Lekarze Połczyn-Zdrój

lekarz Krzysztof Niedzielin

Internista, Gastrolog

78-320 Połczyn-Zdrój

Świetny lekarz, fachowa pomoc, w 100% pomoże każdemu. Nie musi o nic pytać pacjenta, a już daje najlepsze możliwe rozwiązania do zrealizowania.
Opinia dodana przez: Radek K

lekarz Adam Cwynar

5 Marca 10
78-320 Połczyn-Zdrój

OKULISTA Z POWOLANIA BARDZO MILY KONKRETNY TLUMACZY W CZYM JEST PROBLEM DORADZA JEST CHCE POPROSTU POMOC W PROBLEMIE ANGARZUJE SIE W POMOC PACJENTOWI BADA DOKLADNIE BARDZO DOKLADNIE !NIE NA ODPIERDZIEL JAK TO SIE ZDARZA!

lekarz Robert Sakała

78-320 Połczyn-Zdrój

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Paweł Rydz

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Wojska Polskiego 31B/4
78-320 Połczyn-Zdrój

Podczas pobytu w sanatorum Gryf byłam pod opieką dr Rydz . Lekarz słucha pacjenta, udziel porad, jest życzliwy. Polecam.
Opinia dodana przez: klara

lekarz Walery Grigoriew

ul. Traugutta 41
78320 Połczyn-Zdrój

Lekarz godny polecenia. Przyjął moją mamę, mimo że nie była umówiona. Bardzo uprzejmy, zajął się nią bardzo rzeczowo. Profesjonalny, ale co najważniejsze z ogromnym sercem.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Jerzy Ulrich

Połczyn-Zdrój

Bardzo polecam. Godny zaufania, miły, uprzejmy, wszystko jasno i wyraźnie tłumaczy. Prowadził moje obie ciąże. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Jacek Dyk

Neurolog

78-320 Połczyn-Zdrój

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Możliwość konsultacji telefonicznych. po prostu świetny specjalista.

lekarz Andrzej Kindraczuk

Uzdrowisko Połczyn SA
ulica Zdrojowa 6
78-320 Połczyn-Zdrój

Bardzo miły, konkretny, bardzo fajnie nawiązuje kontakt z pacjentem, cierpliwie tłumaczy. Godny polecenia

lekarz Bogumił Banaszak

78-320 Połczyn-Zdrój

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Marek Makowski

Jana III Sobieskiego 8 lok. 1
78-320 Połczyn-Zdrój

Bardzo miły lekarz,podejście do dziecka rewelacyjne.Dokładnie tłumaczy chorobę i wszelkie zalecenia po wyjściu ze szpitala.Podczas pobytu w szpitalu często przychodzi do dziecka i pyta o stan. Pełen profesjonalizm.Polecam tego lekarza :)
Opinia dodana przez: rodzice
Zdecydowanie polecam tego lekarza, przede wszystkim kompetencja i doświadczenie, które odrazu da się wyczuć u Pani doktor, a z drugiej strony widać chęć podążania za nowymi trendami medycznymi. Zdecydowanie polecam!

lekarz Henryk Juszczyński

Internista, Kardiolog

ulica Wojska Polskiego 31B/4
78-320 Połczyn-Zdrój

..trafiłam do P.Dr.Juszczynskiego w poradni kardiologicznej w szpitalu . w Kwidzynie.. Poprzednio byłam u innych kardiologów.. dopiero P.Dr.Juszczynski pokazał , jak powinna przebiegać wizyta u ,,prawdziwego ,, kardiologa . Zero pośpiechu , spokój .pełne badania . tłumaczenie . Aż się wierzyć nie chce . że tak można .. Dziękuję Doktorze. Przywrócił mi Pan wiarę w pomoc lekarską . Z. K .
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Paweł Pawlicz

Urolog

78-320 Połczyn-Zdrój

Pan Doktor bardzo miły i kontaktowy.Pytał dokładnie o chorobę syna.Zrobił USG.Uspokoił nas i przekazał zalecenia.Polecam wszystkim tego Lekarza!
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Krzysztof Berent

Szpital Rejonowy w Połczynie Zdroju
Połczyn-Zdrój

Lekarz bardzo dobry. Prawidłowa diagnoza, przyjazne podejście do pacjenta,bardzo uprzejmy. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Andrzej Słabikowski

78-320 Połczyn-Zdrój

Z pewnością nie polecę tego lekarza. Trafiłam na jego oddział bo prowadzący mnie lekarz skierował mnie na cc. Tu zaś przygotowano mnie do cięcia łącznie z lewatywą i dezynfekcją brzucha. I wtedy pan dr stwierdził że nie ma żadnych wskazań lekarskich do tego sposobu rozwiązania porodu. Nie lekarz a wszechwiedzący znachor, który nie zbada, nie zrobi usg, nie zainteresuje się moją dokumentacją a już na oko wie, że nie ma ...

lekarz Jacek Borowski

"MEDYK" S.C. T. A. Kwaśniewscy
Grunwaldzka 29
78-320 Połczyn-Zdrój

Bardzo dobry lekarz wszystko na wysokim poziomie wiedza, doświadczenie medyczne i rzetelnie przekazane informacje o diagnozie i dalszym leczeniu.Polecam.
Opinia dodana przez: IzabelaH

lekarz Mariusz Lizak

Lekarz medycyny pracy

pl. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6 (dworzec PKS)
78-320 Połczyn-Zdrój

Nie mogę czytać tego bólu dupy tych ludzi w komentarzach. Przestańcie siać ferment wobec tego lekarza. Jeśli sami zostawiliście kulturę w domu to nie oczekujcie jej w gabinecie. Lekarz odbiera odrazu telefony, jest uprzejmy kontaktowy. Pan Mariusz podchodzi profesjonalnie zawsze do mnie i do innych, lekarz z powołania i szczery mówi co jest na rzeczy. Polecam tego lekarza.

lekarz Krzysztof Darski

Lekarz rodzinny

Wojska Polskiego 13
78-450 Połczyn-Zdrój

mojemu mężowi uratował życie , rozpoznał chorobę , dał skierowania , szybko skierował na leczenie . Myślę , że praca lekarza nie polega na patrzeniu w oczy i spełnianiu życzeń roszczeniowych pacjentów - polega na leczeniu ludzi chorych i ten lekarz to robi - kompetentnie i fachowo .

lek. dent. Joanna Winiecka

ulica 5-go Marca 12/5
78-320 Połczyn-Zdrój

Nie polecam tego rodzaju specjalisty. Nieprawidłowo prowadzone leczenie,nikt inny nie chciał się podjąć leczenia po Pani dr,wszyscy sugerowali rozpoczęcie leczenia od nowa. Tyle lat współpracy zakończyło się jedynie 'chudszym' portfelem a zęby wyglądają tak samo jak przed założeni aparatu.
Opinia dodana przez: Ania

Marek Zieliński

Kardiolog

Połczyn-Zdrój

Zachowanie tego lekarza pozostawia wiele do życzenia. Pan Zieliński pacjentów swych traktuje jak "największe zło", łaskę robi, że zbada a chorego który śmiał przeszkodzić- wita podniesionym głosem. Rozumiem, że można mieć zły dzień- każdy takie miewa, lecz jak wynika z opinii znanych mi mieszkańców Połczyna Zdroju- takie zachowania Pana Zielińskiego to nie "rzadkość". Idąc do Pana Zielińskiego, najlepiej mieć zdiagnozowaną chorobę... W bardzo nie dalekim czasie byłam zmuszona udać się ...