Pediatra Tczew

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

Pediatra

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)

Wspaniały lekarz.
Zawsze trafne diagnozy, poparte bardzo dużą praktyką lekarską w szpitalu (a nie tylko w przychodni).
Leczenie antybiotykami ...

Wspaniały lekarz.
Leczenie antybiotykami to ostateczność.
Przy okazji... RODZICE, antybiotyk wyjaławia organizm, z jednej strony szybko pomaga, a z drugiej strony robi spustoszenie w organizmie "otwierając" go na kolejne wirusy. Pamiętajcie - leczenie antybiotykami to nie jest dobre rozwiązanie.
Pani doktor Kowalik-Kufel leczy na znanych i powszechnych lekach, a nie na tych z najnowszych reklam!
Pani doktor jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Dzieci ją uwielbiają.
Lekarz GODNY zaufania i polecenia!!!

Tata dwóch córek

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Krystyna Zduńczyk

Wybickiego 4
Tczew

Dr Zduńczyk według mojej opinii to najlepszy pediatra w Tczewie zawsze trafnie diagnozowała moje dzieci nigdy nie bada pacjentów z pośpiechem w swoją pracę wkłada dużo serca. Leczyłam u Pani doktor 4 moich dzieci i nigdy się nie zawiodłam.

Opinia dodana przez: joanna

lekarz Joanna Czajkowska

Medika

Tczew

Dr. Czajkowska jest z nami od 18 lat, tyle ma już moja najstarsza córka. Nigdy nie byłam zawiedziona leczeniem moich dzieci. Jest to super lekarz, z prawdziwego szczerego powołania. Zawsze trafiała z diagnozą. Ponadto bardzo dba o swoich małych pacjentów. Kiedyś przyjeżdżała do mnie do domu, nie wiem jak jest teraz, ale nigdy nie odmówiła wizyty, oczywiście jak było źle z dziećmi. Jest stanowczą osobą, dowcipną i bardzo zaangażowaną. Ta Pani ma wielkie serce i wkłada je w swoją pracę. Bardzo dziękuję za to że mamy takiego pediatrę dla naszych pociech, nie czujemy się pozostawieni samym sobą. Dużżżże podziękowania !!! :-) :-) :-)

Opinia dodana przez: Ludmiła Szymaniak

lekarz Roman Link

Orzeszkowej 10b lok. 4
Tczew

Najlepszy lekarz jakiego dotąd miałam. Ma idealne podejście, dokładnie bada i diagnozuje choroby. Dodatkowo zawsze jest uśmiechnięty. Jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Joanna Jankowska

Medica

Tczew

Doskonały lekarz, dociekliwy, cierpliwy i o bardzo wysokiej kulturze i wielkim powołaniu. Polecam. mama dwójki nastolatków.

Opinia dodana przez: mir1971

lekarz Elżbieta Węglewska

Alergolog, Pediatra

Mostowa 3
Tczew

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, jest godna polecenia :):):):):):):):):)):):):):):):):))):):):):):)

lekarz Joanna Furtak-Bartkowska

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
30 Stycznia 57/58
Tczew

Chodzimy do Pani doktor od ponad dwóch lat i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to lekarz z powołania. Ciepła, serdeczna, życzliwa, zauważa małego pacjenta- moja córka chodzi do Niej z ochotą (przy wcześniejszych pediatrach był istny cyrk, płacz i ubolewanie). Bardzo nam pomogła, gdy córka miała bardzo złe wyniki. Zawsze nam pomaga, antybiotyk daje tylko w ostateczności. Ma świetny kontakt z dziećmi i w ogóle bardzo dobre podejście, ja sama z córką chętnie chodzę do doktor na wizyty :) nie ma problemu z niczym, gdy martwi mnie jakiś aspekt zdtowotny i proszę o skierowanie, to zawsze dostaje. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia Pani doktor i z uczciwoscią każdemu polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Zielińska

gen. Sikorskiego 32
Tczew

Po raz pierwszy miałam kontakt z tym lekarzem i od razu wzbudziła moje zaufanie. Zaskoczyło mnie zainteresowanie dzieckiem nie tylko w szpitalu ale także po powrocie do domu. Życzę sobie i innym więcej takich lekarzy.

lekarz Wioletta Doering

Tczew

Pani Doktor leczy mnie od małego i naprawdę jestem zadowolona i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza :)

lekarz Stanisław Suda

Niepubliczny Zakład Opieki zdrwotonej POLIMED
Niepodległości 3
Tczew

Bardzo dobry lekarz, dwoje moich dzieci leczę u P.Sudy i jestem bardzo zadowolona. Stawia trafne diagnozy a to wg mnie jest najbardziej istotne, w porę reaguje na wysłanie do specjalisty. Ma poczucie humoru, ale nie ciaćka się z dziećmi choć za brodę da się złapać maluchom :)Jeśli nie jest dobrym lekarzem to jak np. wytłumaczyć kolejki do Pana doktora kiedy w tym samym czasie drugi gabinet drugiego pediatry świeci pustkami???Z czystym sumieniem polecam tego pediatrę.