Lekarze Pediatra Zabrze

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Paderewskiego 2
Zabrze

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Beata Kisiel-Latkowska

Neonatolog, Pediatra

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota

lekarz Danuta Dudzik-Lewecka

Revitamed
Kondratowicza 1
41-800 Zabrze

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Podejście do dzieci na medal. Bardzo komunikatywna, cierpliwa
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Małgorzata Rusek-Zychma

Klinika Ogólnopediatryczna
Zabrze

Lekarz warty polecenia leczy moje dzieci już od kilku lat mam pełne zaufanie nigdy nas nie zawiodła oddany lekarz z ogromnym doświadczeniem i intuicją

lekarz Marta Bittner

ul. 3 Maja 340f/15
41-800 Zabrze

U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna

Małgorzata Barć-Czarnecka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Zabrze

Pediatria z powołania .., nic więcej do dodatnia nie mam .... pełne zaangażowanie i pomoc . ❤️❤️❤️❤️😉😉😉❤️❤️❤️❤️😉
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Elżbieta Borawska-Dziadek

ul. Klonowa 8/30
41-800 Zabrze

Najlepsza Pani Doktor, jaką mieliśmy okazję poznać. Pani Ela zna się na swojej pracy, każdy problem na spokojnie wytłumaczy uspokoi zdenerwowanego Rodzica. Leczy Dzieciaki naprawdę bardzo mądrze, skończyły się niepotrzebne antybiotyki. Pani Doktor nasz nie lekki przypadek traktuje z wielkim sercem Doradzi pomoże skieruje. Wielkie dzięki Pani Elu. ❤
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Zenon Halaba

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Ciołkowskiego 14/4
41-818 Zabrze

Lekarz godny polecenia, znam go od trzydziestu lat Pozdrawiam serdecznie E. Lautsch ( SZYMAŃSKI os.Kopernika)
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Beata Chodór

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Pani Beatka to najlepsza Kardiolog jaką spotkałam, jest dokładna, empatyczna, ma bardzo dobre podejście do dzieci przez co uwielbiają wizyty w poradni. Prawdziwy lekarz z powołania i sercem na dłoni oby było więcej takich kardiologów. ♥️
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Robert Szylo

Wolności 321/5/7
41-800 Zabrze

Fantastyczny lekarz. Konkretny i sympatyczny. Mam pełne zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Polecam!

dr Lidia Kajdas

ul. Władysława Broniewskiego 5/45
41-800 Zabrze

Razem z moją Tosią jesteśmy bardzo zadowoleni, ze możemy leczyć sie u tak dobrego lekarza. Zawsze Pani Doktor potrafi wszystko wytłumaczyć w tani sposób, że wychodząc z gabinetu jestem z mężem pewna, że wszystko wiemy na temat danej choroby jaka przechodzi nasze dziecko. Lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Pamela

lekarz Małgorzata Rusek

Alergolog, Pediatra

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz. Pełen empatii i wyrozumiałości. Pani doktor patrzy na pacjenta całościowo. Zbiera dokładny wywiad i dostosowuje terapię do efektów. W razie pogorszenia stanu zawsze znajdzie miejsce, aby pacjenta przyjąć. Polecam serdecznie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. !
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog, Internista

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

lekarz Aleksandra Krzemień

ulica Miła 4
41-810 Zabrze

Fenomenalny lekarz, w mojej opinii z powołania. Wybitny specjalista. Diagnozy zawsze trafne. Nigdy się nie zawiedliśmy. Korzystamy z usług Pani doktor od 2013 roku. Polecam każdemu rodzicowi.
Opinia dodana przez: Kamil C

lekarz Ewa Grzywna-Rozenek

Gabinet Lekarski Zabrzańskiego Towarzystwa Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
ulica Wyciska 5
41-806 Zabrze

P.Ewa to nie tylko wspaniały specjalista ale także cudowny człowiek.Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi,że zawsze pomaga w potrzebie.Szczerze polecam -zadowolona pacjenka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Sylwia Marciniak

ul. Leszczynowa 25A/4
41-806 Zabrze

Świetna neonatolog, zajmowała się w szpitalu moją córką. Zdecydowanie polecam. Świetna neonatolog, zajmowała się w szpitalu moją córką. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marcelina

lekarz Ewa Kadela-Lewczuk

Jordana 115
41-813 Zabrze

Lekarz godny polecenia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Tomasz

Sonia Klepaczka

Dubiela 3a lok. 2
41-800 Zabrze

Ujmę to tak w życiu trafiałem na różnych lekarzy, łapiduchów, rzemieślników i ludzi z powołania. Pani Sonia z całą pewnością należy do nielicznej grupy lekarzy z powołania dla, których najważniejsze jest zdrowie i życie człowieka. Serdeczne podziękowania dla Pani Soni za jej empatię i człowieczeństwo.
Opinia dodana przez: Michał

Alina Orlicka-Kuciera

Reymonta 34/13
41-800 Zabrze

Bardzo polecam Panią doktor! Poświęci czas pacjentowi, duża wiedza i kompetencja. Uważnie słucha i odpowiada na pytania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jadwiga Stankiewicz

Rehabilitant, Pediatra

Wita Stwosza 21
41-800 Zabrze

Lekarz z powolania od wielu lat! Moim zdaniem Pani doktor ist wzorowym Kandydatem na tytuł „Wyjątkowy lekarz” w Konkursie im. prof. Zbigniewa Religi. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Bogdan H.