Lekarze Tomaszów Mazowiecki

lek. dent. Aleksandra Wróblewska

Koszuta Dental
Św. Antoniego 26
Tomaszów Mazowiecki

Aleksandra Wróblewska Wspaniała wyrozumiała troskliwą Jest przesympatyczna i bardzo dobra w swojej dziedzinie ma bardzo dobre podejście do osób . Dobrze doradzi pracę swoją bardzo dobrze wykonuje jestem zadowolony z pani Dobry człowiek
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Justyna Płusajska

Tomaszów Mazowiecki

Najlepsze podejście lekarza jakie do tej pory spotkałam. Miałam u Pani dr robione HSG i mimo tego ze to bardzo bolesne badanie to mile wspominam to dzięki Pani doktor:) byłam tak zadowolona że jeśli bym mogła to chętnie bym ja uściskała :)) Polecam, polecam bez końca!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Adam Lisik

pl. Tadeusza Kościuszki 9
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Robert Jędrychowicz

R-dent
O.Lange 11 b
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Godny polecenia, profesjonalistą. Profesjonalne podejście do młodego pacjenta, cierpliwy. Pierwszy stomatolog po którym syn był zadowolony, szybko i bez bólu.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Beata Szymczak

Legionów 84
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Cierpliwość, dokładność, wnikliwość są u pani podstawą przy stawianiu diagnozy. Jest pani b. dobrym lekarzem. Dla pacjenta jest pani wyrozumiała, tolerancyjna i miła oby takich lekarzy było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Zofia.

lek. wet. Marcin Sierant

Weterynarz

Lecznica
Tomaszów Mazowiecki

dobry lekarz, sumienny, ma podejście zarówno do zwierząt jak i do ludzi, wyczuwa się to ,że kocha zwierzęta i troszczy się o nie.Godny polecenia !!!!!!

lekarz Ewelina Głuch-Szor

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Osobiście mogę polecić tę Panią doktor jest konkretna jest lekarzem a przede wszystkim człowiekiem . Dziękuję Pani .
Opinia dodana przez: sławek

lekarz Ewa Jastrzębska-Szyszko

Laryngolog, Otolaryngolog

Polna 37

Pani doktor operowała mnie 2 razy, efekt wspaniały. Polecam

lekarz Cezary Malicki

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Konkretny, kompetentny, sympatyczny fachowiec lekarz doktor CEZARY MALICKI sprawil ze czuje sie gwiazda myslalam ze cale zycie bede kulala chodzla koslawo, a dzis pol roku po operacji smigam na obcasach i znow sie czuje atrakcyjna i nie wiem co to jest bol. Wielkie dzieki Panie Doktorze. Super facet pod kazdym wzgledem. Polecam jako operatora, lekarza to nie jest tylko moja opinia. Wszystkiego co najlepsze dla Pana Panie Doktorze pozdrawiam i ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Krzysztof Brucki-Stempkowski

Internista, Diabetolog

Barlickiego 15
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

Aneta Czupryniak

Nefrolog, Pediatra

Tomaszowskie Centrum Zdrowia - Oddział pediatryczny
Tomaszów Mazowiecki

wspaniały człowiek i lekarz z dużą wiedzą medyczną, uprzejma dla pacjentów i rodziny, godna polecenia, swój zawód wykonuje z powołania

lekarz Jacek Cimanowski

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lekarz, którego warto polecić. Słucha uważnie i podejmuje trafione decyzje. Leczę się od lat i na pewno mogę tylko polecić
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Piotr Frankowski

Józefa Montwiłła Mireckiego 90
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Super specjalista :-) Cierpliwy, kompetentny, dokładny i delikatny. Omawia z pacjentem plan leczenia. Leczy zęby pod mikroskopem. Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia również w podejściu do dzieci.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Andrzej Iwański

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz konkretny sympatyczny potrafi doradzic i wytlumaczyc ,polecam zawsze usmiechniety,dobry specjalista.
Opinia dodana przez: henryka

lekarz Ewelina Pokrywka

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lekarz tzn. Żadko spotykany. Interesuje się stanem pacjenta pod każdym kątem, stawia dobre diagnozy. Jednym słowem świetny lekarz. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Waldemar Bąk

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pan doktor jest godny polecenia,posiada duży zakres wiedzy,na wszelkie pytania zawsze ochoczo odpowiada,rozwiewa wszelkie wątpliwości chorobowe,skrupulatnie podchodzi do każdego z przypadku(miałem przyjemność kilka razy odbyc wizyte).
Opinia dodana przez: Krystian

lek. dent. Katarzyna Kubicka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Wszystko OK. Sympatycznie szybko niezbyt drogo. Wypełniania trzymają bardzo dobrze. Nieźle dobrany kolor do uzupełnienia jedynki.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Ewa Domżał

Barlickiego 15
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Leczymy zęby u Pani Ewy od wielu lat. Nigdy nie pojawił się żaden problem po leczeniu. Pani Dentystka tłumaczy kolejne etapy leczenia. Również cena jest przystępna,zwłaszcza, że usługi wykonane nie muszą być poprawiane. Serdecznie polecam szukającym miłego i profesjonalnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Elżbieta Krężlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARTDENTIS s.c.
ulica Zapiecek 16
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pani Doktor Krężlik to stomatolog godny zaufania i polecenia. Do gabinetu w Tomaszowie chodzimy całą rodziną. Korzystaliśmy m.in. z usług takich jak: wybielanie, lakowanie i ekstrakcje zębów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jacek Adamczyk

Chirurg ogólny, Urolog

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!