Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Flebolog

Gabinet Chirurgiczny
ul. Zajączka 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Dba o pacjenta zarówno przed zabiegiem jak i po. Bardzo miły i uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Beata Kwiatkowska-Dusza

Centrum Medyczne św. Łukasza
42-202 Częstochowa

Nie polecam! Zapłaciłam bardzo dużo pieniędzy, najpierw za konsultacje z Panią Doktor, następnie za zabieg gumkowania( jak się później okazało, po konsultacjach z innym lekarzem-zabieg zupełnie niepotrzebny zważając na stopień rozwoju guzków). Zabieg mega bolesny (a nie powinien taki być), od powrotu do domu zwijałam się z bólu, po 12 godz spadła pierwsza gumka. Po weekendzie, podczas którego nie umiałam się załatwić, było pełno krwi i wolę nie opisywać bólu, ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Poplicha

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Bienia 3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo mądry i dobry lekarz ,od razu postawił trafną diagnozę choć inni lekarze nie mieli pojęcia co jest przyczyna. Bardzo dziękuję !
Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Dariusz Dusza

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Dobry, empatyczny lekarz. Zachowanie Pana doktora jest zapewne odzwierciedleniem zachowań niektórych pacjentów. Mnie doktor Dusza operował, wszystko zrobił bardzo dobrze, na 100 % i do chwili obecnej tak jest. Zawsze wspominam Pana doktora bardzo dobrze, pomógł mi i jestem mu wdzięczna. Moja rada dla wszystkich zatroskanych i potrzebujących pomocy, mniej mięsa, słodyczy, a dla tych co negatywnie uwarunkowani genetycznie całkowite 0 tych produktów.
Opinia dodana przez: Marzena z Częstochowy

lekarz Maciej Borkowski

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Hymm ja nie zgadzam sie z opinią innych , gdyż zostałem miło przyjęty na dyżurze i w ostatniej chwili przed rozlaniem sie wyrostka zoperowany- polecam