Lekarze Pediatra Tychy

lekarz Ewa Barwinek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Magdalena

Józefa Niemcewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

ŚWIETNY LEKARZ! Pani doktor leczyła mojego męża kiedy był małym dzieckiem, a teraz leczy naszego synka. Trafiłam do niej kiedy synek miał miesiąc i lekarz w przychodni publicznej skierował nas do szpitala ze względu na zapalenie oskrzeli... Intuicja podpowiedziała mi żeby sprawdzić diagnozę u jeszcze jednego lekarza i bogu dzięki trafiłam na Panią dr, bo jak sie okazało na oskrzelkach nic nie było a kaszelek był spowodowany spływającym katarkiem który ...

lekarz Alicja Dziemianko

Pulmonolog, Pediatra

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani doktor jest kochanym człowiekiem znam ją już tyle lat do rany przyłożyć :*
Opinia dodana przez: kasiek77
Bardzo dobra, kompetentna lekarka. Szkoda, że przyjmuje w przychodni na Rolnej.....

lekarz Halina Pławecka

Hutnicza 31 lok. 32
43-100 Tychy

Pani doktor wyleczyła moją kilku miesięczną córkę z nawrotowej infekcji dróg moczowych, czego inni lekarze nie umieli zrobić. sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości. polecam.

lekarz Jacek Majchrzak

N.Z.O.Z."MEDICO"
Narcyzow24
43-100 Tychy

Jest kompetentnym specjalista..Ufam mu bezgranicznie..Polecam kazdym rodzicom....
Opinia dodana przez: Beata55

lekarz Beata Wieczorek

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Chociaż cieszko się dostać do pani doktor Beaty wieczorek polecam ja wszystkim rodzicom z góry dziekuje
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Barbara Kaczor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Pani Doktor jest najlepszym pediatrą na jakiego dotychczas trafiłam, jest zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Jolanta Zawada

Bratków 10
43-100 Tychy

Pani doktor to lekarz z powołania! Posiada ogromną wiedzę medyczną! Z olbrzymią troską podchodzi do pacjenta. Pani doktor posiada anielską cierpliwość i jest bardzo wyrozumiała. Indywidualne podejście do pacjenta skutkuje skuteczną diagnozą i leczeniem. Oby wszyscy lekarze tacy byli!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Tychy

Pani Dr od kilku lat prowadzi nasze dzieci. Zawsze wnikliwie sprawdza wszelkie wątpliwości, nawet kosztem wykonania badania dodatkowego podczas wizyty w POZ. Miła i uprzejma, jeszcze nigdy nie odmówiła nam przyjęcia pomimo że nie miała już miejsc w rejestracji. Polecamy.
Opinia dodana przez: Karol

dr Teresa Titz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
43-100 Tychy

Jest to jedne z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam z rzeszy wszytkich lekarzy. Od 10 lat jest "podstawowym" lekarzem moich dzieci. Nigdy nie ommówiła pomocy (przyjęcia dziecka), jak trzeba przyjedzie na wizyty domowe, bez jakiegokolwiek marudzenia. Uspakaja, kiedy widzi, że nic niepokojącego się nie dzieje, ale też bardzo szybko reaguje jak coś ją niepokoi. Jest cudownym, kompetentnym i mądrym lekarzem!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krzysztof Gemza

TYCHY DROZDÓW 32
43-100 Tychy

Lekarz wysokiej klasy, zarówno prezencji, wiedzy jak i podejścia do pacjenta. Leki dobrane bardzo dobrze - szybki skutek leczenia. Można uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Starannie wyjaśnia stan pacjenta, przepisane leki oraz opisuje cała obecna sytuację. Cena wizyty dość droga ale warta w 100% tych pieniędzy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Tata
Syn pomimo posiadanego zaświadczenia od alergologa odnośnie mleka Modyfikowanego neocate , mamy stwierdzone AZS i nietolerancja BMK . Doktor ma problem wystwic dziecku recepty , bo jak twiedzi dziecka nie zna ( nasz lekarz jest na L4 ) , oraz mleko jest drogie . Nie było zaświadczenia źle , jest zaświadczenie źle .. życzę pani doktor tego , aby jej ktoś wyliczył pokarm tak samo jak zrobiła naszemu synkowi .
Opinia dodana przez: Sonia Włodarska

lekarz Barbara Kondrat

Laryngolog, Pediatra

Jaśkowicka 23
43-100 Tychy

Lekarz któremu ufałam w 100 % . Bardzo żałuję że nie mogę pozwolić sobie by leczyć dzieci u Pani doktor. Niestety życie mnie zmuszą do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej . Polecam każdemu. Odbiera telefon zawsze rzeczowo wyjaśni, dobiera doskonale leki do choroby. Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Cierpliwy, moje dzieci uwielbiają Panią Doktor. Osoby, które wystawiają negatywne opinie innym lekarzom chyba nie do końca zdają sobie sprawę z poświęcenia z jakim wiąże się ten zawód. DOCENIAJMY ICH!

dr n. med. Marian Szmigiel

Filomatów 15
43-100 Tychy

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Przyjechaliśmy z malutkim dzieckiem, które gorączkowało. To był pierwszy możliwy termin z prywatnej opieki zdrowotnej i pomimo, że w innym mieście, zdecydowaliśmy się jechać. Lekarz na dzień dobry zapytał mnie "czy w naszym mieście nie ma przychodni?". Wywiad trwał stosunkowo długo, badanie tylko chwilkę, po badaniu lekarz stwierdził, że gardło wygląda źle i konieczny jest antybiotyk. Na moje pytanie o jakieś badania przed podaniem antybiotyku ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Lucyna Śnieg

Centrum Medyczne "Żwaków"
Tychy

Pani doktor jest cudownym lekarzem z powołania. Zawsze wita nas z uśmiechem na twarzy. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Stara się tak leczyć, aby nie podawać antybiotyków kiedy nie ma takiej potrzeby. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, zawsze szuka rozwiązania problemów.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Grażyna Urbanowicz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

AVICENA
Cyganerii
Tychy

Z całego serca polecam, Pani bardzo mila, wie co robi. Leki od razu dobrane, wspaniale wytłumaczyła chorobe.
Opinia dodana przez: Lila
Pani doktor jest najlepsza! Prowadziła mojego synka wcześniaka. Ilość wizyt i rozmów, porad niezliczona. Pani doktor jest bardzo kompetentna i konkretna. Nie jest typem przedszkolanki ale lekarz ma postawić diagnozę a nie bawić się z dzieckiem :) przede wszystkim słucha rodziców i ich opinii. Gdy trzeba wysyła do specjalisty. Bardzo polecam i żałuję że nie przyjmuje już w Mikołowie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bogdan Larwa

hipokrates
dgen de gaulle'a49
43-100 Tychy

Chciałabym przestrzec wszystkich rodziców przed tym lekarzem. Nasza historia obnaża rutyniarstwo i nonszalancje tego lekarza. Roczne dziecko gorączkowało 3 dni i trochę kaszlało, więc wybraliśmy się z nim do lekarza. stwierdził infekcje wirusową i przepisał syrop ( u starszej córki objawy były podobne kilka dni wcześniej i przeszły samoistnie przy wspomaganiu domowymi sposobami). Syn gorączkował dalej. Regularnie odwiedzałam lub dzwoniłam do doktora z zapytaniem co dalej bo gorączka nie przechodzi. ...
Opinia dodana przez: Ewelina