Lekarze Pińczów

dr Andrzej Skrętek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pińczów

Dr. Skrętek prowadzil moje 2 ciaze i jestem zadowolona z jego opieki w tym czasie.

lekarz Michał Karcz

Zakład Opieki Domowej
3 Maja 14
28-400 Pińczów

Polecam w 100% pana doktora. Bardzo empatyczny, kompetentny z dużą cierpliwością oraz delikatnością podczas badań i zabiegów. Prowadziłam ciążę u doktora Michała i na pewno wrócę podczas kolejnej.

lekarz Piotr Kusak

28-400 Pińczów

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Grażyna Mazur-Bałdyga

Dermatolog

Plac Wolności 6/2
28-400 Pińczów

Polecam panią doktor. Podejście do pacjenta pełne profesjonalizmu. Cierpliwie wszystko wytlumaczy. Super podejście do dziecka. I co najważniejsze, leczenie skuteczne. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

Aneta Guzik

ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Pińczów

Witam, Piękna Kobieta ! Bardzo mądra, miła i uprzejma, Posiadająca dużą wiedzę medyczną, dużo czasu poświęca pacjentom, rozumie chorego, wspaniale potrafi dobrać zabiegi lecznicze, służąca radą i pomocą. Takich lekarzy nam potrzeba ! Polecam, Bo dzięki tej Pani Lekarce i jej pomocy czuję się zdrowszy. Dziękuję za opiekę i serdecznie pozdrawiam. Wacław z Przemyśla.
Opinia dodana przez: Wacław

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

28-400 Pińczów

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Joanna Piekoszewska

Plac Wolności 6/2

dr n. med. Sebastian Grzyb

Neurochirurg

Legionistów 19/6
28-400 Pińczów

Dr n.med. Sebastian Grzyb to doskonały lekarz, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Uratował mi mamę, czy można napisać coś więcej chcąc oddać wdzięczność jaką czuję?
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Aneta Mikurda-Czerw

ul. gen. Władysława Sikorskiego 2F
28-400 Pińczów

Byłem ostatnio na wizycie,zostałem przyjęty szybko i sprawnie.Pani doktor prawidłowo usunęła mi zęba,który był do chirurgicznego usunięcia.Polecam
Opinia dodana przez: Alx

Barbara Kartasińska

Internista, Reumatolog

NOWOCZESNE CENTRUM MEDYCZNE OKOKLINIK SP. Z O.O.
Batalionów Chłopskich
28-400 Pińczów

Jest dobrym lekarzem z dużym doświadczeniem

lek. dent. Wioletta Piątek

NOWOCZESNE CENTRUM MEDYCZNE OKOKLINIK SP. Z O.O.
Batalionów Chłopskich
28-400 Pińczów

Polecam w 200%. Wiedza i gabinet Pani Doktor robi wrażenie. Nie ma tak dobrego gabinetu w tej okolicy.
Opinia dodana przez: Tomek. K

lekarz Józef Mazur

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Klasztorna 6
28-400 Pińczów

Odradzam! Pan doktor nie posiada aktualnej wiedzy, nie słucha pacjentki gdy ta pokazuje wyniki badań, naraża zdrowie na szwank. Wymyśla pacjentce endometrioze i inne jednostki chorobowe bez zleconych badań, na "czuja" gdy te zostały wykluczone przez najlepszych specjalistów w Polsce. Nie pomaga, nie odnosi się do problemu, z którym pacjentka się zgłasza a dodatkowo przyjmuje będąc mocno przeziębionym, kichając i smarkając pacjentce w twarz. Polecam poszukać kogoś bardziej kompetentnego.

lekarz Henryk Błaszczyński

28-400 Pińczów

Najgorszy lekarz na jakiego mozna trafic. Sam fakt ze lekarz chodził z rozpieta koszula tak samo mnie badal bylo okropne. Jego podejscie do mnie również. Zglaszacac sie z saczacymi sie wodami w 7 mies ciąży, podszedl do mnie i powiedział ze moglam sie w domu polozyc a nie przychodzić do szpita. Wykonujac.badanie stwierdzil ze boli go reka i nie bedzie sie meczyl bo dziecko jest za bardzo ruchliwe zeby zbadac ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Alojzy Herzyk

Internista, Reumatolog

ul. 3 Maja 14
28-411 Pińczów

Z lekarzem nie ma kontaktu logicznego! Nie odpowiada na najprostsze zadane pytania, nie potrafi poradzić sobie z komputerem, teleporada w jego wykonaniu jest niemozliwa- nie dosłyszy, nie potrafi sam wykonać telefonu do pacjenta, trzeba samemu godzinami dzwonić do dr i modlić się, że być może tym razem uda mu się trafić w przycisk zielonej słuchawki! Jest zagubiony, nie potrafi powtórzyć o co pytało się go przed chwilą. Pan dr stanowi ...

lekarz Michaił Piecewicz

Psychiatra

3-ego Maja 20
28-400 Pińczów

Zupełnie nie interesuje się pacjentami. Nie ma w nim krzty empatii i zrozumienia. Podchodzi olewczo do trybu leczenia a na jakiejkolwiek zgłoszenia o pogorszeniu stanu zdrowia reaguje zwykle wzruszeniem ramion i wpisem z oddziału.

lekarz Wojciech Drejza

Oddział Pińczów
Łąkowa 2a
28-400 Pińczów

Stanowczo odradzam kontakt z tym panem. Gburowaty mruk, dla którego pacjent jest złem koniecznym. W słowniku tego pana nie ma pojęcia empatia. To jeden z tych, co to wszystko wiedzą najlepiej. Współczuję tym którzy wezwą karetkę i na niego trafią.
Opinia dodana przez: jarman
{'id': 3207, 'name': u'Pi\u0144cz\xf3w'} Internista