pomoc psychologiczna warszawa

Wolny termin: 23 Paź o 14:00. Sprawdź inny. # 1
Pomoc psychologiczna Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Pomoc psychologiczna   (+2 więcej)

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Pomoc psychologiczna   (+4 więcej)

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Jeśli ktoś mnie zapyta o dobrego psychologa to w 100% polecę właśnie tego specjalistę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Edyta Leszczyńska

mgr Edyta Leszczyńska

Pomoc psychologiczna   (+1 więcej)

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
Śródmieście, Warszawa

Zdecydowanie polecam. Świetnie podejście do pacjentka i odczuwalna poprawa ! Zaufałam i się nie zawiodłam.

Opinia dodana przez: Beata Czerwińska
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Joanna Mielniczuk

mgr Joanna Mielniczuk

Pomoc psychologiczna   (+4 więcej)

ul. Narbutta 40/15
Mokotów, Warszawa

Jakiś czas temu trafiłam do Pani Asi, ponieważ czułam się dotychczas bardzo nieszczęśliwa i przytłoczona różnymi problemami. Dzięki rozmową zrozumiałam, że każdy problem można rozwiązać wystarczy uwierzyć w siebie. Moje udręczanie się nad sobą nic nie dawało, jednak motywacja którą wywołała Pani Asia pobudziła we mnie chęć do działania i dążenia do celów. To świetna osoba i doskonały specjalista w swej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Renia81
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna   (+2 więcej)

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
Śródmieście, Warszawa

Pani Magdalena pomogła mi zrozumieć siebie. Dzięki terapii u niej zmieniłam wiele w swoim życiu, czuję się pewniej, a objawy nerwicowe mocno zelżały. W czasie naszych spotkań czuję się zrozumiana i przede wszystkim słuchana. Dziękuję i polecam.

Opinia dodana przez: Karolina