Lekarze Pisz

lekarz Grzegorz Mazurek

SPZOZ Szpital Powiatowy
12-200 Pisz

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Pomogl nam gdy synek przechodził potocznie zwana 3 dniowke. Dokładnie wytłumaczył co należy robic, co podac dziecku gdy wymiotowalo i miało biegunkę. Dzięki konsultacji Pana Doktora synek szybko doszedł do siebie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Konończuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

NAZOZ
12-200 Pisz

najlepszy pediatra w Piszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Anna Wawrzyniak

Wiśniwa 6
12-220 Pisz

Było to dawno ,kilka lat temu kiedy moje dzieci były jeszcze w wieku przedszkolnym, bardzo pomogła mojej córce, choć to była niedziela wielkanocna , cóż choroba nie wybiera pory.Jeśli ktoś pyta mnie o dobrego lekarza z Pisza to tylko polecam panią doktor Wawrzyniak
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z intuicją. Rozumie potrzeby i pomaga. Szuka chorób, a nie kasy.
Opinia dodana przez: K

lek. dent. Ilona Skrodzka

Dworcowa 11/1
12-200 Pisz

Bardzo miła i fachowa obsługa leczę zeby u pani Ilony od kilku miesiecy i jestem zadowolona polecam każdemu :)

lekarz Izabela Polit

Laryngolog

Dworcowa
Pisz

Pani jest specjalista otolaryngologiem.Bardzo uprzejma itak niesamowicie,dokladna,z duzym doswiadczeniem zawodowym,Bardzo polecam,warto przyjechac na wizyte nawet z daleka.Zaskoczyla mnie zyczliwym podejsciem i skutecznoscia leczenia.
Opinia dodana przez: matros25

lekarz Paweł Agaciak

Kościuszki 8 A
12-200 Pisz

absolutnie pełen profesjonalizm godny polecenia , przy tym miły ,uprzejmy i rzetelny taki stomatolog to nie tylko lekarz,ale również człowiek z pasją.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Boroń

Leśna 18
12-200 Pisz

Bardzo konkretny lekarz. Umiejętne podejście do pacjentki i bardzo dobry bezstresowy kontakt. Zainteresowany problemem, uprzejmy. Zawsze można zwrócić się o pomoc, poradę, czy zadzwonić. Mam za sobą dwukrotne skuteczne leczenie. Jest moim lekarzem i jestem zadowolona z Jego opieki. A długo stroniłam od tego rodzaju wizyt,.. to teraz całkowicie zmieniłam zdanie.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Roland Olencki

Gabinet Stomatologiczny
12-200 Pisz

Gorąco polecam Pana Rolanda. Super człowiek, super podejście, bezstresowe leczenie. Zawsze wie co zrobić aby wizyta w jego gabinecie była komfortowa. Posiada sprzęt, którrgo brakuje innym dentystom. Robi na miejscu RTG a nie wysyła ze skierowaniem, posiada także mikroskop. Bardzo polecam. Wysoki poziom usług.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Stanisław Falkowski

Gabinet Ginekologiczny
12-200 Pisz

Kompetentny,miły i przede wszystkim delikatny. Tłumaczy każde badanie które wykonuje. Udziela bardzo wyczeprujących odpowiedzi. Stwarza miłą atmosferę dzięki czumu nie czułam skrępowania i wstydu :) Po wizytach u kilku lekarzy w końcu znalazłam odpowiedniego. Z całą pewnością mogę polecic Pana doktora innym kobietom.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty zostało mi wszystko wytłumaczone kolejny termin wizyty wyznaczony bardzo polecam

lekarz Anna Grek

Psycholog

Gizewiusza 13 pok. 23
12-200 Pisz

Polecam. Byłem na prawdę w bardzo trudnej sytuacji zyciowej, myślałem, że nikt i nic mi nie pomoże. Pani Grek jest osoba bardzo kompetentną, posiada dużą wiedzę i potrafi ja wykorzystać.

lekarz Hanna Kurpiewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

12-200 Pisz

Osobiście bardzo doceniam cierpliwośc dr. Kurpiewskiej. Zawsze starała się być dla mnie wyrozumiała i pomagać jak mogła. Myśle, ze jest dobrym lekarzem i jako lekarz POZ ma dobre kompetencje. Nawet jesli cos wykracza poza jej wiedze stara sie doradzic. Widze czasem negatywne komentarze na temat roznych lekarzy. Niektore sa wyolbrzymione. Lekarz w swoim miejscu pracy nie jest niezalezny. Pracuja z lekarzem recepcjonistki, pielegniarki, przelozeni itp. Lekarz jest tez zalezny od ...

lekarz Grzegorz Zakrzewski

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Sławomir Kalinowski

12-200 Pisz

Wspaniały specjalista, cierpliwy, empatyczny, słucha i tłumaczy, indywidualne podejście powoduje, że lekarz staje się godny zaufania. Nie bagatelizuje obaw pacjentki, stara się wysłuchać, zrozumieć i pomóc. Według mnie nie ma lepiej wykwalifikowanego lekarza w okolicy, do tego jest miły i delikatny. Polecam wszystkim paniom.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Ewa Grzesiewska

Dermatolog, Wenerolog

Różana 2
Pisz

Rejestracja nagminnie nie odbiera telefonów... - przez takie podejście do pacjenta (klienta), nie można umówić terminu, odwołać, ani zmienić. Tutaj się nie szanuje pracy.

lekarz Maria Falkowska

Różana 1
12-200 Pisz

Pani doktor jest niesamowicie sympatyczna i przyjazna. Łatwo nawiązuje kontakt i po chwili rozmawia się z nią jak ze znajomą. Wszystko tłumaczy, daje wskazówki, mówi co robić aby wzrok się poprawił. Za każdym razem gdy jestem w gabinecie robi mi wszystkie badania, mówi co widzi. Bardzo kompetentna, a do tego niespotykanie miła.

lekarz Tomasz Rydzewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia
Henryka Sienkiewicza 4/34
12-200 Pisz

Pełen profesjonalizm. Bardzo rzeczowy lekarz z dobrym podejściem. Poprowadził wszystko do końca nawet po szpitalu.Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Roman Jagodziński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia
Henryka Sienkiewicza 4/34
12-200 Pisz

Wizyta w przychodni przy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży u lek. Jagodzińskiego w dniu 17 luty 2023.Moja opinia jest negatywna . Typ niezaangażowanej ignorancji w stosunku do mnie . Na pytanie jak obniżyć zbyt wysoki testosteron ? Pan Jagodziński zaleca WYCIĘCIE JĄDER ...kastrację. Zdecydowanie nie polecam . Boguslaw.
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Jarosław Rachubiński

Anestezjolog

12-200 Pisz

Wspaniały doświadczony lekarz, kompetentny, kulturalny, uprzejmy, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia chorego jest bardzo empatyczny wobec rodziny pacjenta.
Opinia dodana przez: Barbara