Filtruj terminy

Lekarze Pediatra Świętochłowice

Grazyna Budniewska

Pediatra, Stomatolog

Świętochłowice

Tadeusz Wspaniały człowiek i stomatolog, którego trudno będzie zastąpić. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nie zasiądę już w fotelu cudownej Pani Doktor, z ufnością oddając się w Jej profesjonalne ręce. Trudno pogodzić się z taką stratą. W imieniu wszystkich wdzięcznych pacjentów, dziękuję za wszystko, Kochana Grażynko: za fachowość, empatię, otwartość i rozmowy w gabinecie. Spoczywaj w pokoju.

lekarz Alina Skolik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
41-600 Świętochłowice

Miła,empatyczna ,z super podejściem nawet do trudnych dzieci. Z dużym doświadczeniem i wiedzą. Polecam na 200 % każdemu. TAKI PEDIATRA TO SKARB!!!!

lekarz Ewelina Hanslik-Makioła

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
41-600 Świętochłowice

Polecam serdecznie Panią Doktor! Mega podejście do młodych pacjentów, rzetelność, spokój. Człowiek czuje, że jego dziecko jest w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Weronika

Zbigniew Gajda

ul. Katowicka 34
41-608 Świętochłowice

Pan doktor leczył mnie jak byłam dzieckiem więc powierzenie Jemu mojego dziecka do leczenia było oczywistością:) Nie daje antybiotyku od razu na kaszelek, nigdy złego słowa nie powiedział i nie obnosi się tak ze swoim "doktorstwem" jak inni lekarze którzy zwykle patrzą na pacjenta jak na tumana który, przecież nie ma prawa wiedzieć co mu dolega... Ehh co tam o innych-to jest bardzo "ludzki" lekarz, taki powiedziała bym że, swojski:)
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Celina Mozgol-Czechowska

Powstańców Śląskich 20 lok. 15
41-605 Świętochłowice

Wspaniala lekarka od serca i z powolania! Jestem pod wrazeniem moja corka dala sie zbadac i nawet chce znowu do niej pojsc!

lekarz Barbara Biczkowska-Zając

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38
41-608 Świętochłowice

Miła kobieta, super podejście, bezproblemowa. Wszystko zawsze wytłumaczy, zawsze pyta przy wizycie czy coś jeszcze jest potrzebne. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Aleksandra Cuber

ul. Katowicka 34
41-608 Świętochłowice

Prawdziwa lekarka z powołania. Cudowna lekarka i cudowny człowiek. Kompetentna i fachowa, uśmiechnięta, pełna empatii i zrozumienia. Wspaniały człowiek ❤️
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Franciszek Woźniak

Bukowa 120
41-600 Świętochłowice

Na moje nieszczęście i mojego 9 miesięcznego syna miałam okazję poznać ordynatora Woźniaka i byłam świadkiem nieprzyjemnego incydentu na oddziale jak to doktor mówiąc brzydko olal 3 letniego chłopca który to przez 3 dni się męczył z bólem brzucha ze nie umiał aż chodzić matka prosiła o pomoc chłopczyk dostawał tylko leki przeciwgoronczkowe i kropluwke po 3 dniach ordynator przyszedł po wielu wezwania matki i ludzi którzy to widzieli co ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr Barbara Ziemek

Przychodnia Rejonowa Nr 3.
41-605 Świętochłowice

Bardzo nieprzyjemna lekarka. Gburowata i bezczelna. Córka omdlała na turnieju tańca. Poszłam z prośbą o skierowanie na badanie krwi. Usłyszałam, że moja córka widocznie się do tego nie nadaje i powinna zrezygnować! Przerywała w połowie zdania, mówiła podniesionym głosem! Jednym słowem TRAGEDIA!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Halina Tomczyk

Bytomska 11/5
41-600 Świętochłowice

Kompletnie nie mam do niej zaufania, za każdym razem przepisuje antybiotyk, wątpię, aby zawsze było to konieczne. Co do jej usposobienia, to dajemy radę się dogadac ;) wizyty trwaja tyle ile trzeba było, bez pośpiechu, niektóre wskazówki dotyczące pielęgnacji bardzo przydatne.

lekarz Iwona Wolska-Kontewicz

41-605 Świętochłowice

Z Panią Doktor miałam nieprzyjemność spotkać się dwa razy. W obu przypadkach dostałam skierowanie do szpitala ponieważ nie była pewna swojej diagnozy. Za pierwszym razem zupełnie niepotrzebnie jechałam z niemowlęciem na izbę przyjęć, bo z pobytu najbardziej pamiętam 2noce gdzie spałam na podłodze, natomiast dziecko 2 razy obejrzał lekarz i wyszliśmy do domu dostając maść. Pani Doktor jest nieuprzejma; strach się o coś zapytać, bo od razu podnosi głos-"jak można ...

lekarz Anna Wardaszko

41-605 Świętochłowice

Nie polecam. Mam 5miesieczna córkę. Pani doktor zajmuje się córka od urodzenia. Od 2.5 miesiąca córce wyskoczyly na nogach czerwone plamy.. pani doktor zamiast zobaczyć córkę trzykrornie przyjmowała nas tylko przez teleporady... Pani doktor zamiast nas przyjac ciągle przepisywala nowe kremy/maści.. jak można takiemu malenstwu przepisywac lekarstwa bez badania I zobaczenia dziecka.. sprobujmy wszystkiego może akurat to pomoże... tak się czułam.. jakby dziecko było królikiem doświadczonym...poszliśmy do innego lekarza... okazało ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Bożena Zeifert

lekarz Maria Gross-Stencel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Familia"
ulica Łagiewnika 34

lekarz Elżbieta Kortyczko

Granitowa 22/17

lekarz Renata Buchowiecka-Mrozek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZGODA"
plac Krauzego 2
41-603 Świętochłowice