Lekarze Pediatra Tarnów

Choroby zakaźne, Pediatra

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Najlepszy lekarz pediatra w Tarnowie. Zawsze odbiera telefony nawet w niedziele, zostaje po godzinach w gabinecie prywatnym doradzi nie naciąga i ma ogromna wiedzę nie to co inny po 3 antybiotyki dają przy jednej infekcji bo nie potrafią trafić z dobrym i kończy się szpitalem. Ja jej bardzo ufam bo nigdy się nie zawiodłam na jej leczeniu.
Opinia dodana przez: Anna
Jest wspaniałym lekarzem, godnym polecenia. Pediatra z powołania. Dzięki niej Moj synek uwielbia chodzić do przychodni. Życzę każdemu takiego lekarza.
Pod opieką Pana doktora wyrosło 3 moich dzieci. Jedno nawet wyleczył z nieuleczalnej astmy oskrzelowej! czy to cud.. czy niekompetencja lekarza alergologa nie wiem :) Jestem wdzięczny za wszystko Panu doktorowi i z czystym sumieniem polecam go maluszkom i nie tylko. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maria Czyżycka

Buczka 37
33-100 Tarnów

Miła, kompetentna pani doktor, tłumaczy spokojnie, bada dokładnie. Super podejście do dzieci i rodziców.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Maria Borys-Latała

Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
33-100 Tarnów

jako dziecko leczyłam sie u tej Pani doktor i mile wspominam jako jedyny pediatra 20 lat temu wyznała sie ze mam wade serca..i miala rację...już jako dorosła osoba przeszłam operację...pozdrawiam

lekarz Lucyna Dziadoń

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Z czystym sumieniem mogę polecić panią L. Dziadoń jako kompetentnego i uprzejmego lekarza. Bada dzieci niezwykle starannie, zleca potrzebne badania, stawia trafne diagnozy i oczywiście wdraża skuteczne leczenie :) W stosunku do dzieci delikatna i ciepła. Już niestety kilka różnych chorób sprawiło, że musieliśmy odwiedzić z dziećmi zarówno poradnię chorób zakaźnych, jak i oddział szpitalny, i za każdym razem opieka pani dr była na najwyższym poziomie. Krótko mówiąc - lekarz ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Ewa Ramżyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

CenterMed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska
Plac Sobieskiego 2
33-100 Tarnów

Pani doktor bardzo profesjonalna, przeprowadziła dokładne badania, poświęca pacjentowi dużo uwagi, uważnie słucha, bardzo miła. Polecam :)

lekarz Leokadia Chrobak

ulica Ostrogskich 3
33-100 Tarnów

Polecam serdecznie. Najlepszy pediatra. Indywidualne podejście do każdego, bardzo sympatyczna Pani. Skarb
Opinia dodana przez: Marynka

lekarz Anna Bugdalska

ulica Wojtarowicza 41/22
33-100 Tarnów

Numer 1 lekarzy dla dzieci w Tarnowie. Polecam to mało powiedziane.Jeśli dziecko kaszle,ma gorączkę,panują wirusy i wszyscy lekarze przypisują schemat to trzeba zmienić lekarza i udać się do Pani doktor Bugdalskiej.
Opinia dodana przez: PAWEŁ

lekarz Renata Zięba

Pulmonolog, Pediatra

Urszulańska 15/2
33-100 Tarnów

Od kilku lat mam dwóch synow pod stałą kontrolą u Pani doktor. Trafiona diagnoza u młodszego po wizytach u kilku poprzednich lekarzy...niektorzy z nich żerują tylko jak wydrzeć najwięcej kasy za badania,lub zero podejścia przy badaniu spirometrii u 5-latka. Obecnie syn ma 16 lat,czuje sie bardzo dobrze nie jest leczony antybiotykami przy zwykłym katarze... Starszy, lat 19 na odczulaniu(podobnie jak i młodszy) z powodu nasilenia alergii. Obecnie nie maja praktycznie ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Marsy-Kurcab

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów

Pani dr Małgorzata M.K. jest lekarzem, od którego za każdym razem wychodzę spokojna. Ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie, ale w żadnym wypadku nie wywyższa się. Mówi zrozumiale. Nie zostawia rodzica z pytaniami bez odpowiedzi. Jeśli nawet leczenie przedłuża się, jest konsekwentna w swoich decyzjach (traktuję to jako pozytyw, patrząc na wcześniejsze doświadczenia z różnymi pediatrami). Oprócz fachowej opieki ma w sobie to coś w podejściu do dzieci. Szczerze polecam, a ...
Opinia dodana przez: P.

lekarz Joanna Krzysztoforska-Gacoń

Towarowa 5
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz, pełen zaangażowania i poświęcenia. Pani Doktor okazała mnie i mojej córeczce wiele serca, nigdy wczesniej nie doświadczyłam takiej fachowej i zarazem serdecznej opieki ze strony lekarza. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

Agnieszka Nowak

ulica Pułaskiego 91
33-100 Tarnów

Z Panią doktor mieliśmy do czynienia dopiero pierwszy raz, ale od razu mogę powiedzieć, że jest wspaniałą osobą z super podejściem do dzieci. Pierwszy raz miałam do czynienia z tak empatycznyn i zaangażowanym lekarzem pediatrą. Pomimo tego, że Pani doktor nie mogła nam pomóc, trafnie skierowała nas do lekarza specjalisty- polecając godne zaufania osoby, abyśmy mogli kontynuować diagnostykę. Na pewno z synkiem Kubą, będziemy wracać do Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wiesław Olechowski

Neonatolog, Pediatra

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Gdyby nie Pan doktor nie wiem co by było z moją córką. Urodziła sie poważnie chora i tylko dzięki niemu jest teraz zdrową . Gorąco polecam.............

lekarz Adam Dorosz

Konarskiego 11
33-100 Tarnów

Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, ale zawsze wtedy gdy się jej nie spodziewasz!!! Niestety odszedł od nas wspaniały lekarz ale " Są chwile i ludzie,których się nie zapomina" Widocznie "BÓG TAK CHCIAŁ"

lekarz Roman Korczak

ulica Długa 25/1
33-100 Tarnów

bardzo dobry lekarz, mily, doswiadczonyi rzetelny. zawsze ma czas dla swoich pacjentow polecam Go wszystkim!!
Opinia dodana przez: julia

lekarz Ryszard Ratajczak

Endokrynolog, Pediatra

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Odbyłem sam wiele konsultacji w różnych aspektach oraz poleciłem kilku znajomym. Jak dotąd wszyscy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Małgorzata Barnaś

Hibnera 11a
33-101 Tarnów

Bardzo dobre i profesjonalnie odejście do pacjenta zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam z czystym sumieniem!! Od lat leczę dwójkę dzieci i nigdy nie zawiodłam się na wiedzy Pani doktor.❤️

lekarz Agnieszka Witkowska

SPGZOZ Pleśna, Lichwin, Rzuchowa
33-114 Tarnów

Stanowczo odradzam wizyty u Pani doktor, chyba ze chce się usłyszeć „teraz wszyscy kaszlą” oraz na kolejnej wizycie „No to już nie wiem co Pani jest” na wszystko najlepszy antybiotyk pomimo braku wskazania. Odmowa skierowania do specjalisty „teraz to się napewno Pani nie dostanie”. Radzę omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Patrycja
Pani Doktor Ania jest najlepszym Pediatrą jakiego spotkalismy na naszej drodze, gdy chorują dzieciaki. O Pani Doktor dowiedzialam sie niedawno - hmmm ktos nowy w przychodni - idziemy... i to... byl najlepszy wybór :) Kiedy zaczyna chorować dziecko każdy rodzic stresuje sie, jednak jak wie, że w przychodni jest świetny Pediatra (Pani Dr Ania) , ktory dokładnie bada małego pacjenta, wyjaśnia wszystko, nie bagatelizuje żadnego problemu, zwraca uwagę na wszystko ...
Opinia dodana przez: Bernadka