Lekarze Polkowice

mgr Marzena Busz-Piekarska

Logopeda

Gabinet przy Aptece "Pod Rokitnikiem"
Kard. Bolesława Kominka 5
59-100 Polkowice

Od dzieciństwa miałam wadę wymowy. Przez wiele lat chodziłam do logopedy, jednak efekt był mało zadowalający. Do Pani Marzeny trafiłam, jako osoba dorosła. Na zajęcia uczęszczałam przez prawie 3 lata. Osiągnięty efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Wiem, że nie byłoby to możliwe bez fachowej pomocy ze strony Pani Marzeny. Słowa nie oddadzą mojej wdzięczności i uznania dla pani zawodowego profesjonalizmu. Wizyty polecam wszystkim tym, którym wada wymowy przeszkadza w życiu ...
Opinia dodana przez: Iwona
Bardzo dobry fachowiec. Dostarczał mnie do szpitala z zawałem. Miał dyżur W pogotowiu. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Zbyszek

Bartłomiej Bobójć

PCUZ Polkowice
Polkowice

Tylko raz byłam pacjentką p. doktora i to na NFZ. Jestem zdumiona, że ten młody człowiek z dużą wiedzą, tak niewyobrażalnie miło potraktował mnie, pacjentkę, która mogłaby być jego matką. Wybieram się do p. doktora z zupełnie innym schorzeniem i ufam, że mi pomoże
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Joanna Pelak

Internista, Gastrolog

ul. Józefa Chełmońskiego 5/5A
59-100 Polkowice

Nikt mi nie potrafił pomóc, przyszedłem na gastroskopie gdzie opowiedzialem swoje objawy. Pani pelak zasugerowała celiakie, trafnie jestem wdzięczny za uratowanie mnie od ciągłego cierpienia, zaden lekarz ,,gastrolog'' nie wpadł na to a dodam że juz miałem gastroskopie robioną przed tą, trafną. jeszcze raz dziekuje i takich lekarzy potrzeba w tej sluzbie zdrowia a nie ludzi co siedzą w gabinetach za kare.

lek. dent. Danuta Grech-Janowiak

59-101 Polkowice

Bez żadnych wątpliwości najlepsza w Lubinie i okolicach. Z czystym sumieniem polecamy panią doktor. Ogromna wiedza, kompetencje, profesjonalizm. Subtelna, zawsze uśmiechnięta i co bardzo ważne - wspaniałe podejście do małych pacjentów. Efekt leczenia powalający. Dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Aleksander

Jerzy Piekarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Kolejowa 23
59-100 Polkowice

rewelacyjny,przyjacielski skory do wyjasnień swietne podejscie do pacjeta oraz niesamowite podejscie do zycia zawsze delikatny i konkretny polecam z szczerego serca!!!!!!!!!!!!

lekarz Leszek Szklarz

Internista, Lekarz rodzinny

59-101 Polkowice

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Pańszczyk

Chelmońskiego 5a
59-100 Polkowice

Lekarz godny zaufania - konkretny, kompetentny, z ogromną wiedzą, indywidualnym podejściem do pacjenta, uprzejmy i życzliwy. Niewielu jest tak dokładnych fachowców, niewielu jest tak wspaniałych ludzi. Powinien być wzorem dla innych lekarzy!
Opinia dodana przez: A.

lekarz Elżbieta Koczur-Szozda

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Dolnośląskie
ulica kard. Bolesława Kominka 7
59-101 Polkowice

Pani doktor to wspaniała kobieta 💐. Ogromne doświadczenie w wykonywanej pracy. Cudowne podejście do pacjenta ♥️. Wspaniały człowiek i onkolog 💐.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jolanta Węgierska-Januszkiewicz

Psychiatra, Pediatra

ulica Skalników 35/6
59-101 Polkowice

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, zawsze dobrze diagnozuje. Prowadzi moje dzieci od urodzenia. Życzliwa, kompetentna. Ufam Pani doktor całkowicie jeśli chodzi o zdrowie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jarosław Jaroszewski

Kominka 5A
Polkowice

Bardzo dobry specjalista ,który przeprowadził u mnie profesjonalny zabieg .Usunął mi część jelita na której był ogromny polip i kilka mniejszych.Dzięki Jego profesjonalizmowi szybko wracam do pełnego zdrowia.Ponadto jest bardzo serdecznym człowiekiem.Chylący czoła pacjent z Chojnowa.

Agnieszka Dryhusz-Olczak

Rehabilitant dziecięcy

SMYK Usługi rehabilitacyjne
59-100 Polkowice

Chodzę do pani Agnieszki od 1,5 miesiąca mój synek ma problem z napięciem tzw. wiotkość mięśniowa. Wszystko nam pani wyjaśniła lepiej niż nie jeden lekarz(a byliśmy u kilku specjalistów), a Tomaszek pięknie ćwiczy i zmienia się niesamowicie!!Polecam tą rehabilitantkę każdemu kto potrzebuje pomocy, naprawdę pani jest niesamowita!

lekarz Paweł Szulc

59-101 Polkowice

Dr.znieczulał mnie do cięcia cesarskiego, świetny, z poczuciem humoru ,nie bałam się zabiegu, czułam się bezpiecznie, wszystko wyjaśniał po kolei co i jak. Jak iść to tylko do Pana P.Szulca . Pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Agusław

lekarz Marek Kowalczyk

ulica Skalników 33/5
59-101 Polkowice

Witam, polecam z czystym sumieniem Pana Marka. Bardzo profesjonalny lekarz.

Katarzyna Zygmunt-Lasia

Rehabilitant dziecięcy

„Baby” Usługi Rehabilitacyjne Katarzyna Zygmunt-Lasia
Lubin, ul. Budowniczych 31A
Polkowice

Nie chce się powtarzać ale Pani Kasia to anioł a nie fizjoterapeuta. Trafiłam z 2- miesięcznym synkiem w celu sprawdzenia. Okazało się, ze pediatra przeoczyła mnóstwo nieprawidłowości, które na szczęście zobaczyła Pani Kasia. Spotykaliśmy się co1-2 tygodnie w zależności od potrzeb ale co najważniejsze, kiedy Pani Kasia widziała, ze moja praca z synkiem jest wystarczająca w domu umawiałyśmy się co dwa tygodnie. Nie naciąga, świetnie tłumaczy jak ćwiczyć, co się ...

Grażyna Piskórz

Ortodonta

Moniuszki 11B
Polkowice

Mi Pani poświęciła maksymalną ilość swojego czasu, wyczerpała tematy jesli chodzi o moje pytania. Zawsze gdy mialam jakies obawy czy nie jasnosci, Pani Gryżyna mnie uspokoiła i wytłumaczyła. Bardzo empatyczny i wyrozumialy lekarz z jakim spotkalam sie po raz pierwszy

Piotr Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

59-101 Polkowice

Najlepszy fachowiec W Polkowickiej przychodni. Leczę się U niego od 1980 roku. Zastępuje wszystkich specjalistów. Zawsze znajduje lepsze i tańsze zamienniki leków wystawiane przez niby specjalistów. Niby Fachowcy zawsze się z tym zgadzają -Twierdząc, że dobry wybór
Opinia dodana przez: Zbyszek

Mirosława Kocot

Gabinet lekarski
59-101 Polkowice

Miła i uprzejma Pani stomatolog. Leczy dobrze, ma czas dla pacjenta. Gdy nie chciało zadziałać znieczulenie, została specjalnie dla mnie po godzinach pracy czekając. Nie zagaduje podczas pracy, co jest komfortowe dla pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Andrzej Warchoł

kard. Kominka 2
59-100 Polkowice

bardzo dobry Lekarz,jestem jego pacjentką od zawsze i jestem zadowolona.

lekarz Jacek Jazy

Psychiatra