Lekarze Pediatra Włocławek

lekarz Renata Gajęcka

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz
87-800 Włocławek

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Aleksandra Nowicka-Staniszewska

Poradnia Dziecięca
Olszowa 3
87-800 Włocławek

Lekarz, który wie, co robi. Kapitalnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Wszystko wytłumaczy. Cierpliwa, spokojna osoba o gołębim sercu i ogromnym potencjale wiedzy wiedzy. Życzę Pani Dr szybkiego powrotu do zdrowia. Dzieci czekają' rodzice również.
Opinia dodana przez: malgoskalady

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

lekarz Wioletta Graczyk

Wieniawskiego 2/53
87-800 Włocławek

Pani doktor to lekarz z powołania, jest mądra , kompetentna, dokształcona , dociekliwa .Nigdy nie zostawi rodziców bez rzeczowej porady .Działa na rodziców jak uspakajający kompres .Zawsze odbierze telefon i poradzi co dalej .Serdecznie polecam Panią Doktor bo to najlepszy pediatra we Włocławku.Mama Jasia i Marty.
Opinia dodana przez: niezadowolona

lekarz Małgorzata Drewniak-Arent

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Najwspanialszy lekarz pod słońcem Zawsze uśmiechnięta miła Kompetentna z wielka dokładnością Podchodzi do badania pacjenta co wiąże się z postawieniem 100% diagnozy i szybkim powrotem do zdrowia?Dziękuje Pani doktor i takiego lekarza polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janusz Kochanowicz

Pogodna 3/104
87-800 Włocławek

Był bardzo dobrym lekarzem miłym i uprzejmym. Leczyłam się zawsze u niego pamiętam , że lubił przepisywać zastrzyki mnie to dotknęło 3 razy

lekarz Anna Marcinkowska

ulica Krokusowa 3
87-800 Włocławek

Cieszę się bardzo, że Panią doktor spotkałam na swojej drodze. Swoją wiedzą medyczną, zastosowaniem jej w praktyce uratowała moich synów od pobytu w szpitalu. Trafne diagnozy, dobrze dobrane leki, wzorowe podejście do dzieci. Nigdy nie mieliśmy żadnego problemu z umówieniem wizyty, czy to w przychodni czy prywatnie. Pani Anna Marcinkowska to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Marta Rozbicka

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Wiewiórcza 6
87-800 Włocławek

Naprawdę miła i profesjonalna. :) Mimo nieprzyjemnego charakteru zabiegu (związany z wrastającymi paznokciami, niezwykle bolesna sprawa) zapewniła mi maksymalny komfort psychiczny i fizyczny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Wachowiak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Maria Dąbrowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

MEDYK NZOZ
Fabianki 87 b
87-811 Włocławek

Pierwszy lekarz, który tak naprawdę poważnie potraktował moje dolegliwości. Wystarczyło skierowanie do specjalisty. Choroba, na którą się nie umiera, a bardzo przeszkadza w życiu. Poczułam się wreszcie rozumiana. Patrzy na mnie kompleksowo. Nie jestem przypadkiem chorobowym a człowiekiem z całym bagażem różnych uwarunkowań. Mieszkam teraz dalej, ale wolę zostać przy tym lekarzu.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Katarzyna Kisielnicka-Walewicz

ulica Chemików 17/108
87-800 Włocławek

Pani doktor badała mojego synka w trakcie dyżuru w poradni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Bardzo miła z dobrym podejściem do dziecka. Zbadała i postawiła dobrą diagnozę. Zapisała odpowiednie leki. Lepiej niż w mojej poradni poz.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Maria Sobieska-Lechowicz

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, trafiłam teraz na ten ranking, bo szukam kontaktu w celu polecenia tego lekarza znajomym (moje dzieci już dorosły). Pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, jest osobą bardzo skromną, pracowitą i kompetentną. Dzięki niej przestałam faszerować dzieci antybiotykami i zaufałam homeopatii, metodzie leczenia, która kompleksowo wyregulowała ich organizmy zarówno pod względem psycho jak i somatycznym. zyczę każdemu dziecku( oraz rodzicom) spotkania Pani doktor i prowzadzenia przez ...

lekarz Agnieszka Poturalska

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Co tu dużo pisać, Pani Doktor to jest najlepszy lekarz dziecięcy z jakim do tej pory miałam kontakt. Pełen profesjonalizm i to co w dzisiejszych czasach jest w mniejszości - lekarz z ludzkim, empatycznym podejściem zarówno do dziecka, jak i jego rodzica. POLECAM!
Niestety, ale w moim przypadku Pani doktor nie wykazała się zbytnio kompetencją. Byłam na wizycie z córeczką jak miała dwa miesiące. Fakt, że od razu zauważyła po wyglądzie że ma podniesiona bilirubinę, ale jeśli chodzi o asymetrię ułożeniową zdiagnozowała źle. Fizjoterapeuta zdiagnozował odwrotnie i na szczęście gdyby nie mój upór i intuicja, że coś jest nie tak córeczka do tej pory nie byłaby rehabilitowana. Druga rzecz - brak uprzejmości. Córeczką ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Nowakowski

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

Lekarz Nowakowski leczył mnie i moje rodzeństwo a teraz leczy moje dzieci.Świetny lekarz polecam wszystkim :)

lekarz Janina Plichtowicz

Usługi psychologiczne
Wieniawskiego 1/87
87-800 Włocławek

Przemiła Pani doktor, do tej pory trafne diagnozy, skuteczne leczenie, zawsze wyjaśni jak postępować przy chorobie. Lubi dzieci, ma wspaniały kontakt z nimi jak i z rodzicami. Polecamy z czystym sercem! :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Celmer-Szymańska

Rakutowska 9
87-800 Włocławek

Najlepszy Pediatra jaki pojawił się na naszej drodze . Bardzo kompetentna,przyjazna małemu pacjentowi . Wspaniały kontakt z Rodzicem . Jej troska o zdrowie dziecka nie kończy się wraz z zamknięciem drzwi od gabinetu . Jest bardzo zaangażowana ,rzadkość w tych czasach . Polecamy ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksandra Makarewicz

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej
Moniuszki
87-800 Włocławek

Pani doktor zna się na poprawianiu włosów oraz podzianiu krajobrazu za oknem!!!! Przejawia lekceważący stosunek do rodziców swoich pacjentów. Nadaje się do zdiagnozowania kataru Z alergia pokarmową sobie nie radzi. 3 miesięcznemu dziecku zrobiła testy alergiczne na co pani Kierownik renomowanego laboratorium zareagowała zdziwieniem ,ponieważ wiarygodne są one po ukończeniu przez dziecko 4 lat. Na koniec stwierdziła wyłudzanie mleka na koszt NFZ!!!! Bezczelność

dr n. med. Janina Dwornikiewicz

Neonatolog, Pediatra

Sucharskiego 10
88-100 Włocławek

Lekarz z wiloltnią praktyką i ogromną wiedzą. Pani doktor leczyła moje dzieci,a teraz wnuki. Zawsze skuteczie,dziekuję:)

lekarz Elżbieta Bednarska-Białek

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Wojska Polskiego 18C bud. B/2
87-800 Włocławek

Rzeczowa i sympatyczna konsultacja. Polecam! Pani Doktor jest otwarta na pacjenta i umie słuchać. Wnikliwie traktuje wszystkie objawy
Opinia dodana przez: Wojtek