Lekarze Pionki

lekarz Michał Jędrasek

Zdrowie
26-670 Pionki

Najlepszy Pediatra w Pionkach i okolicach Bardzo miły i sympatyczny lekarz z powołania. Z tym ogromną wiedzą i zaangażowaniem
Opinia dodana przez: Michał Bajko

lek. dent. Grzegorz Abramowicz

Szpital Rejonowy
ulica 15-Stycznia 1
26-670 Pionki

Nie szukam innego lekarza i polecam go wszystkim znajomym! :)
{'id': 18595, 'name': u'Pionki'} Psychiatra
                                       lekarz Katarzyna Dziwisz

lekarz Katarzyna Dziwisz

Psychiatra

SPZZOZ
ulica Sienkiewicza 29
26-670 Pionki

Lekarz godny polecenia. Pani dr bardzo konkretna, z wyczuciem pacjenta. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Chodzę do Pani dr zarówno z przeziębieniem syna jak i z dziadkiem ze sprawami psychiatrycznymi.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Modrzewska-Lesisz

Internista, Endokrynolog

Poradnie specjalistyczne
Henryka Sienkiewicza 29
26-670 Pionki

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka

lekarz Lidia Grochowska

Biała 2
26-670 Pionki

Super lekarz! Pani doktor dokładnie bada, poświęca odpowiednio dużo czasu i co najważniejsze nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami!
Opinia dodana przez: Joanna

Maria Walencik

Gastroenterolog, Internista

Kolejowa 13
26-670 Pionki

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

lekarz Grzegorz Krakowiak

Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Centrum
Leśna 15
26-670 Pionki

Najlepszy lekarz na świecie! Niezawodny, wspaniały człowiek. Dziękujemy za wszystko całą rodziną i życzymy żeby dobro zawsze do Pana wracało.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Waldemar Studniarz

Gabinet Lekarski Chirurgiczny Waldemar Studniarz
Mickiewicza 4
Pionki

Jako lekarz jest osobą nieodpowiedzialną, podejmuje decyzje w dziedzinach zdrowia co do których nie ma kompetencji, przygotowania merytorycznego i doświadczenia zawodowego. Jest zagrożeniem w leczeniu niektórych pacjentów, bo dla niego liczą się pieniądze i układy, a nie pacjent.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Olaf Kalisz

Poradnie specjalistyczne
Henryka Sienkiewicza 29
26-670 Pionki

Jest to wspaniały, kompetentny, rzetelny z powołaniem lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwy i z podejściem do pacjenta. Pierwszy raz trafiłam do okulisty i cieszę się że akurat na Pana doktora. Z całym sercem polecam swoim i bliskim znajomym.
Opinia dodana przez: Bernadetta

dr n. med. Paweł Walaszek

Gabinet Lekarski Położniczo-Ginekologiczny
26-670 Pionki

Uprzejmy, miły, sprawił że człowiek sie nie stresuje. Bardzo spokojny człowiek i wielkim sercem. Polecam.
Opinia dodana przez: Wacław
Pierwsza wizyta prywatna, potem po sugestii lekarza państwowa. Lekarz niesamowity, uczciwy, miły, ciepły człowiek.Poświęca czas każdemu i przede wszystkim słucha pacjenta. Wręcz namawia na badania na kasę chorych. Przyjął mnie mimo, iż nie było już wolnych miejsc.Profesjonalne podejście do pacjenta.Jestem umówiona niedługo na zabieg/operację żylaków więc następny komentarz niedługo.

lekarz Magdalena Ozga

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Centrum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Mickiewicza 26
26-670 Pionki

Pani Dr.Ozga jest najlepszą Panią doktor na świecie :) , nie znam lekarza, który zawsze ma czas dla pacjenta i świetnie leczy . Polecę Ją każdemu :)
Opinia dodana przez: Agnieszka
Pan Doktor bardzo mi pomógł w diagnozie. Dolegliwości trwające kilka lat ... mam nadzieje ze niebawem się skończą. Ogromny plus za dostępność dla pacjenta. Z wyrazami szacunku Joanna Wolska
Opinia dodana przez: Joanna Wolska

Agnieszka Cieślakowska

Dermatolog

Sienkiewicza 29a
Pionki

mam problem z trądzikiem. Wizyta trwała 5min. Pani doktor nawet się dokładnie nie przyjrzała mojemu problemowi. Wypisała mi małą buteleczkę leku za 50zł, który mi zbytnio nie pomógł. Dopiero jak się zaczęłam wypytywać o chorobę to mi powiedziała kilka słów.

dr Paweł Mazur

NZOZ Gołebiów
Radom Paderewskiego 6
Pionki

Bardzo dobry, kompetentny i pomocny lekarz. Dzięki Jego wnikliwości, zainteresowaniu i oczywiście dobrej diagnozie dzisiaj żyję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Emil Rojek

Pulmonolog

SPZZOZ
ulica Sienkiewicza 29
26-670 Pionki

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz konkretny ma dużą wiedzę i doświadczenie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo mi pomógł jest moim lekarzem od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł

lek. dent. Marta Szeremeta

Przychodnia Centrum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Mickiewicza 26
26-670 Pionki

Pani stomatolog podpilowala mi zdrowy ząb żeby pasował do innego, który nadlewala i nie mogła dopasować kształtu. Wiec postanowiła pojsc na skróty i zepsuć zdrowy ząb. Brawo. Beznadziejna dentystka.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Włodzimierz Wieteska

Leśna 6/14
26-940 Pionki

Godny polecenia lekarz ginekolog. Bardzo mi się podoba jego profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze czuję się swobodnie podczas badań wykonywanych przed p. doktora.
Opinia dodana przez: Agata

Marek Walencik

Kardiolog

Kolejowa 13
26-670 Pionki

Leczy moją Matkę. Wspaniały człowiek. Godny polecenia. Kompetentny w kardiologii i internie. Podmiotowe podejście do pacjenta. Marianna
Opinia dodana przez: Marianna

Magdalena Kubisiak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
26-670 Pionki

Wyrywałam dolną 8semkę u Pani doktor. Zabieg był wykonany ok, jednak nie udzieliła porad jak postępować z nim dalej poza "niech Pani nie pije dzisiaj ciepłego i przykładać sobie lód". Przez cały zabieg, ani razu nie spytała czy wszystko jest okej i w ogóle nic do mnie nie mówiła - była bardziej zainteresowana rozmową ze swoją "asystentką"? o rzeczach zupełnie niezwiązanych z zabiegiem, ani pracą. Dodatkowo widać, że sprzęt, który ...