Problemy Z Funkcjonowaniem W Relacjach

Gabinet Psychoterapii Integratywnej
ul.Do Studzienki 63/102
Wrzeszcz, Gdańsk

Wolny termin: 29 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3
Katowice

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Łukasz
Psycholog Konin mgr Maria Imbierowicz

Prywatna
Branno, ul. Bukowa 21
62-586 Konin

Pani Maria to spokojna, ciepła i otwarta kobieta, terapia prowadzona przez nią dała mi siłę, czuję się coraz lepiej i dostrzegam pozytywne zmiany w moim życiu. Bardzo dziękuję Pani Mario!

Opinia dodana przez: Ewa

Agnieszka Suwada Całus Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Łukasiewicza 4/15
Oświęcim

Pani psycholog Agnieszka Suwada - Całus jest rzetelnym, zaangażowanym i skutecznym specjalistą. Wyróżnia się empatią, jest bardzo miła, a spotkania z nią to pełen profesjonalizm. Pomoże w najtrudniejszych problemach.

Opinia dodana przez: Ewa

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Lotnicza 24
Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry psychiatra w Ostrowie. Jeden z milszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Profesjonalna, dobrze dobiera leki.

Opinia dodana przez: magda
Seksuolog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
90-437 Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika
Psycholog dziecięcy  mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Kamil
Terapeuta Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Terapeuta, Seksuolog

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Bardzo życzliwa i sympatyczna terapeutka. Z mężemy byliśmy na kilkunastu spotkaniach i z czystym sumieniem polecam prace, a przede wszystkim skuteczność pani Ilony. Dziękujemy i życzymy kolejnych zadowolonych małżeństw!

Psychoterapeuta Poznań mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Jeżyckie Osiedle, Poznań

dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami

Marta Widera-Kędryna

Psychoterapeuta, Psycholog

Gabinet Psychoterapii DIADA Marta Widera-Kędryna
40-087 Katowice, Sokolska 80 lok.4
Katowice

Szczerze polecam panią Martę jako terapeutę. Przynajmniej tą opinią mogę wyrazić swoją wdzięczność za pomoc i zmiany, które we mnie nastąpiły. Najważniejsze to takie,ze przestałam uciekać od problemów, przezwyciężyłam swoje lęki a przez to moje życie znacznie się zmieniło. To bardzo profesjonalna osoba.

Opinia dodana przez: Anna