Filtruj terminy

Lekarze Pediatra Ustroń

lekarz Jadwiga Dzielska

3 Maja 12
43-450 Ustroń

Jestem bardzo zadowolona,Pani doktor zna się na tym co robi i traktuje ludzi równo nie patrząc na ich status społeczny.

lekarz Adam Strzałkowski

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Jaśminowa 9
43-450 Ustroń

Bylam pierwszy raz z dzieckiem bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o Panu Strzałkowskim. I zgadzam się z nimi :) Bardzo uprzejmy starszy Pan - profesjonalista. Dokładnie bada dziecko pyta o wszystko . Polecam 10/10
Opinia dodana przez: Edyta
mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna ...

lekarz Mieczysław Kotarski

os. Centrum 1 lok. 15
43-450 Ustroń

bardzo dobry lekarz,moim dzieciom zawsze pomógł
Jak dla nas dr. Dyrda to jedyny lekarz- pediatra, do którego mamy zaufanie. Cudowny człowiek, pomógł nam wiele razy tylko przez telefon. Zawsze odebrał lub oddzwonił. Jest po prostu naszym rodzinnym lekarzem i nie mamy zamiaru zmieniać.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Ryszard Wykręt

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MEDICA" s.c Bogdan Janusz,Małgorzata Janusz
ulica Drozdów 8
43-450 Ustroń

Nie polecam tego pana, jest nieuprzejmy i olewa wszystko . Nie wykrył mojej choroby mówiąc "nic Ci nie jest" co sie okazało pózniej skończyłam na antybiotykach
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Agata Pawełkiewicz-Pecold