Mazowieckie Pomoc Psychologiczna

Wolny termin: 28 Maj o 14:00. Sprawdź inny.
Pomoc psychologiczna Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Pomoc psychologiczna Pszczyna mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Terapeuta, Terapeuta

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Jeśli ktoś mnie zapyta o dobrego psychologa to w 100% polecę właśnie tego specjalistę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Edyta Leszczyńska

mgr Edyta Leszczyńska

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

Zdecydowanie polecam. Świetnie podejście do pacjentka i odczuwalna poprawa ! Zaufałam i się nie zawiodłam.

Opinia dodana przez: Beata Czerwińska

mgr Joanna Mielniczuk

Trener, Terapeuta

Gabinet psychologiczny Joanna Mielniczuk
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 11
22-100 Chełm

Jakiś czas temu trafiłam do Pani Asi, ponieważ czułam się dotychczas bardzo nieszczęśliwa i przytłoczona różnymi problemami. Dzięki rozmową zrozumiałam, że każdy problem można rozwiązać wystarczy uwierzyć w siebie. Moje udręczanie się nad sobą nic nie dawało, jednak motywacja którą wywołała Pani Asia pobudziła we mnie chęć do działania i dążenia do celów. To świetna osoba i doskonały specjalista w swej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Renia81
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Psychoterapeuta, Pomoc psychologiczna

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
01-613 Śródmieście, Warszawa

Pani Magdalena pomogła mi zrozumieć siebie. Dzięki terapii u niej zmieniłam wiele w swoim życiu, czuję się pewniej, a objawy nerwicowe mocno zelżały. W czasie naszych spotkań czuję się zrozumiana i przede wszystkim słuchana. Dziękuję i polecam.

Opinia dodana przez: Karolina

Ciechanów

Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Jacek Załuski

mgr Jacek Załuski

Psychoterapeuta, Pomoc psychologiczna

Gabinet dietetyka (porady żywieniowe i diety indywidualne)
ul. Puławska 63 lok. 6