

Trafiliśmy do Pani doktor z infekcją dość mocna , pani doktor uznała że to lekki wirus i dała syropy. Po dwóch dniach wylądowaliśmy u innego lekarza z zapaleniem oskrzeli, a następnie płuc. Może gdyby była od razu reakcja pani doktor odpowiednia uniknęlibyśmy zapalenia płuc. Wydane 150 zł plus leki około 60 zł poszło do śmietnika. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Nadia

lekarz Iwona Rzepka