pediatra tczew

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

Szpitale Tczewskie Świadczenia szpitalne
ulica 30 Stycznia 57/58
Tczew

Z całego serca polecam Panią doktor. Zawsze stawia trafne diagnozy, ma szeroką wiedzę, dobrze dobiera leki, antybiotyk jest ostatecznością. Zawsze potrafi uspokoić rodziców i wszystko dokładnie wyjaśnić. Dodam że jest przemiłą osobą, którą dzieci uwielbiają, ma znakomite podejście do małych pacjentów, poświęca im tyle czasu ile potrzeba. Lekarz z powołania o których coraz trudniej. Ogromna strata dla tczewskiej przychodni, a po kilku próbach niestety przyznaję, że ciężko znaleźć adekwatne zastępstwo dla moich dzieci. Dziękujemy. Ola

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Krystyna Zduńczyk

Wybickiego 4
Tczew

Dr Zduńczyk według mojej opinii to najlepszy pediatra w Tczewie zawsze trafnie diagnozowała moje dzieci nigdy nie bada pacjentów z pośpiechem w swoją pracę wkłada dużo serca. Leczyłam u Pani doktor 4 moich dzieci i nigdy się nie zawiodłam.

Opinia dodana przez: joanna

lekarz Joanna Czajkowska

Medika

Tczew

Pani Doktor Joanna Czajkowska to bardzo mila i ciepła osoba traktująca swoją pracę bardzo profesjonalnie , zawsze stara się pomóc, nigdy nie odmawia przyjęcia ani udzielenia pomocy

lekarz Roman Link

Orzeszkowej 10b lok. 4
Tczew

Najlepszy lekarz jakiego dotąd miałam. Ma idealne podejście, dokładnie bada i diagnozuje choroby. Dodatkowo zawsze jest uśmiechnięty. Jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Joanna Jankowska

Medica

Tczew

Doskonały lekarz, dociekliwy, cierpliwy i o bardzo wysokiej kulturze i wielkim powołaniu. Polecam. mama dwójki nastolatków.

Opinia dodana przez: mir1971

lekarz Elżbieta Węglewska

Pediatra   (+1 więcej)

Mostowa 3
Tczew

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, jest godna polecenia :):):):):):):):):)):):):):):):):))):):):):):)

lekarz Joanna Furtak-Bartkowska

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
Tczew

Chodzimy do Pani doktor od ponad dwóch lat i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to lekarz z powołania. Ciepła, serdeczna, życzliwa, zauważa małego pacjenta- moja córka chodzi do Niej z ochotą (przy wcześniejszych pediatrach był istny cyrk, płacz i ubolewanie). Bardzo nam pomogła, gdy córka miała bardzo złe wyniki. Zawsze nam pomaga, antybiotyk daje tylko w ostateczności. Ma świetny kontakt z dziećmi i w ogóle bardzo dobre podejście, ja sama z córką chętnie chodzę do doktor na wizyty :) nie ma problemu z niczym, gdy martwi mnie jakiś aspekt zdtowotny i proszę o skierowanie, to zawsze dostaje. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia Pani doktor i z uczciwoscią każdemu polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Zielińska

gen. Sikorskiego 32
Tczew

Po raz pierwszy miałam kontakt z tym lekarzem i od razu wzbudziła moje zaufanie. Zaskoczyło mnie zainteresowanie dzieckiem nie tylko w szpitalu ale także po powrocie do domu. Życzę sobie i innym więcej takich lekarzy.

lekarz Wioletta Doering

Tczew

Pani Doktor leczy mnie od małego i naprawdę jestem zadowolona i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza :)

lekarz Stanisław Suda

Niepubliczny Zakład Opieki zdrwotonej POLIMED
Niepodległości 3
Tczew

Bardzo dobry lekarz, dwoje moich dzieci leczę u P.Sudy i jestem bardzo zadowolona. Stawia trafne diagnozy a to wg mnie jest najbardziej istotne, w porę reaguje na wysłanie do specjalisty. Ma poczucie humoru, ale nie ciaćka się z dziećmi choć za brodę da się złapać maluchom :)Jeśli nie jest dobrym lekarzem to jak np. wytłumaczyć kolejki do Pana doktora kiedy w tym samym czasie drugi gabinet drugiego pediatry świeci pustkami???Z czystym sumieniem polecam tego pediatrę.