Lekarze Pediatra Szczecin

dr n. med. Krystyna Zielińska

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

Najlepszy lekarz na świecie, poprostu wspaniały człowiek. Każdy lekarz powienien brać z niej przykład.
Opinia dodana przez: Marzena
Najlepsza. Cudowna kobieta. Posiada wszystko co powinien mieć dobry lekarz: trafność diagnozy, maksymalne poświęcenie czasu dla dziecka i wytłumaczenie rodzicom danej przypadłości (co,jak dlaczego), minimalne zastosowanie antybiotyków ( tylko wtedy kiedy jest naprawdę potrzeba a inne metody nie skutkują), dostępność jak nie w gabinecie, domu to chociaż przez telefon ( jak zna pacjenta). Można tak długo o niej pisać. Reasumując- NAJLEPSZA I GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Alergolog, Pediatra

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu. Regina Hepko

lekarz Agata Gidzgier

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Rewelacyjny lekarz, który bez pośpiechu wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Pani doktor z maksimum empatii, wzbudza zaufanie również u dzieci. Z całego serca polecamy. Rodzice Filipa
Opinia dodana przez: K&R

lekarz Jolanta Krasowska

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Zawsze miła ; uśmiechnięta ; pomocna ; stawia trafne diagnozy. Polecam każdemu rewelacyjny kontakt z pacjentem. :)

lekarz Renata Duchnik

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor z sercem i z powołania. Zawsze wysłucha i pomoże, wystawi trafną diagnozę. Przyjmuje do ostatniego pacjenta nawet po godzinach pracy. Polecam wszystkim, bo takiego lekarza, oddanego pacjentowi bardzo ciężko znaleźć.
Opinia dodana przez: Mama Mateusza i Klaudii

lekarz Barbara Basa

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz osłuchanie pacjenta. Polecam Panią Doktor .
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Alicja Zawadzka

Samodzielny Niepubliczny Zakład Specjalistyczny Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna i Rehabilitacyjna
Łucznicza 64
71-577 Szczecin

WSpaniały pediatra lekarz z powołania, godny polecenia tylko ciężko się dostać i zawsze kolejki jak to do dobrego lekarza :)

lekarz Władysława Urban

Perlista 38
71-794 Szczecin

Dr Urban jest bardzo dobrym lekarzem,inni lekarze nie mogli postawić prawidłowej diagnozy,ale dr od razu powiedziała co mi jest,skierowała gdzie trzeba,wyleczyli i jest z ta sprawa dobrze już,całym sercem mogę polecić dr Urban,jest miła sympatyczna,porozmawia z pacjentem,uśmiechnie się.....

lekarz Agnieszka Masny-Drała

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Godna polecenia. Kompetentna. Duża wiedzą, doświadczenie i podejście do pacjenta. Dokładnie zbada. Zleca wykonanie wyników jeśli trzeba. Stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: szer

lekarz Joanna Pawlicka-Kłokocka

Bartnicza 20/9
71-487 Szczecin

Najlepsza na świecie Uratowała męża przed amputacji nogi. Wszyscy chcieli mu obciąć. A Pani doktor się uparła i ją wyleczyła.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Joanna Mołdawa

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Fantastyczny lekarka, pełna empatii i zrozumienia. Wielkie kwalifikacje zawodowe i pełen profesjonalizm. Miałam wielkie szczęście trafiając z 4 dniową córką pod opiekę Pani doktor. Trafiłyśmy z zapaleniem płuc, zrobione zostały wszystkie możliwe badania, zdjęcia, usg. Cierpliwie tłumaczyła wszystko i potrafiła uspokoić. Zaglądała do nas w każdej wolnej chwili. Przywraca wiarę w służbę zdrowia!!!
Opinia dodana przez: marta

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.
Jeśli ktoś zna więcej danych-proszę o kontakt na mail:zbyslaw13@wp.pl
Opinia dodana przez: pikador134

lekarz Paweł Dzieński

Św. Wojciecha 16/3
70-410 Szczecin

Super lekarz polecam dziekujemy oby nasza sluzba zdrowia miala takich lekarzy to byloby zdrowo I bezstresowo a doktorowi zyczymy wszystkiego naj zwlaszcza od Lajlusi pacjentki
Opinia dodana przez: Dziadek Marian D

lekarz Ewa Zeńczak

Pulmonolog, Pediatra

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Cudowna Pani doktor. Super podejście i zaangażowanie. Wcale nie liczy się pieniądz tylko trafna diagnoza i leczenie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Elżbieta Gadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Najlepszy pediatra na świecie! Rzeteny, stale pogłębiający swoją wiedzę, empatyczny, z niespotykanym podejściem do małego pacjenta. Rzetelność i profesjonalizm Oana Doktora powoduje, że rodzic czuje się bezpieczny o swoje dziecko i naprawdę zaopiekowany. Usg na miejscu w gabinecie, szczegółowy wywiad i niesamowita atmosfera podczas każdej wizyty sprawia, że nigdy nie zamienię Dr Wysieckiego na nikogo innego. Polecam z całego serca. Od 5 lat niezastąpiony! Dziękuję, że są tacy ludzie, jak ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Tomasz Zimoń

Pediatra, Wizyty domowe

Wizyty domowe Tomasz Zimoń
Szczecin

Od kilku lat korzystam z pomocy Doktora w leczeniu moich dzieci. Diagnozy trafne, terapie skuteczne. Polecam

lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu